Bina ve tesislerin yenileme ustası

Genel

Program açıklaması

Bina ve Tesisler Yenileme Yüksek Lisans

KABUL: belgeler üzerinde;

ŞARTLAR: AB'de tanınan İnşaat Mühendisliği veya benzeri programlarda edinilen Lisans derecesi, yüksek öğrenim, ile başvuranların; diploma ortalama derecesi - İyi; İngilizce dil yeterlilik belge.

SÜRE: 1,5 akademik yıl (3 dönem).

DİPLOMA: Bina ve Tesisler Yenileme Usta.

Yeniden yapılanma ve bina ve tesislerin modernizasyonu alanında bilgilerini genişletmek için inşaat mühendisleri mezun Bu yüksek lisans programı olarak tasarlanmıştır.

İmar ve modernizasyon dayanıklılık, güvenilirlik ve enerji verimliliği için mikroklima geliştirilmiş çalışma parametreleri çerçevesinde değerlendirilmektedir.

tamir ve bina inşaatları, seçim ve uygun iç ve dış malzeme ve sistemlerin, yönetim ve ekonomik verimlilik uygulaması güçlendirilmesi de dahil olmak üzere bina ve tesisleri, yenileme ile ilgili yapısal ve teknolojik sorunları çözmek: mezunlarının mesleki bilgi ve becerileri kazanacaktır.

mezunları profesyonel gerçekleşme olarak bulmak hazır olacak: bina ve tesislerin tasarımcıları, yenileme, yeniden yapılanma ve modernizasyon tabi; Danışmanlar, teknik uzmanlar ve yenileme ve binaların ve tesislerin yeniden inşası ile ilgili faaliyetlerin yöneticileri; Danışmanlık şirketleri, inşaat alanında ceset, uluslararası örgütler izleme Uzmanları, vb

Not: ücretler AB öğrencileri için dönem başına 1.000 € ve AB üyesi olmayan öğrenciler için dönem başına 2.000 € vardır. Tüm mükemmel öğrenciler herhangi bir masraf ÜCRETSİZ çalışma.

öğrenci kredi bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz: http://epu.bg/index.php/en/application/students-loans

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation.

The European Polytechnical University is a multinational centre of interaction between contemporary tuition, scientific research activities and innovations, and academic and business co-operation. Daha Az