Biyoteknoloji master programı

Genel

Program açıklaması

A Eastern Virginia Medical School Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı (EVMS) öğrencilere sağlar benzersiz bütünleştirici araştırma programı uygulamalı biyomedikal bilimler ve laboratuvar araştırma tasarımının teorik bilgi sağlam bir temel ile kombine state-of-the-art moleküler, genomik, proteomik, hücresel ve görüntüleme teknikleri eğitimi.

Bu titiz eğitim programı akademik araştırma laboratuvarlarında veya biyoteknoloji ve ilaç endüstrilerinde biyomedikal araştırma yapacaklardır gelecek laboratuvar uzmanları eğitiyor.

KEY PROGRAM AVANTAJLARI

 • Sağlar eller-ve teorik araştırma eğitimi hızlandırılmış, 16 aylık müfredat
 • Kampüste veya biyoteknoloji endüstrisi ortağı ile altı aylık bir araştırma staj Birleştirir
 • Deneyimli araştırma fakülte ile öğrencilerin yakın etkileşim İçerecek

Disiplinlerarası araştırma ve takip odak alanlarında laboratuvar metodolojisi güçlü vurgu Özellikler:

 • Moleküler ve Hücresel Biyoloji
 • Mikroskopi ve Görüntüleme Teknikleri
 • Mikrodizin ve proteomik Teknolojileri
 • Akım Sitometri
 • Hayvan Modelleri
 • BIOINFORMATICS
 • Laboratuvar Yönetimi

Müfredat

EVMS Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı 16 aylık hızlandırılmış bir müfredat olduğunu. Program araştırma teknolojileri ve moleküler ve hücre biyolojisi ve deneysel tasarım sağlam bir teorik eğitimin farklı set eller eğitim eşsiz bir denge sunuyor. Bu yenilikçi program uygulamalı araştırma eğitim bir dizi öğrencilere sağlayan, EVMS Moleküler Çekirdek Laboratuarında ya da off-kampüs bizim biyoteknoloji endüstrisi ortaklarından biri aracılığıyla bir EVMS araştırma laboratuvarında kampüste tamamlanabilir altı ay araştırma staj, içerir Hastalık modelleri, bioprocessing, viroloji, moleküler tanı, rejeneratif tıp, görüntüleme ve immünoloji içinde. Mezunlar biyomedikal bilimler, biyoteknoloji ve ilaç sektörlerinde kariyer için onları hazırlamak, üstün teknolojileri kullanarak araştırma becerileri geniş bir dizi kazanmak ve değerli laboratuvar yönetimi ve iletişim eğitimi almaktadırlar.

Kabul Koşulları

3.0 not ortalaması ya da daha yüksek tercih ile lisans veya yüksek lisans. Biz başvuranın tüm kayıt düşünün ve 2.8-3.0 bir not ortalaması ile başvuranların kabul edilebilir. Örneğin, kimin notları zamanla arttı ya da başvuranların hastalık nedeniyle bir yıl boyunca yoksul sınıflarda 2,8 gibi düşük bir not ortalaması ile kabul edilebilir vardı. Biz fen ve matematik ders notları özel dikkat ve çoğunlukla A ve B bu derslerden ile başvuranları kabul etmeyi tercih.

Graduate Record Examination (GRE) ve Yabancı Dil olarak İngilizce Testi rekabetçi puanları (TOEFL, sadece Uluslararası başvuru) başarıyla tamamlandı mı:

 • Biyoloji (laboratuarları ile 2 yarıyıl)
 • Genel Kimya (laboratuarları ile 2 yarıyıl)
 • Matematik, örneğin Matematik veya İstatistik (1 dönem)
 • Ek Matematik veya Fizik (1 dönem)

Adaylar tüm lisans şartlarını tamamlamış olmalı ve önce bir EVMS öğrencisi olarak matriculating bir lisans verilmiş oylandı. Lisans ABD kolej veya üniversite tarafından verilmiş ise, genel bir kural olarak, bir bölgesel akredite institutution uzak olmalıdır. Ancak, program bir vaka-by-case bazında istisnalar verebilir. Ödül kurumdan Resmi transkript derece verildiği bunun üzerine tarihi belirtmeniz gerekir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-ti ... Devamını oku

EVMS prepares learners for careers as competent and compassionate physicians, health-care professionals and scientists. Our students benefit from the broad range of instruction provided by our full-time faculty, who work in concert with health-care professionals throughout the community. Daha Az