Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisansı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Yapay zeka, bilgisayar vizyonu, robotik, mobil teknoloji ve oyun uygulamalarındaki gelişmeler, toplumun bilgi işlem cihazlarıyla etkileşiminin normal bir parçası haline gelmiştir.

Bu MSc Bilgisayar Bilimi, laboratuvar atölyeleri, konferanslar, tartışmalar ve bağımsız araştırmalar yoluyla mevcut bilgisayar programlama ve matematiksel çerçeveler bilginizi geliştirmenize olanak sağlar.

Çalışanlarımızla birlikte çalışmak, mevcut ve gelecekteki zorluklara yenilikçi çözümler geliştirmek için bilgisayarla görme ve gözetleme, robot ve mobil bilgi işlem gibi yenilikçi alanlarda eleştirel anlayışınızı geliştirme ve pratik deneyim kazanma şansına sahip olacaksınız.

Akreditasyonlar

Bu ders İngiliz Bilgisayar Topluluğu tarafından akredite edilmiştir.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

MSc Bilgisayar Bilimi içinde kabul edilen öğretim ve öğrenme stratejisi, bilgi işlem alanında bilgi ve anlayış geliştirmek için tasarlanmış bir metodolojiden türetilmiştir.

Özellikle, öğrenciler farklı yaklaşımların bir karışımını deneyimleyebilirler. Program, laboratuardaki pratik atölyeler aracılığıyla becerilerin kazanılmasını sağlamak ve tartışma, konferans, tartışma ve kişisel araştırma yoluyla akademik bilgi geliştirmek amaçlamaktadır.

Modüller, özellikle bilgi işlem alanına ilişkin ileri düzey kavramları sunarken, programlama kavramları ve destekleyici matematiksel çerçeve hakkında bilgi sahibi olurlar.

Her modül, programın son üç ayı boyunca yürütülen son araştırma projesi modülü hariç, yoğun çalışma ve laboratuvar temelli bir dönemden oluşmaktadır.

Her modül genellikle 12 haftalık bir çalışmadan oluşur. Bu süre, destekleyici bir ders programı, bir dizi destekli laboratuar oturumu ve ödevlerin ve / veya sınavların tamamlanması için gereken süreyi içermektedir. Bu programdaki haftalık iletişim saatleri, seçilen bireysel modül seçeneklerine ve çalışmanın aşamasına bağlı olarak değişebilir.

Bireysel proje programın son elemanıdır. Bu, öğrencilerin rehberli ve bağımsız bir çalışma yapmalarını gerektirir.

Program, ders materyallerine ve ilgili bilgilere çevrimiçi erişim ile desteklenmektedir.

Lisansüstü seviyedeki çalışma, dersler ve seminerlerde ele alınan materyalleri araştırarak, önemli miktarda bağımsız çalışmayı içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada en az iki-üç saatlerini harcaması beklenir.
Daha ayrıntılı bilgi için lütfen program lideri ile irtibata geçiniz.

Nasıl Değerlendirilir?

Program, sınıf içi testler, kurslar, projeler ve sınavlar da dahil olmak üzere çeşitli araçlar aracılığıyla değerlendirilmektedir. Değerlendirmelerin çoğu, bilgisayar bilimlerinin pratik ve uygulamalı doğasını yansıtan, kurs temellidir.

Son aşama araştırma projesi, önemli karmaşıklıktaki bir iş parçasını uzmanlaşma ve tamamlama olanağını sağlar.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Özellikler

Bilgisayar Bilimi Yüksekokulu'nun araştırmasının çoğu uluslararası kabul görmüş ve uzmanlık alanları şu anda bilgisayar görüşü ve tıbbi görüntüleme, otonom sistemler ve robotik ve insan-bilgisayar etkileşimini içermektedir.

Giriş koşulları

İlgili bir konuda birinci veya ikinci sınıf onur derecesi.

Uluslararası Öğrenciler IELTS 6.0'da İngilizce dilini her bir elementte veya eşdeğerinde en az 5.5 olacak şekilde gerektirir. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az