Biyoteknoloji Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Biyoteknoloji Yüksek Lisans Biyoteknoloji, Biyoloji ve Biyokimya Mühendisliği konularında ileri düzeyde eğitim vermektedir. Tabii, öğrencileri gerçekleştirmek için gerekli bilgi ve becerileri ile donatır: sağlık, çevre, gıda ve tarım sektöründe yüksek teknisyenler olarak analiz ve kalite kontrol analizi; Doktora yapmak üzere kamu ve özel kurumlarda Araştırma ve Teknoloji Geliştirme alanında.

Yüksek Lisans ayrıca, bu önemli alanda bilgilerini güncellemek isteyen sağlık ve eğitim sektörü profesyonelleri ve ilaç endüstrisi için yaşam boyu eğitim fırsatları sunmaktadır.

Ders Yapısı

Müfredat Birimi
yukarıdaki seçeneğin içerdiği 1 müfredat birimini göster
6 15489003
Müfredat Birimi AKTS kod
Çevre Biyoteknolojisi 6 15481018
Biyoaktif Bileşiklerin Üretim Teknolojileri 6 15481019
Yenilik ve İş 6 15481020
Biyoteknolojide İleri Atölye Çalışması 6 15481021
Seçenek 1.2
yukarıdaki seçeneğin içerdiği 6 müfredat birimini göster
6 15489001
Müfredat Birimi AKTS kod
Tez Projesi 12 15481022
Müfredat Birimi AKTS kod
Tez / Rapor 48 15481023

Kabul şartları:

Yuva sayısı: 20

Erişim şartları:

  1. Biyoteknoloji, Biyokimya veya benzeri alanlarda lisans derecesi (veya yasal eşdeğeri) sahipleri.
  2. Bologna Süreci ilkeleriyle mutabakata varılan yabancı diploma sahipleri.
  3. Lisans derecesinin hedeflerini uygun bir alanda yerine getirdiği için Bilimsel Kurul tarafından tanınan yabancı bir yüksek öğrenim derecesi olan öğrenciler.
  4. Bilimsel Konsey tarafından tanınan, bilimsel veya mesleki bir müfredatın okulu sahipleri, bu çalışma döngüsünü gerçekleştirmenin hak ve kabiliyetini kanıtlarlar.

Adayların seçimi için kriterler: Erişime olanak tanımanın yeterliliği ve sınıflandırılması; profesyonel, bilimsel ve akademik müfredat; genel profil.

Gerekli belgeler: Özgeçmiş (kişisel veriler, akademisyenler ve profesyoneller ile); Her ünitede elde edilen sınıflandırmaların ayrımcılığı ile Yeterlilik Belgesi. 50 € kayıt ücreti ile ödeme kanıtı.

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

The University of Algarve (Portugal) is a young public university, with a student population close to 8,000 and employs over 700 academics. In these last three decades, the University of Algarve has c ... Devamını oku

The University of Algarve (Portugal) is a young public university, with a student population close to 8,000 and employs over 700 academics. In these last three decades, the University of Algarve has consolidated the link established with the regional business and with the public and private organizations, encouraging the transfer of knowledge and contributing to sustainable development with a positive impact across the community. Daha Az