Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans (MSIS)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Son kullanıcı bilgi işleminden teknoloji projelerinin stratejik sonuçlarına kadar kurumsal sorunları anlamak, analiz etmek ve yönetmek için geniş spektrum yetenekleri geliştirin ve cazip bir iş kararı haline gelmek için müşterilerin, pazarın ve gelir döngülerinin deneyimsel bilginizi IS analitiğinin becerileri ile birleştirin. yapımcısı.

Deneyiminiz ve eğitiminiz teknoloji ya da işte olsun, Coles College'dan Bilgi Sistemleri Bilim Ustası (MSIS), kariyerinizde ilerlemenize ve daha değerli bir Bilgi Sistemleri olmanıza yardımcı olacak en çok aranan becerileri verecektir. (IS) lideri. Herhangi bir iş lideri için temel odak alanlarından bazıları şunlardır: Bilgi Güvenliği, Veri Entegrasyonu, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Karar Verme ve Çevik Gelişmeyi Destekleme için Analitik ve Raporlama.

Coles College MSIS kolaylık, uygun fiyat ve esneklik sunar. Ayrıca, aktif olarak öğreten ve sizinle etkileşime giren, iş teknolojisinin ön sıralarında yer almanızı sağlayan deneyimli ve kendini adamış profesörler de bulabilirsiniz.

MSIS Müfredatı

MSIS yüksek lisans programı, bugün Bilgi Bilimi alanındaki profesyoneller ile ilgili, iş zekası için veri madenciliği; veriye dayalı ticari karar verme; BS etiği, politikası ve stratejisi; BS proje portföy yönetimi; İşlevsel sistemlerin şirketler arasında BT entegrasyonu; bilgi sistemlerinin uçtan uca güvenliği; ve küresel BS yönetimi.

MSIS programı aracılığıyla, mevcut kuruluşunuzda hemen uygulayabileceğiniz ve gelecekteki rollerdeki yeteneklerinizi artıracak çözümler olan veri odaklı CRM gibi pratik uygulamalarla iş ve teknoloji çözümleri geliştirmeyi öğrenirsiniz.

Zorunlu Dersler

Zorunlu kurslar size küresel bir BT organizasyonunda liderlik etmek için teknik uzmanlık ve iş perspektifleri sunar (10 zorunlu kurs veya 33 zorunlu kredi saati).

Kapstone Dersleri

Capstone derslerinizi lisans programınızın sonuna doğru alın. Listeden en fazla üç (3) saat derece gereksiniminize göre hesaplanır. Bire bir müzakere edilen özel bir konu, özel proje ve tez kursları dahil olmak üzere birden fazla capstone kursu alabilir, mesleki gücünüzü ortaya çıkarmak veya mevcut beceri setinize derinlik ve genişlik katmak için.

126341_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgBilgi Sistemleri Yüksek Lisans MBA Adayları yanı sıra Bilgi Teknolojisi Profesyonelleri için çalışıyor.

Coles College of Business, kariyerinizi ileriye taşıdığınızda, teknoloji projelerinde ve teknoloji odaklı organizasyonlarda daha fazla liderliğe geçtiğinizde birçok avantaj sunar:

 • AACSB akredite - işletme kolejleri için uluslararası akreditasyon.
 • Stratejik teknoloji sorunlarına iş yönetimi yaklaşımı.
 • Veritabanı, veri madenciliği, iş zekası ve veri güdümlü CRM gibi çağdaş yöntem ve teknolojiler hakkında bilgi ve deneyim.
 • Küçük sınıflar ve özel fakülte.
 • Ulusal olarak tanınan BS güvenlik ve güvence profesörlerimiz tarafından öğretilen iş sürekliliği planlaması dahil, IS güvenliği ve güvencesinin tam kapsamı.
 • Çoğu sınıf hibrit (50/50 yüz yüze ve çevrimiçi katılım), bazı sınıflar çevrimiçi olarak mevcuttur.
 • Sadece MSIS'inizden sadece birkaç sınıf daha fazla olan çift MBA-MSIS.
 • Bilgi Güvenliği ve Güvencesi Lisansüstü Sertifika mevcut, çoğu ders MSIS ve tüm sınıfları çevrimiçi sayılır.

Kabul şartları

 • Özgeçmiş - Profesyonel İş Deneyiminizin Detaylandırılması.
 • Resmi Transkript
 • İlgi Bildirimi - KSU MSIS programıyla neden ilgilendiğinizi ve programın kariyer / eğitim hedeflerinize nasıl uyduğunu açıklayan 1-2 sayfa.
 • GMAT Puan Raporu - Puanlarınızın elektronik olarak KSU'ya gönderilmesini isteyin. Puan raporlaması için KSU okul kodu 5359'dur.

  • ABD / Kanada'da uygun şekilde akredite edilmiş bir üniversiteden önceki lisansüstü derecesi.
  • Beş (5) veya daha fazla yıllık profesyonel, tam zamanlı, lisans sonrası çalışma deneyimi.
  • En az 3.25 toplam kümülatif lisans not ortalamasına sahip üç (3) veya daha fazla yıllık profesyonel, tam zamanlı, lisans sonrası çalışma deneyimi.

* Not: Lisans dereceniz ABD / Kanada dışından ise ve ABD / Kanada'da uygun şekilde akredite bir üniversiteden lisansüstü dereceniz yoksa, GMAT feragat mümkün değildir.

MSIS Öğrenim ve Yardımları

Coles İşletme Fakültesi, etkileyici bir yatırım getirisi sağlayan bir eğitim sunmaya çalışmaktadır. Öğrenim ve ücretler programa ve ikamet durumuna göre değişir ve Gürcistan'daki diğer lisansüstü programlara kıyasla rekabetçidir. Lisansüstü araştırma asistanlıkları ve bursları birçok programda mevcuttur.

MSIS programının yaklaşık maliyeti: 18.000 USD

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degre ... Devamını oku

A leader in innovative teaching and learning, Kennesaw State University is one of the 50 largest public institutions in the country. KSU offers more than 150 undergraduate, graduate and doctoral degrees to its more than 35,000 students. Daha Az
Kennesaw , Marietta + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited