Biyokimyada MS

Genel

Program açıklaması

Program Özeti

Bilimler Üniversitesi Biyokimya lisans programında Yüksek Lisans of Science (MS), öğrencileri liderler, yenilikçiler ve yetenekli uygulayıcılar olmaya hazırlar. USciences'ın bilim ve sağlık hizmetlerine benzersiz odaklanması, çok daha büyük üniversitelerin fakülteleri, altyapısı ve tesisleri ile küçük bir program ortamı sağlar. Tezli ve tezsiz seçeneklerimiz, öğrencilerin eğitimlerini kariyer planlarını ve hedeflerini destekleyecek şekilde uyarlamalarına olanak tanır. Biyokimya mezunlarımız, seçtikleri kariyer yolları için programı iyi hazırlanmış olarak bırakır.

144488_USciences_BioChem-MS

Neden Bilimler Üniversitesini Seçmelisiniz?

 1. Amerikan Biyokimya ve Moleküler Biyoloji Derneği tarafından ulusal olarak onaylanmıştır.
 2. Programımızın nispeten küçük boyutu, öğrencilerin uzman öğretim üyelerimizle yakın bir şekilde çalışmasını sağlayarak, başarınıza bireysel ilgi ve adanmışlık sağlar.
 3. Batı Hesaplamalı Kimya ve İlaç Tasarımı Merkezimizde 400 MHz NMR spektrometre, yüksek basınçlı sıvı kromatografisi, floresans spektrofotometreler ve güçlü Beowulf süper bilgisayarları dahil olmak üzere gelişmiş laboratuvar ekipmanlarına ve ileri teknolojiye erişim.
 4. Kimya alanındaki ilk kursunuzdan başlayarak müfredat boyunca bilgisayar teknolojisi. Neredeyse tüm dersler ve laboratuvarlar bilgisayar uygulamalarını entegre eder.
 5. Uzman öğretim üyelerinin rehberliğinde bağımsız araştırma yapın.
 6. Yapısal biyokimya, biyoinorganik kimya, enzimoloji, moleküler biyoloji, hücre biyolojisi, immünoloji, biyoinformatik ve biyokimyasal genetik konularında uzmanlaşmış fakülte.
 7. Kampüs içi ve kampüs dışı stajlar yoluyla endüstriyel deneyim.
 8. Fakülte, çeşitli geçmişlere sahip uluslararası öğrencilerin yetiştirilmesi konusunda deneyimlidir.

Kariyer Sonuçları

USciences'daki MS Biyokimya Programı mezunları, Philadelphia bölgesinde çok sayıda bulunan biyoteknoloji, kimya ve ilaç endüstrilerine girmek için iyi bir konuma sahiptir. Alternatif olarak, bu program doktora için mükemmel bir hazırlık sağlar. USciences veya diğer üst düzey üniversitelerdeki programlar veya tıp fakültesi için.

American Chemical Society'nin 2019 Maaş Anketine göre, Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek lisans derecesine sahip kimyagerler ortalama 85.000 dolar maaş alıyor.

Finansman Fırsatları

Öğrenim ücretlerinin üçte birine kadarını desteklemek için nitelikli adaylar için öğrenim muafiyetleri mevcuttur.

Akademisyenler

USciences'da bulunan kişiselleştirilmiş çalışma programları, modern enstrümantasyondan yararlanır ve bağımsız araştırma için sağlam bir temel sağlar. Geleneksel kimya alanlarında (organik, inorganik, fiziksel, analitik ve biyokimya) araştırma yapma olasılığına ek olarak, kimya fakültesinin farmakoloji, toksikoloji, biyoinformatik ve eczacılık fakültesi ile yakın ilişkisi özellikle güçlü araştırmalarla sonuçlanmıştır. sağlık bilimlerindeki sorunları araştırmak ve ilaç keşfi için kimyasal yöntemlerin uygulanmasına odaklanır.

Öğrenciler:

 • Ele alınan araştırma problemine uygun kimyanın tüm ana alanları ile ilgili önemli kavramları derinlemesine anlamak ve kazanılan bilgileri uygulayabilmek.
 • Ele alınan araştırma probleminin çözümü için gerekli olan laboratuvar prosedürlerine ve kimyasal enstrümantasyona maruz kalacak ve bunları bu amaç için etkin bir şekilde kullanabilecektir.
 • Kritik güvenlik sorunları ve çevre düzenlemelerinden haberdar olun.
 • Bilgisayarları hem bilimsel hem de bilimsel olmayan görevler için etkin bir şekilde kullanabilme.
 • Çeşitli kaynakları kullanarak bilimsel literatürü keşfedebilir ve bu bilgileri etkili bir şekilde iletebilir.
 • İstenilen yüksek lisans derecesine uygun problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerine sahip olmak ve bağımsız olarak öğrenebilmek.

Öğrenciler ayrıca Batı Hesaplamalı Kimya ve İlaç Tasarımı Merkezimiz aracılığıyla kimyasal ve biyokimyasal sistemlerin yapısını ve davranışını anlamak ve tahmin etmek için bilgisayar modelleme tekniklerini kullanma konusunda heyecan verici bir fırsata sahiptir. West Center fakültesi şu anda, hesaplamalı kimya ve biyokimya alanında uzmanlığa sahip Kimya ve Biyokimya Bölümü'nden odaklanmış beş öğretim üyesinden oluşan bir gruptan oluşmaktadır. Öğrenciler tarafından kullanılmak üzere, karmaşık yazılım paketleri çalıştıran, birkaç güçlü, paralel işleme, Beowulf "süper bilgisayar" kümelerinin bir kombinasyonu mevcuttur.

USciences'daki Biyokimya Yüksek Lisans derecesindeki uzmanlık alanları biyoanalitik kimya ve peptid, protein, lipid ve nükleik asit kimyasıdır.

Kabul Koşulları

 • Lisans;
 • Üç referans;
 • Üniversite ve lisansüstü okul çalışmalarının resmi transkripti. Uluslararası başvuru sahipleri, WES aracılığıyla önceki tüm dereceler için kurs bazında bir transkript değerlendirmesi sunmalıdır;
 • Kişisel ifade;
 • GRE puanları 2021 için isteğe bağlı;
 • Uluslararası başvuru sahipleri için İngilizce yeterlilik kanıtı.

Ayrıntılı başvuru gereksinimleri ve son tarihler burada bulunabilir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on ... Devamını oku

University of the Sciences has prepared students to be leaders and practitioners in the healthcare and science fields for nearly 200 years. Key to its distinctive education is a tradition of hands-on research and experiential learning that is evident in every graduate who has walked its campus. Since its founding in 1821 as Philadelphia College of Pharmacy, the first college of pharmacy in North America, USciences has grown to more than 30 degree-granting programs from bachelor’s through doctoral degrees in the health sciences, bench sciences, and healthcare business and policy fields. USciences students are proven everywhere they go. Daha Az