Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisansı, mezunların gelişmekte olan yazılım teknolojilerini ve uygulamalarını eleştirel bir şekilde değerlendirmesini ve geliştirmesini sağlayan gelişmiş bilgi ve yeterlilik düzeyini içeren çeşitli avantajlar sunar.

Bir yıldan iki yıla kadar, bilgisayar mimarisi , bilgisayar dili teorisi ve sistem mühendisliği gibi alanlarda kurslar düzenlenir. Birçok program yapay zeka , biyo- bilgisayar , bilgisayar ve ağ güvenliği , veritabanı sistemleri , sayısal analiz ve bilimsel hesaplama , yazılım teorisi, sistemler ve teorik bilgisayar bilimi gibi alanlarda uzmanlık sunmaktadır.

Öğrenim, akademik yıl başına 20.000 ABD Doları olarak başlar, ancak yüksek başarı gösteren uluslararası öğrenciler için IELTS (6.5) ve TOEFL (90) sınav puanları ile CGPA ve GRE (300) veya GMAT (550) sınav puanlarına dayalı kısmi burslar mevcuttur.

Birçok program, araştırma projeleri, sunumlar ve OPT ve CPT fırsatları biçiminde eğitim ve pratik deneyim içermektedir.trace, board, technologygeralt / Pixabay

Program dili:
  • Ingilizce
McGovern Education Group

McGovern Education Group için 15 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Kasım 27, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Contact school
Duration
1 - 2 yıl
Tam zamanlı
Price
20,000 USD
akademik yıl başına. Yüksek başarı gösteren uluslararası öğrenciler için kısmi liyakat bursları mevcuttur.
Deadline
Contact school
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Son başvuru tarihi
Contact school

Contact school

Location
Son başvuru tarihi
Contact school
End Date
Contact school