Kursa Genel Bakış

Biosciences MRes Biosciences bizim araştırma temalarının bir veya daha fazla gömülü dünya standartlarında araştırma gruplarımıza gömülü uzman araştırma eğitimi verir. Gerçek ayrıcalıklı bir araştırma niteliği kazanma yolunda uzman tesislerimizden yararlanacaksınız.

Uzman tesislerimiz arasında:

 • özel olarak tasarlanmış 12,5 milyon £ 'lık kıyı araştırma gemisi
 • Benzersiz Sürdürülebilir Su Araştırmaları Merkezi
 • yüksek kaliteli grafik iş istasyonlarına sahip gelişmiş bilgi işlem olanakları
 • ısmarlama davranış ve ekoloji laboratuvar olanakları
 • özel moleküler ekoloji ve endokrinoloji tesisleri ve laboratuvarları

İlk terim, temel fen bilgisi becerileri, araştırma yöntemleri bilgisi ve bilimsel inceleme bilgileri ve Fen Fakültesi'nden teklif edilen bir dizi arasından seçilen bir modülden oluşan iki zorunlu modülden oluşmaktadır. İkinci ve üçüncü dönem araştırma projesi tarafından işgal edilmiştir.

Giriş koşulları

MRes Biosciences için giriş koşulları Bioscience veya ilgili bir konuda birinci veya üst ikinci sınıf onur derecesidir.

Bu programa başvuranlar normalde yukarıda belirtilen minimum giriş şartlarını yerine getirmeleri beklenir. Kolej / Okul, daha yüksek akademik dereceler ve nitelikler isteme hakkını saklı tutar.

Kabul kararları sadece önceki akademik nitelikleri değil, aynı zamanda başvuru sahibi tarafından sunulan araştırma özeti / önerisinin standardı, görüşme sırasındaki performansları (gerekirse), sınırlı yerler için rekabet yoğunluğu ve ilgili mesleki deneyim (burada) uygun).

Nasıl denetlenirsiniz

Bir yıl süren kurs boyunca, bağımsız araştırma becerilerinin geliştirilmesine rehberlik edecek ve destekleyecek uzman bir araştırma ekibinin rehberliğinde büyük bir araştırma projesine başlamadan önce bir dizi öğretilmiş modül üstleneceksiniz. bilimsel bir makale.

Galce Temini

Özel bir akademimiz olan Galce konuşmacısıysanız, Academi Hywel Teifi, Swansea University geçirdiğiniz süre boyunca sizi desteklemek için burada. Sana teklif ediyoruz:

 • Bir yer için başvururken Galce aracılığıyla bir röportaj.
 • Kişisel yazışmalarınızı Galce dilinde alma seçeneği - daha sonra seçtiğiniz dilde sizinle iletişim kuracağız.
 • Kurs veya sınavlarınızı Galce aracılığıyla yazıp gönderme seçeneği (İngilizce öğrenmeyi seçmiş olsanız bile) ve çalışmanızı orijinal dilinde işaretlemek için her türlü çaba gösterilecektir.
 • Galce konuşan bir kişisel öğretmen.
 • Akademik Galce dil becerilerinizi geliştirmek için birebir destek.

2011'den bu yana, Swansea University Galce aracılığıyla okuyan öğrenci sayısında% 40'lık bir artış oldu ve son iki yılda * TEF verilerimiz, Galce orta sınıf öğrencilerinin istihdam edilebilirlik konusunda yüksek başarılı olduklarını gösteriyor (* Swansea University TEF, 2017 ve 2018 yıllarına geri döndü).

Program dili:
 • Ingilizce

Swansea University için 39 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Eylül 4, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
1 - 3 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
19,800 GBP
İngiltere / AB: 4327 GBP. Uluslararası: 19.800 GBP. (Tam zamanlı)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date