Bilgisayar Bilimleri ve Teknolojisi Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Bilgisayar Bilimi ve Teknolojisi, bilgisayar bilgi edinimi, temsil, depolama, işleme, aktarma ve kullanım teorisi, ilkeleri, yöntemi ve teknolojisinin yönlerini inceleyen bir konudur. Bu konu dört araştırma yönünü kapsar: akıllı kontrol sistemi, bilgi keşfi ve akıllı karar destek sistemi, ağ ve bilgi sistemi ve bilgisayar bilgi güvenliği teorisi ve teknolojisi.

Ana yemek:

matris analizi, Algoritma tasarımı ve analizi, TCP / IP protokol ilkeleri ve mimarileri, Bilgi güvenliği, Gelişmiş proje geliştirme, Dağıtık veritabanı.

Başvuru Şartı

 1. Yukarıdaki lisans derecesine sahip,
 2. Lisans diploma noter onaylı kopyaları ve lisans derslerinin transkript veya noter onaylı kopyalarını verin. Diploma Çince veya İngilizce değilse, noter onaylı Çince veya İngilizce tercüme belgeler sağlamalısınız,
 3. Çin'de (en az 1500) Çince veya İngilizce yazılmış araştırma veya çalışma planı sunmak,
 4. İki profesyonel tarafından tavsiye mektupları veya yardımcı meslek mensupları sağlayın.

Müfredat Gereksinimi:

Mezuniyet sonrası kurslar arasında genel kurslar, temel kurslar, uzmanlık kursları ve uygulama yer almaktadır. Yüksek lisans dersi, 10 genel ders ve 4 uygulama kredisi dahil olmak üzere en az 24 kredilik ders gerektirir. Tüm kurslar, Çin dili ve Çin kültürü ile ilgili kurslar dışında İngilizce olarak verilmektedir.

Kağıt Gereksinimi:

Mezunlar kağıtlarını bağımsız olarak bitirmelidirler. Mezuniyet ödevi mezunların yaratıcılığını, uygulanabilirliğini ve ilerlemesini yansıtmalıdır.

Uygulama Materyalleri

 • Pasaportun ilk 10 sayfasının kopyası,
 • Lisans derecesi belgesinin bir kopyası,
 • Üniversite transkriptinin bir kopyası,
 • Sponsorun banka hesap özetinin yeni bir kaydı,
 • Sponsorluk mektubu,
 • Başvuru formu (doldurulmuş),
 • RMB700 yuan başvuru ücreti,
 • Okul hesabına 4000 dolar gönderin (Lütfen parayı 3 gün sonra okul hesabına gönderirken adınızı ve pasaport numaranızı yazın, lütfen okula bildirin).
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instructi ... Devamını oku

Founded in 1951, Liaoning University of Technology (LUT) is a provincial university of higher learning. It is a multifaceted university with engineering as its specialty, as well as offering instruction in science, liberal arts, economics, and management studies. Presently it serves over 18,000 undergraduates and 578 postgraduates. Daha Az