Bilgisayar Bilimi ve Teknolojisi Yüksek Lisans

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

西安电子科技大学 İngilizce Bilgisayar Bilimi ve Teknolojisi Yüksek Lisans

Uzman Profili

Okulumuz bilgisayar uzmanına kurmak için erken okullardan biridir. disiplinlerin 2017 Milli Değerlendirilmesi dördüncü turda, bilgisayar bilimi ve teknoloji disiplinleri bilgisayar dünyasında No. 53 sırada, ülkenin en iyi 10% sırada yer aldı. dil derslerine ek olarak, proje tüm dersler İngilizce olarak öğretilir. davalı ile İngilizce Tezi da tamamladı.

Profesyonel hedefi

Bu program eğitim yüksek akademik başarı hedefleyen, anlamak ve katılmak ve Çin ve onun ev sahibi ülke, temel bilgisayar teorisi sağlam bir kavrayışa, sistem uzmanlığı ve temel arasındaki dostane değişim ve işbirliğini teşvik etmek, Çin'in yasa ve yönetmeliklere ve geleneksel halk kültürü saygı beceri, üst düzey profesyonelleri öğretim, araştırma ve bilgisayar bilimleri ve teknoloji yönetimi yapan.

Ana yemekler

Matematiksel temeller kategorileri: sayısal analiz, matris teorisi, temel disiplin kategorileri: algoritma tasarımı ve analizi, ağ bilgisayar, Sinyal ve Bilgi İşleme: Dijital Sinyal İşleme II, sınıf akıllı bilgi işleme: örüntü tanıma, yapay sinir ağı altyapısı ve diğer mesleki kurslar. (Özellikle yıl "yüksek lisans öğretimi Düzenlemeye" bakınız).

Okullaşma ve öğrenim

Üç yıldır bu çalışma zamanı lisans programı / yıl (11,000 yuan / dönem) 22.000 yuan öğrenim.

Uygunluk

 1. Sağlık, vatandaşların yabancı yabancı öğrenciler sağlık muayene standartlarına uygun, "geçerli pasaport yabancı sahipleri devlet tarafından yayınladı.
 2. Yüksek Lisans derecesi çalışmaları: Lisans genellikle 35 yaş altı yaş, üniversite mezunu eğitim veya eşdeğer ulaştı.
 3. İngilizce öğretilen öğrencileri seçin, uluslararası standart ulaşmak için gerekli İngilizce seviyesi 6.0 veya TOEFL 80 / CBT, 550 / PBT, veya İngilizce ulusal eşdeğer sınıf düzeyinde gerekli IELTS; HSK Çin Yeterlilik ulaşmak için Çinli öğretim öğrencileri seçmek dört, gereksinimlerini karşılamak değil, siz Çince Yeterlilik testi (HSK) katılmak üzere, okulumuzda Çince dil eğitimi için başvurabilir.

Uygulama malzemeleri

 1. " 西安电子科技大学 Uluslararası Öğrenci Başvuru Formu için."
 2. En yüksek diploma (noter tasdikli fotokopisi). İngilizce metin dışında bir noter Çince veya İngilizce tercümesi ile birlikte verilecektir. Okul tarafından verilen okullar kanıtlamak için öğrenciler kendilerini teslim etmeleri gerekmektedir.
 3. Transkript ve çalışma veya araştırma projeleri, Çin veya İngilizce (az 800 kelime) içinde tavsiye mektupları; İngilizce dışında metin noter Çince veya İngilizce çeviri eşlik etmelidir.
 4. (Iki yıl veya daha fazla süreyle geçerlidir) geçerli pasaport fotokopisi.
 5. HSK raporunun sonuçlarını aldı, uygulamanın bir kopyasını ekleyin.
 6. "Yabancı Fiziksel Muayene."
 7. Kayıt ücreti: 800 yuan.

itiraf etmek

Denetlenmiş malzeme, başvuranın durumu ve mesleki gereksinimlere göre, iki şekilde kabul almak:

 • röportaj itiraf karar verin;
 • Mülakat artı yazılı sınav itiraf karar vermek.

Haziran başlarında görüşme için Genel düzenlemeler, belirli bir şekilde, zaman, yer, direkt olarak kayıt bürosuna gelen uygulama malzemeleri (telefon veya e-posta) ilk örneği tarafından başvuru sahibine bildirir.

Başvuru komple uygulama malzemeleri, kayıt yapabiliyor, sınav hakkı kazandı. Kayıt Kabul Ofisi haber verilecektir öğrencileri kabul edilecek.

İletişim Bilgileri

Adres: Xi'an, Shaanxi Eyaleti, Çin Taibai Yolu 2 西安电子科技大学 Uluslararası Eğitim Kabul Ofisi

Posta Kodu: 710071, Çin

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Xidian University,under the jurisdiction of the Ministry of Education, dedicates primarily to the electronics and information education and research, with an integration of a wide range of academic su ... Devamını oku

Xidian University,under the jurisdiction of the Ministry of Education, dedicates primarily to the electronics and information education and research, with an integration of a wide range of academic subjects covering engineering, science, management, economy, arts and social sciences. Daha Az
Xi'an , Xi'an + 1 Daha fazla Daha az