Biyosidallerde MRes

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Biosciences MRes Biosciences bizim araştırma temalarının bir veya daha fazla gömülü dünya standartlarında araştırma gruplarımıza gömülü uzman araştırma eğitimi verir. Gerçek ayrıcalıklı bir araştırma niteliği kazanma yolunda uzman tesislerimizden yararlanacaksınız.

Uzman tesislerimiz arasında:

  • Özel olarak tasarlanmış 12,5 milyon £ 'lık kıyı araştırma gemisi.
  • Eşsiz Sürdürülebilir Su Araştırmaları Merkezi.
  • Gelişmiş grafik iş istasyonlarına sahip gelişmiş bilgi işlem olanakları.
  • Ismarlama davranış ve ekoloji laboratuvar tesisleri.
  • Özel moleküler ekoloji ve endokrinoloji tesisleri ve laboratuvarları.

İlk terim, temel fen bilgisi becerileri, araştırma yöntemleri bilgisi ve bilimsel inceleme bilgileri ve Fen Fakültesi'nden teklif edilen bir dizi arasından seçilen bir modülden oluşan iki zorunlu modülden oluşmaktadır. İkinci ve üçüncü dönem araştırma projesi tarafından işgal edilmiştir.

Giriş koşulları

MRes Biosciences için giriş koşulları Bioscience veya ilgili bir konuda birinci veya üst ikinci sınıf onur derecesidir.

Bu programa başvuranlar normalde yukarıda belirtilen minimum giriş şartlarını yerine getirmeleri beklenir. Kolej / Okul, daha yüksek akademik dereceler ve nitelikler isteme hakkını saklı tutar.

Kabul kararları sadece önceki akademik nitelikleri değil, aynı zamanda başvuru sahibi tarafından sunulan araştırma özeti / önerisinin standardı, görüşme sırasındaki performansları (gerekirse), sınırlı yerler için rekabet yoğunluğu ve ilgili mesleki deneyim (burada) uygun).

Nasıl denetlenirsiniz

Bir yıl süren kurs boyunca, bağımsız araştırma becerilerinin geliştirilmesine rehberlik edecek ve destekleyecek uzman bir araştırma ekibinin rehberliğinde büyük bir araştırma projesine başlamadan önce bir dizi öğretilmiş modül üstleneceksiniz. bilimsel bir makale.

Galce Temini

Özel bir akademimiz olan Galce konuşmacısıysanız, Academi Hywel Teifi, Swansea University geçirdiğiniz süre boyunca sizi desteklemek için burada. Sana teklif ediyoruz:

  • Bir yer için başvururken Galce aracılığıyla bir röportaj.
  • Kişisel yazışmalarınızı Galce dilinde alma seçeneği - daha sonra seçtiğiniz dilde sizinle iletişim kuracağız.
  • Kurs veya sınavlarınızı Galce aracılığıyla yazıp gönderme seçeneği (İngilizce öğrenmeyi seçmiş olsanız bile) ve çalışmanızı orijinal dilinde işaretlemek için her türlü çaba gösterilecektir.
  • Galce konuşan bir kişisel öğretmen.
  • Akademik Galce dil becerilerinizi geliştirmek için birebir destek.

2011'den bu yana, Swansea University Galce aracılığıyla okuyan öğrenci sayısında% 40'lık bir artış oldu ve son iki yılda * TEF verilerimiz, Galce orta sınıf öğrencilerinin istihdam edilebilirlik konusunda yüksek başarılı olduklarını gösteriyor (* Swansea University TEF, 2017 ve 2018 yıllarına geri döndü).

Son Güncelleme Eyl 2019

Okul Hakkında

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Devamını oku

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Daha Az
Swansea , Dubai + 1 Daha fazla Daha az