genel bakış

Ceza Adalet Derecesi Programı, cezai ve sosyal adalet ile ilgili konuları araştırmak ve takip etmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Programımıza kayıt yaptıran öğrenciler genellikle ceza adaleti kariyer seçeneklerini takip etmek isterler. Albany Eyaletinde, teorik temellere, pratik uygulamaya, toplum katılımına ve araştırmaya dayanan titiz bir program sağlamaya kararlıyız. Amacımız, öğrencilerimizin küresel pazarda uygulanabilecek analitik, problem çözme ve entelektüel yeteneklerini geliştirmelerini sağlamaktır. Ceza adaleti öğretim üyelerimiz, öğrencilerin kültürel güncel ve tarihi disiplin kavramlarına ve konularına maruz kalmasını sağlamaya odaklanmıştır. Ayrıca, öğrencilerimizin burs almaya ve ceza adaleti alanını ilerletmek için hazırlıklı olmaya hazır olmalarını beklemekteyiz.

İstihdam olanakları

Albany State University ceza adaletini sürdüren öğrenciler mezun olduktan sonra bir dizi kariyer seçeneğine sahip olacaklar. Bu fırsatların çoğuna maruz kalmak, mezuniyet öncesi, pratik stajlarımızdan birinde yer alarak gerçekleşecektir. Birçok cezai adalet işi, şu anda istihdam üzerine cezai adalet derecesine sahip olan kişilere teşvik sunmaktadır. Bir ceza adalet derecesi ile, öğrenciler yerel, eyalet ve federal işleri takip etme şansına sahip olacaklar. Federal Soruşturma Bürosu, ABD Marshall Servisi, Göçmenlik, İç Gelir, Doğal Kaynaklar Dairesi, ABD Postanesi ve Çocuk Adalet Bakanlığı ile ilgili işler, mezunlarımızın ulaşabileceği olanaklardan sadece birkaçıdır.

Nasıl Başvurulur?

Kampüste kabul ofisi ile başlayan resmi bir başvuru süreci varken, Bölümümüzü aramanızı ya da bir ziyaret için uğramanızı tavsiye ediyoruz. Cezai adalet fakültemiz sizinle biraz zaman geçirmekten ve yardımımızla gerçekleştirebileceğiniz potansiyeli sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Albany State University için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2020
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
189 USD
kredi saat başına (Devlet). Kredi saat başına 755 (Dışı Durum).
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date