bilgisayar bilimi ve teknolojisi yüksek lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bilgisayar Bilim ve Teknoloji Yüksek Lisans

&nbsp

Bilgi Bilim ve Mühendislik Fakültesi


1978 yılında, Hunan Üniversitesi lisans öğrencileri için bir bilgisayar programı oluşturulmuş ve bilgisayar bilimleri öğretim laboratuarı kurdu. May 1981 yılında Hunan Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü kurulması duyurdu. 2001 yılında, iki okul kuruldu. Bilgisayar ve İletişim Fakültesi Ekim ayında kuruldu ve Yazılım Fakültesi Aralık ayında kuruldu. 2010 yılında, bu iki okul birleştirilmiş ve Bilgi Bilimi ve Mühendisliği bugün Koleji oldu.

Üniversite artık 37 profesör ve ulusal "Bin Yetenekler Planı " bilim adamları ve Yangtze Nehri Alimler de dahil olmak üzere 74 doçent, vardır. Fazla% 60 öğretim üyesi doktora var derecesi.

&nbsp

College şu anda, Çin Mühendislik Akademisi, 1 Cheung Kong Akademik, Eğitim Bakanlığı New Century için Yetenek Projesi 1 sandalye profesör, 2, 17 ziyaret ve yarı zamanlı profesör ve 86 tam zamanlı profesör 1 üye vardır kime çoğu doktora derece sahipleri vardır. 2002 yılından bu yana, üniversite öğretim çalışma yapmakta olup, bunların 70% yurtdışı çalışma veya iş deneyimine sahip. Şimdiye kadar, üniversite her yıl muhtelif alanlarda yüksek lisans 's ve doktora ve bazı mezunları büyük skale Çinli işletmeler ve şirketler için çalışan 100'den fazla yabancı öğrenci almaya başlamıştır.

&nbsp

Hunan Üniversitesi'nde eğitim için gelmek isteyen geçerli bir yabancı pasaport taşıyan olmayan herhangi bir Çin vatandaşı Kabul ve Mengene Ofisi, Uluslararası Öğrenciler Merkezi, Hunan Üniversitesi doğrudan başvurabilirler.

&nbsp

Son başvuru tarihi: July 1

&nbsp

&nbsp

Gerekli Belgeler:

&nbsp

1. Hunan Üniversitesi Başvuru Formu

2. Profesör ile iki tavsiye mektupları

3. Lisans belgesi ve mezuniyet belgesi

4. Lisans transkript

5. 800 kelime Araştırma Önerisi

6. Yabancı Fizik Muayene Formu

7. Pasaport taranmış bir kopyasını (fotoğraf sayfa ve en son Çin Vize varsa)

8. Başvuru Ücreti (Unrefundable)

&nbsp

&nbsp

Harç

&nbsp

Öğrenim Ücreti: 24.000 Yuan / yıl

Başvuru ücreti: 400 Yuan

Sigorta: 600 Yuan

&nbsp

Başvuru ücreti iade edilmez.

Son Güncelleme Haz 2013

Okul Hakkında

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982.

School of Design of Hunan University (HNU Design)is one of the earliest design and artistic disciplines in China which was established in 1982. Daha Az
Zhengzhou , Changsha + 1 Daha fazla Daha az