Bilgisayar Güvenliği Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Bilgi Güvenliği Sistemleri Yüksek Lisans lisans sonrası BT profesyonellerinin bilgisayar güvenliği uzmanlaşmak sağlar: eğitimden sonra mezun SGK sertifikalı uzman: eğitim, sanal ve veri güvenliği fiziksel yönü dayanmaktadır .

bilgi güvenliği

Bilgi Sistemleri (Yüksek Lisans SGK) Güvenlik Eğitim üç akademik dönem ve bir şirket veya araştırma merkezinde 1 dönem yayılmıştır. Öğrenci sertifikaları ve projeler için pratik çalışma ve hazırlık ile temel ve uygulamalı eğitim edinir.

sertifikalı uzman

Öğrenci bir uzman olarak Bilgisayar Güvenliği için Ulusal Ajans tarafından onaylanmıştır. Onun eğitim sırasında, o pratik çalışma ve ANSI ziyaretler gerçekleştirecek. Diğer özel preparatlar sertifikalar taslak halinde öğretilir güvenceye alın.

Alman Akademik İşbirliği

Tunus Uluslararası Üniversitesi ve Hochschule Mannheim akademik ve öğrenci değişim işbirliği. Bir dönem İTÜ ile öğrenciler yıl sonu staj yapmak ya da Almanya'daki bellek hazırlamak için yeteneği var. Bu ortaklık aynı zamanda uygulamalı araştırma ve 3 döngü yapmak isteyen mezunlar için fırsatlar açılır.

uluslararası mesleki ortaklıkları

SAP platformu ve imtiyazlı ortaklık sayesinde, İTÜ, dünya çapında farklı SAP zorlukları kendi öğrencilerini kapsar ve odaklı geliştirme ve yazılım güvenliği gezinmek için, sertifikasyonu için hazırlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

L'UIT se distingue par une organisation collégiale autour de facultés libres et écoles supérieures indépendantes;

L'UIT se distingue par une organisation collégiale autour de facultés libres et écoles supérieures indépendantes; Daha Az