Bilgisayar sistemleri ve ağları ustası

Genel

Program açıklaması

Bilgisayar Sistemleri ve Ağları Yüksek Lisans

KABUL: belgeler üzerinde;

ŞARTLAR: AB'de tanınan Bilgisayar Sistemleri ve Ağları veya benzer programlar, yüksek öğrenim, edinilen Lisans derecesi ile başvuranların; Diploma ortalama derecesi - İyi; İngilizce dil yeterlilik belge.

SÜRE: 1,5 yıl (3 dönem).

DİPLOMA: Bilgisayar Ağları Lisans.

"Bilgisayar Ağları" Yüksek Lisans programı, ulusal ve uluslararası düzeyde hareketlilik, dinamik olarak gelişen teknolojilere kendini eğitim yoluyla bilimsel ve araştırma çalışmaları, uyum mühendislik problemlerinin çözümünde öğrenciler yetiştirir.

Bilgisayar sistemleri ve ağlar gerekli işletim yazılımı ile birlik olarak kabul edilir.

Eğitim bireysel yaklaşım ve eğitim tarzı ile ayırt edilir. Yeni fikirler ve yaklaşımlar mastering gelişimi, araştırma, tasarım ve inşaat yaratıcı uygulama ile birleştirilir. Bireyselleştirilmiş eğitim öğrencileri IT sektöründe personelin gelecekteki ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

Not: ücretler AB öğrencileri için dönem başına 1.000 € ve AB üyesi olmayan öğrenciler için dönem başına 2.000 € vardır. Tüm mükemmel öğrenciler herhangi bir masraf ÜCRETSİZ çalışma.

öğrenci kredi bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Daha Az