Biyomühendislikte Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Biyomühendislik master programı geniş bir mühendislik ve biyoteknoloji müfredatı sağlarken, öğrencilerin ilgi alanlarına ve kariyer tercihlerine en iyi uyan belirli bir mühendislik rotasına odaklanmayı teklif etmektedir. Bu kombinasyon, biyomühendislik mezunlarımıza, sürekli değişen biyomühendislik alanlarında, profesyonel esneklik, ayrıcalıklı bir rekabet üstünlüğü kazandırmaktadır.

Biyomühendislik yüksek lisans programı yarı zamanlı ve tam zamanlı program seçeneklerini sunuyor. Programın altı pisti var:

 • Biyoinformatik
 • Biyomateryaller
 • Biyomekanik sistemler ve cihazlar
 • Hücre ve Biyoproses Mühendisliği
 • Çevresel Biyoteknoloji
 • İşaretler ve Sistemler

Müfredata Genel Bakış

Biyomühendislik yüksek lisans programının iki bileşeni vardır: biyomühendislik bilgisinin genişliğini arttırmak için öğrencilerin seçtiği alt uzmanlık dışında bir sınıf dahil olmak üzere disiplinler arası bir çekirdek müfredat; bölüm tarafından öğrencilerin seçtikleri parça için gerekli dersler.

raylar

Biyoinformatik

Biyoinformatik pisti biyomedikal problemlere yönelik hesaplama yaklaşımlarına bakar. Öğrenciler, bilişimsel veri analizi, sistem biyolojisi, veri madenciliği, simülasyon ve modelleme, görselleştirme veya bilgisayar bilimi ile matematiği biyolojik araştırmalarda birleştiren diğer alanlara odaklanabilir. Bu parça bir önkoşul olarak bazı lisans bilgisayar bilimi gerektirir (Comp 15 veya eşdeğer). Öğrenciler, bilgisayar bilimi seçmeli derslerini ve bilişimsel biyoloji, matematik ve biyoteknoloji derslerini içeren tutarlı bir program tasarlamak için bir danışmanla birlikte çalışacaklardır.

Biyomateryaller

Biyomalzeme parçaları, biyomalzemelerin biyomedikal uygulamalar bağlamında çevre ile etkileşiminin çalışılmasını içerir. Öğrenciler, çalışmalarını doku mühendisliği, biyolojik doğum veya biyomalzemelerin memeli dokularıyla etkileşimi de dahil olmak üzere çeşitli biyolojik tıp konularından birine odaklanmaya teşvik edilecek. Bu parkurun doğası, öğrencilerin bir dizi bölümden ders seçmesini gerektirir.

Biyomekanik sistemler ve cihazlar

Biyomekanik Sistemler ve Cihazlar, teknolojinin insan biyolojik sistemlerine uygulanmasını inceler. Çalışma alanları arasında sert ve yumuşak dokuların mekaniği, insan biyomekaniği, insan-makine etkileşimi dinamiği ve yardımcı teknoloji ve tıbbi cihazların tasarımı yer almaktadır. Öğrenciler termal akışkan süreçleri, mekaniği ve malzemeleri veya dinamik / robotik sistemlerdeki çekirdek dersler ile bir temel geliştirirler ve seçmeli derslerin seçilmesi yoluyla belirli bir çalışma alanında uzmanlaşırlar.

Hücre ve Biyoproses Mühendisliği

Hücre ve Biyoproses Mühendisliği izleri moleküler ve hücresel süreçlere ağırlık vererek biyoproses tasarımına ve optimizasyonuna bakar. Öğrenciler için temel eğitim hedefimiz, modern biyoteknolojinin hem yukarı hem de aşağı mühendislik yönlerinde temel bilgilerin elde edilmesidir. Çekirdek konu alanları uygulamalı biyoloji, kimyasal reaksiyon mühendisliği ve sistem analizi ile bütünleşir. Konular arasında enzim ve Pathway mühendisliği; fermantasyon ve biyoreaktörler; ve hücresel sistemlerin modellenmesi ve analizi.

Çevresel Biyoteknoloji

Çevresel Biyoteknoloji pisti, su ve atıksu arıtımı ve çevresel restorasyon için biyolojik süreçlerin geliştirilmesi, kontrolü ve karakterizasyonunu inceler. Odak, mikrobik topluluklardan oluşan karmaşık sistemlerde biyolojik dönüşümler üzerinde durmaktadır. Bu sistemleri izleme ve değerlendirme için mevcut moleküler araçların uygulanması ve entegrasyonu, süreç tasarımı ve uygulaması çerçevesinde entegre edilmiştir.

İşaretler ve Sistemler

Sinyal ve Sistemler izlemesi biyoteknoloji mühendislerini (1) sinyallerin biyomedikal görüntü işleme ve görüntü oluşumu üzerinde durularak analiz ve işlenmesi ve (2) biyoteknoloji için sistemlerin tasarımı, kontrolü ve sentezi (örn. Minyatür cihazların, devrelerin ve sistemler, biyoreaktörler için kontrolör tasarımı).

Uygulama Gereksinimleri

 • Başvuru ücreti
 • Özgeçmiş
 • Kişisel beyan
 • Resmi GRE puanları
  • ABD'deki bir kurumdan lisans veya yüksek lisans derecesi olan adaylar için GRE puanları gerekli değildir . GRE puanları bir ABD kurumundan mezun olmayan adaylar için gereklidir.
 • Resmi TOEFL veya varsa IELTS
 • Transkript
 • Tavsiye edilen üç mektup
Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university ... Devamını oku

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university with the strengths of a top-ranked liberal arts college. Daha Az