Bilgisayar bilimleri meng

Northern Arizona University

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgisayar bilimleri meng

Northern Arizona University

A Meng CS derecesi Proje tabanlı bir deneyim yoluyla ileri bilgisayar bilimi uzmanlık oluşturmaya odaklanan bir tezsiz bir programdır.

Bu derecesi ile mezunları ileri uzmanlığa sahip ve yazılım geliştirme kuruluşların çeşitli bir lider olmak için iyi nitelikli. Bir doktora daha lisansüstü eğitim planlıyoruz öğrenciler Program tez tabanlı MSE CS programında ilginizi çekebilir.

Bu program bilgisayar bilimleri, çağdaş ve geleceğe ileri alanına inerek mevcut mühendislik uzmanlığını yükseltmek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Plan ders formatında ve mesafe teslim gerçek dünya alaka ve esneklik sunuyor.

Ben Bilgisayar Bilimi Mühendisliği Yüksek Lisans ile Neler Yapabilirsiniz?

Bilgisayar bilim adamları yapıcı uçlarına doğru modern bilgisayarların inanılmaz işlem gücünü algoritmalar ve veri yapıları kullanın. Onlar programları, bilgisayar dünyasını oluşturan temel yapı taşlarını yazın. Onlar da iş, bilim ve mühendislik bugün işlem taleplerinin özünde veritabanları, "ofis" yazılım ve ağ protokollerini oluşturmak. bu sizin için bir kariyer gibi geliyor, biz yardımcı olabilir.

Bizim program uygulayan mühendis olarak eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Sen geliştirmek için fırsat var ve / veya bugün pratik mühendisler için kritik olan bilgi, beceri ve anlayış geliştirecektir. Dersler uzaktan dağıtım yöntemleri ve esnek formatları dahil formları, çeşitli aracılığıyla sunulmaktadır.

Not: Bu ileri derecede ilgilenen varsa, uygulamak gerekir ve üniversiteye kabul edilme ek olarak Mühendislik programı Yüksek Lisans kabul edilmeyecektir.

Ileri eğitim sayesinde, bu yollardan biri mümkündür:

 • Araştırmacı
 • veritabanı analisti
 • Mühendislik danışmanı
 • Bilgisayar programcısı

Üniversite Gereksinimleri

Kuzey Arizona Üniversitesi'nde yüksek lisansını almak için, lisans düzeyindeki derslerin en az 30 birimden oluşan, bir veya daha fazla konu alanlarından dersler planlı bir grup tamamlamanız gerekir. (Birçok master programları 30'dan fazla birimleri gerektirir.) Siz ayrıca tam gerekir:

 • Belirli akademik planı (ler) için tüm gereksinimleri. Bu bir tez içerebilir.
 • en az 3.0 kümülatif not ortalaması ile tüm lisans çalışması.
 • master derecesi doğru tüm çalışmalar, altı yıl üst üste içinde tamamlanması gerekir. altı yıl programa kabul dönem ve yıl ile başlar.

Üniversite Gereksinimleri ek olarak:

Bireysel Plan gereksinimlerini tamamlamak.

EK KABUL ŞARTLARI

NAU Kabul şartları üzerinde ve kabul yukarıda gereklidir.

 • NAU Lisans Online başvuru tüm programlar için gereklidir. başvuru şartları ile ilgili ayrıntılar online başvuru dahildir.
 • Bir bölgesel akredite kurumdan lisans mezunları
 • Grade Point 3.00 ortalama (GPA) (ölçek 4.00 = "A") veya eşdeğeri.
 • Birçok lisansüstü programlara kabul rekabetçi bir temel üzerine ve programlar Lisansüstü Koleji tarafından kurulan daha yüksek standartlara sahip olabilir.
 • Transkript

lisansüstü kabul politikaları hakkında ayrıntılı bilgi için, Politika Uluslararası başvuru, ek giriş gereksinimleri vardır Lisansüstü Kabul ziyaret edin. Politika Bireysel programı kabul şartları şunlardır Uluslararası Yüksek Lisans Kabul bakınız:

 • BS Mühendisliği lisans veya önkoşul dersleri tamamlama (ayrıntılar için bölüm web sitesine bakınız)
 • GRE® Genel Testi revize
 • Tavsiye 3 harf
 • Kişisel beyanı veya deneme

YÜKSEK LİSANS ŞARTLARI

Aşağıdaki 30 ünite almaları:

 • Uygulamalı Matematik, örneğin Fourier dönüşümler ya da istatistiksel analiz gibi özel ilgi alanlarına, alakalı bir konuda (3 adet)
 • Mühendislik veya Mühendislik ya da İşletme gibi kolejler üzerinden sunulan Bilgisayar Bilimleri Yönetimi sahası (3 adet)
 • senin danışma komitesinin onayı ile seçilen Bilgisayar Bilimleri Seçmeli, sizin çıkarlarınızı (18 adet) maç
 • Bu bir disiplinler arası ya da başka ilgili ders kadar 3 adet içerebilir.
 • Uygulama Odaklı Proje kolaylaştırdı ve danışma komitesinin gözetiminde geliştirilen ve gerçek dünya problemi veya mevcut bilgisayar bilimi uygulamaya derhal alaka ile teorik konuda odaklanmıştır (6 adet)

Lisans / Yüksek Lisans Planı Seçeneği Hızlandırılmış

Bu program Hızlandırılmış Lisans / Lisansüstü Planı olarak kullanılabilir. Hızlandırılmış Programlar aynı anda ikisini derece doğru 6 adet uygulayarak hızlandırılmış bir şekilde her iki derece tamamlamak için izin verebilir bir master derecesi üzerinde çalışmaya başlamak için kendi lisans çalışan seçkin lisans öğrencileri için fırsat sağlar. Öğrenciler hızlandırılmış program ve başvuru tarihine kadar lisans programına başvurabilir ve kabul için dikkate alınması gereken Hızlandırılmış Lisans / Yüksek Lisans Programları listelenen tüm gereksinimleri karşılaması gerekir. programlara Kabul rekabetçi ve nitelikli adaylar nedeniyle her yıl kabul edilen öğrencilerin sayısı sınırları reddedilebilir. Hızlandırılmış Programlar gösterdiğiniz ilgi ilgili olarak danışman ile konuşmak için emin olun.

Bazı kurslar da almalıdır önkoşullar olabilir unutmayın. önkoşul bilgi için kurs tıklayabilir veya danışmanınızın.

Öğrenci Öğrenme Çıktıları

Yüksek Lisans Mühendisliği, öncelikle ders çalışma ve / veya çalışmanın kendi mühendislik alanında (Sivil, Çevre özgü bir ihtiyaç ya da sorunu çözmek için bir fakülte danışmanı rehberliğinde tasarlanmış bir mühendislik projesi dayalı bir tezsiz profesyonel derecesidir Elektrik veya Makine Mühendisliği). Bu lisans programı geniş, pratiğe dayalı eğitim sağlamak için tasarlanmıştır.

formüle etme ve gelişmiş sivil (elektrik / çevre / mekanik) Mühendislik problemlerini çözmek için lisans düzeyinde eleştirel düşünme becerilerini yeteneğini göstermek. Sivil (/ elektrik / Çevre mekanik) mühendisliği gelişmiş çağdaş mühendislik konular ve özel hesaplama araçları hakkında bilgi sahibi olur. İlgili gelişmiş sivil (elektrik / çevre / mekanik) Mühendislik problemlerini belirleme, formüle etme ve çözme becerisi geliştirir. , Sentez açıklamak, kontrol ve karmaşık sivil (elektrik / çevre / mekanik) mühendislik problemlerine çözüm haklı yeteneğini geliştirir. bağımsız, yeteneğini göstermek ve yaratıcı, tasarım, plan ve karmaşık sivil (mekanik / çevresel / elektrik) mühendislik projeleri yürütmek; çalışma alanında sanatının durumunu değerlendirir. Proje için uygulanabilir bir çözüm geliştirmeye yönelik uygun mühendislik teorileri ve araçları, bağımsız ve yaratıcı, uygular. Tasarımlar ve projeye özgü faaliyetlerini yürütür. sözlü sunumlar ve yayınlar aracılığıyla etkili bir şekilde kapsamlı bir araştırma projesinin sonuçlarını iletişim yeteneğini göstermek. proje ile edinilen bilgi entegrasyonu yansıtan bir raporu oluşturur. proje ve sonuçları üzerinde yapılan çalışmaları özetleyen akranlarına bir sözlü sunum sağlar. Sentezler ve teknik ve teknik olmayan anlamında hem de mühendislik projesi alaka göstermektedir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Bilgi iste
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Flagstaff, Arizona
Başlangıç tarihi : Ağu. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Flagstaff, Arizona
Son başvuru tarihi Bilgi iste
deadline for spring admission. March 1st for fall admission.
Bitiş tarihi Bilgi iste