Birleşik Arap Emirlikleri

BAE hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Arap Yarımadası'nın güneydoğu kısmında yer alan son derece modern bir Ortadoğu ülkesidir. Ülkenin Suudi Arabistan, Umman ve Katar ile sınır komşusudur. Abu Dabi, Ajman, Dubai, Dubai, Ras al-Khaimah, Sharjah ve Umm al-Qaiwan: BAE, yedi emirlikten federasyon olarak 1971 yılında kuruldu. BAE gökdelenler, müzeler, sanat galerileri, golf sahaları, spa ve tema parkları övünme modern şehirleri ile fazla 2500 yıl öncesine ait zengin bir kültürel geleneği harmanlayarak popüler bir turistik yer.

 

Iklim

Birleşik Arap Emirlikleri hakkında beşte dördü sıcak ve kurak çöl iklimi olmasına rağmen, ülke de dağlar, vahalar ve bir kıyı şeridi bulunmaktadır. Dağlık bölgelerde sıcaklık daha ılımlı olmasına rağmen maksimum yaz sıcaklıkları, bazı bölgelerde yaklaşık 50 derece C ulaşabilirsiniz. Minimum kış sıcaklıkları 10 derece C etrafındaYıllık yağış miktarı 120mm den 350mm zaman zaman flaş sel ile, bulunduğunuz yere bağlı olarak etmektir. Önemli ölçüde görünürlük azaltmak toz fırtınaları da çöl bölgelerinde meydana gelir.

 

Kültür

BAE modern bir kültür doğru hareket ederken kabile yaşam ve İslam ilkelerine dayanan geleneksel kültürel unsurları korumak istiyor. Bu göz önüne aldığımızda, ülke son zamanlarda şiir ve konuşma odaklı yaratıcılık geleneksel yöntemlerle artırmak görsel sanatlar vurgulamıştır. Sonuç olarak, BAE şimdi müzeler, sanat galerileri, sanat sergileri, kültürel etkinlikler, tiyatro ve sanat ile ilgili atölye çalışmaları ve yaz kampları içeren bir gelişen, çok kültürlü bir sanat topluluğu vardır.

 

Yaşam Maliyeti

BAE fiyatları tek yatak odalı daireler ayda yaklaşık 1000 $ (ABD) başlayan ve yardımcı programlar ayda yaklaşık 120 $ (ABD) ile çalışan, genellikle makuldür. Gıda ve yemek masrafları da çok makul.Bir şehir merkezine yakın Maliyetleri başka bir yerde maliyeti biraz daha yüksektir. Öğrenciler ayrıca bu ülkede sanal bir zorunluluk olarak, bir araba için bütçe emin olmalısınız.

 

Okullar

Birleşik Arap Emirlikleri Ülkesindeki Okullar ve Üniversiteler

Birleşik Arap Emirlikleri Ülkesindeki Okullar ve Üniversiteler