Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisans

Free University of Bozen - Bolzano

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisans

Free University of Bozen - Bolzano

Bu iki yıllık Yüksek Lisans programı, yenilikçilik, problem çözme ve araştırma yönünde güçlü bir yönlendirmedir. Bu yapıların bilgisayar biliminin temel alanları, kapsamlı bir bilgi ve bilgisayar sistemlerinin kullanımı var mezunlar üretir ve bilimsel araştırma yöntemleri.

Mezunlar anlamak ve ayrık ve sürekli matematik ve uygulamalı matematik ve fizik araçlarını kullanın ve enformasyon sistemlerinin tasarım ve geliştirme temelleri, teknik ve yöntemler derinlemesine bir bilgiye sahip. Onlar mümkün temel Bilgisayar Bilimleri tekniklerinin karışımı kullanılarak hesaplama ve bilgi yönetimi sorunları bir dizi etkin çözümler sunmak ve uluslararası arenada geçmek için hazırız vardır.

Öğrenciler Avrupa ortak üniversiteler biri ile ortak bir derece elde etmek, bir Avrupa yüksek lisans programına katılabilirler. Sınıflar İngilizce olarak yapılmaktadır.

Kariyer fırsatları

Böyle sanayi, hizmetler, çevre, sağlık, miras ve kamu yönetimi gibi çeşitli uygulama alanlarında karmaşık problemlerin çözümü için analiz, formalizasyon ve yazılım sistemlerinin tasarımında: Mezunlar 'bilgi ve becerileri yetkinlik gerektiren alanlarda çalışmak sağlayacak ; kalkınma ve kaliteli bilgi sistemleri ve kritik bölgelerde bilgisayar ağları, bakım; sanayi, kamu ve akademik laboratuvarlarda araştırma ve yenilik. Mezunlar bir bilgi mühendisi (Ingegnere dell'Informazione) olarak pratik için gerekli devlet sınava olabilir.

Burslar ve destek programları

Tüm eu vatandaşları, Güney Tirol Özerk Bölgesi tarafından bir çalışma hibesine başvurabilirler. Gelir esaslı olup 5800 € 'ya kadar olabilir. Eğer uygunsanız, öğrenim ücretinizden de muaf tutulacaksınız. AB üyesi olmayan öğrenciler kalmak için uzun süre izin varken Güney Tirol Özerk bir çalışma hibe için başvuruda ya da olabilir kesintisiz en az bir yıl süreyle Güney Tirol kendi ikamet varsa.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi June 23, 2017
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2018
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
-
Information
Deadline
Locations
İtalya - Bolzano
Başlangıç tarihi: Eki. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2018
İtalya - Bolzano
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Price yıl başına