Bu yönetim ve bilgi sistemleri usta

Genel

Program açıklaması

Bilim Yüksek Lisans için part-time çalışmaları

Derecesi "Yüksek Lisans of Science" (Yüksek Lisans) ile yüksek lisans programı, BT yönetim ve bilgi sistemi ideal liderlik becerilerini genişletmek için son gelişmeleri ve iş uzmanlığı ve modüller ile bilgi teknolojisi yöntemleri birleştiriyor. Almak için dersin mezunları, örneğin, BT departmanları için sorumluluk, yeni BT çözümleri tanıtım ya da şirketin ekonomik kalkınma.

SÜRE

31 ay

Hedef kitle

Elbette perspektif içinde bir şirket ortamında liderlik sorumluluğunu almak istiyorum bilgisayar bilimi ve teknoloji odaklı iş mezunları hedefleniyor.

Ön Koşul

1) Profesyonel bilgisayar bilimi üniversite diploması eleme, çalışma nedenleri ve kişisel hedeflerini bir şeklinde yetenek testi 3) başarıyla tamamlanması ortaya koyan, bilgisayar bilimi veya en az 180 AKTS teknik odaklı iş uygulanmış ve en az 2.4 2 bir kural olarak bir not ortalaması ile) özgeçmiş ve kapak mektubu pratik deneyim tarafından istisnai durumlarda programlama, yazılım mühendisliği, veri tabanları, proje yönetimi ve ağları (sertifikaların Proof,) iş görüşmesi 4) Temel bilgi 5) İngilizce dil becerileri "Diller için Avrupa Ortak Başvuru Çerçevesi (GER)" ve B1 seviyesine göre (kanıt hakkında sertifikaları, yabancı dil testi, artık İngilizce konuşan kuruluşlarda yurt dışında kalması veya Ülkeler veya harici dil testleri. Bir dil testi yapılır yetenek testinin bir parçası olarak kanıtı eğer.)

Organizasyon

Yüksek lisans programı 31 ayda kariyer profesyoneller içindir. İlk dört dönem varlığı ile her hafta başlar. Daha sınıf dersler cumartesi günleri yapılmaktadır. Hafta senkron e-öğrenme gerçekleşir. Beşinci ve altıncı dönem bir yüksek lisans tezi tamamlanması için kullanılabilir ve kolokyum mevcuttur.

Öğrenim Ücretleri

31 ay x 600 € = 18.600 € toplam; 2.400 €: sınav ücreti kapalı

Son Güncelleme Ara 2015

Okul Hakkında

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fün ... Devamını oku

Erfolgsrezept duales Studium – Fit für die Praxis 1993 wurde die Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW) als eine der ersten privaten Fachhochschulen in NRW gegründet. Mittlerweile studieren an ihren fünf Standorten Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann und Marburg über 1.900 junge Menschen. Daha Az
Paderborn , Paderborn , Paderborn , Paderborn + 3 Daha fazla Daha az