Biyolojik Bilimler

International Accelerator

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Biyolojik Bilimler

International Accelerator

Biyolojik Bilimler

Yüksek Lisans Programı

Biz araştırma ve non-araştırmaya dayalı dereceleri hem de sunuyoruz. Birincil hedefimiz araştırma eğitimi doğru olduğunu; Bir araştırmaya dayalı bir yol takip öğrenciler kazanmak ya doktora veya MS derece. Ph.D. elde Öğrenciler derece tipik akademik araştırma ve öğretim ya da endüstriyel araştırma yönelik bir kariyer yolda doktora sonrası arkadaşlarının olarak devam ediyor.

Yüksek Lisans Programı genel bakış

Yüksek lisans derecelerini elde Öğrenciler genellikle doktora olarak devam Öğrenciler burada veya başka bir yerde, ya da eğitim, iş ya da hükümet doğru pozisyonu bulmak. Biz olmayan üç araştırma Profesyonel Masters derece sunuyoruz. Biyoinformatik ve Biyoteknoloji Profesyonel Bilim Yüksek Lisans Dereceleri her iki disiplinin bilimsel bağlamlarda işletmeler ile çalışmak için eğitim öğrencileri hedef almaktadır. Öğretim (MAT) Profesyonel Yüksek Lisans derecesi orta öğretimde yüksek kaliteli fen öğretmenlerini geliştirilmesi hedefleniyor.

MS ve Ph.D.

Bölüm Ekoloji, Evrim ve ekoloji, evrimsel biyoloji, çevre mikrobiyolojisi, fizyoloji ve hesaplamalı biyoloji (modelleme ve biyoinformatik dahil) Fizyoloji (Bütünleştirici Biyolojisi) alanlarında araştırma gücü var; Moleküler, Hücresel ve genetik, kanser biyolojisi, hücre biyolojisi ve gelişim biyolojisi dahil Gelişimsel Biyoloji (MCDB); moleküler biyoloji ve genetik, gelişimsel biyoloji, çevre hücresel / ekolojik / fizyolojik yanıtlar da dahil olmak üzere Bitki Bilimleri. linkler yukarıdaki bu alanlar hakkında daha fazla bilgi sağlar. Bu alanlar içinde çalışan öğrenciler araştırma, öğretim ve bilimsel liderlik kariyer için eğitilmiş hale gelir. Bu programlar içinde, öğrenciler bir araştırma hocası başkanlığında orijinal araştırma ve bilimsel dergilerde bunların sonuçlarını yayınlamak ve bilimsel toplantılarda araştırma başarıları sunması bekleniyor. Öğrenciler güçlü ve çalıştaylara katılan ve / veya diğer üniversitelerde veya araştırma siteleri laboratuvarları ziyaret ederek ulusal ve uluslararası toplantılara katılarak, bilim adamları ziyaret ederek verilen bizim sık seminerler katılarak deneyimlerini genişletmek için teşvik edilir.

Biz öğrencilerimizin mükemmel bilim adamları ve bilimsel eğitimciler olmak hedefe kararlıyız. programa girdiği öğrenciler, güçlü, sorgulamaya dayalı araştırma programı geliştirmek için her güçlendirmek amacıyla temel bilgi gelişmekte, bir eğitim deneyimi atılmak. Her öğrenci bir araştırma rehber, bir tez komitesi ve onların başarılı olmasını sağlamak için geniş bölümü tarafından bu yolculukta yönlendirilir. Bölüm ilgili lisansüstü eğitim programları her öğrencinin eğitim deneyimi uyarlamak için tasarlanmıştır, birçok disiplini temsil eder ve bu çeşitliliği karşılamak için. Her program kendine özgü eğitim rehber vardır; giriş araştırma akıl hocası ve tez komitesi sağlanan programın seçimi, her bir öğrenciye kalmıştır.

Sigara Araştırma Programları: Öğretim Profesyonel Bilim Lisans / Yüksek Lisans. Öğretim (MAT) Yüksek Lisans of Arts (Non-Araştırma Temelli)

Bu program Bölümü aracılığıyla uygulandığı Öğretim ve Eğitim Koleji Öğretmen Eğitiminde ve Bölümü temaslarla belirli disiplinleri ile koordine edilir. MAT lisans programı disiplinler arası bir programdır ve programda öğrenciler iki danışmanları var - bir program alanı danışman ve bir eğitim danışmanı. MAT biyoloji öğrencileri için Üniversite Eğitimi fakülte danışmanı ileri ardından mezun okula öneri, dosyanızı gözden bir röportaj yapmak ve olacaktır.

Biyoinformatik Profesyonel Bilim Yüksek Lisans Programı (Non-Araştırma Temelli)

Biyoinformatik Profesyonel Bilim Yüksek Lisans Programı olmayan bir araştırmaya dayalı bir programdır. Bu programdan mezun becerileri biyolojik veritabanlarının analizi özgü hesaplama ve istatistiksel yöntemler ihtiyaç duyulan ilaç tasarımı, genetik hastalık testi ve tarımsal biyoteknoloji dahil endüstrileri hizmet vermeye hazır olacak. Öğrenciler ayrıca bilim tabanlı iş yönetim, fikri mülkiyet, ve halkla ilişkiler konularında maruz kalacağı ve başlatmak veya ulusal ve küresel biyoteknoloji sahnenin ön planda biyoteknoloji şirketleri hizmet vermeye hazır olacak.

Biyoteknoloji Profesyonel Bilim Yüksek Lisans Programı (Non-Araştırma Temelli)

Biyoteknoloji Profesyonel Bilim Yüksek Lisans Programı olmayan bir araştırmaya dayalı bir programdır. Bu programdan mezun başlatmak veya ulusal ve küresel biyoteknoloji sahnenin ön planda biyoteknoloji şirketleri hizmet vermeye hazır olacak. Öğrenciler moleküler biyoloji teknikleri, transgenik bitki teknolojileri ve hücre / doku kültürleme gelişmiş uygulama öğreneceksiniz ve teknoloji tabanlı iş yönetim, fikri mülkiyet, ve halkla ilişkiler konularında maruz kalacağı.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Boston, Massachusetts
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Boston, Massachusetts
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste