Coğrafi Bilgi Yönetimi Yüksek Lisansı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

Dünya kaynaklarının sürdürülebilir kullanımı veya korunması, yüksek kaliteli, güvenilir ve güncel bilgilerin sağlanmasını sağlamak için veritabanı yönetimi, görüntü işleme ve dijital haritacılık gibi teknolojilerin organizasyonu, kullanılması ve entegrasyonunu gerektirir. Coğrafi Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans, kaynak yönetimi alanında çok disiplinli yöneticiler, danışmanlar ve danışmanlar için artan küresel talebe yanıt olarak endüstri ile doğrudan işbirliği içinde geliştirilmiştir. Özel bir fakülte tarafından öğretilen bu ders, coğrafi bilgi (GI) teknolojilerini kullanarak tüm küresel sektörlerde başarılı bir kariyere hazırlanmanız için temel CBS teknolojilerinin dengeli kapsamını sağlamada benzersizdir.

Kimin icin?

Teknoloji ve veri tutkusu, gerçek dünya problemlerini çözme ve olumlu bir etki yaratma ilgisi olan çeşitli geçmişlerden gelen öğrencileri ağırlıyoruz. Birinci sınıf mekansal problem çözme deneyimi kazanacak ve GI'den rutin olarak faydalanan büyüyen endüstriyel ve araştırma sektörlerinden herhangi birinde ödüllendirici bir kariyer yolunda sizi yönlendirecek bir dizi kişisel ve liderlik becerisi geliştireceksiniz. teknolojiler.

Ders yapısı

  • Sekiz ders modülü (% 40),
  • Grup projesi: Endüstri liderliğindeki danışmanlık projesi (% 20),
  • Bireysel araştırma projesi (% 40).

Sanayi tarafından bilgilendirildi

Coğrafi Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans, işverenlerin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak ve endüstri uzmanlarının güçlü bir girdisinden faydalanmak için tasarlanmıştır. Bu, öğrencilerimize öğrendiklerinin ödüllendirici bir kariyer oluşturmak için hem alakalı hem de yararlı olduğunu bilmelerine güven verir.

Gelecek kariyeri

Başarılı öğrenciler, mekansal bilgi endüstrisi, ulusal ve yerel yönetim, danışmanlık, kamu hizmetleri ve araştırma organizasyonlarında çeşitli ve ödüllendirici kariyer geliştirirler. Bu dersin uluslararası niteliği, kariyer fırsatlarının İngiltere ile sınırlı olmadığı anlamına gelir. Cranfield mezunları dünya çapında kariyer geliştiriyorlar ve bu kurs uluslararası alanda bilimsel, endüstriyel ve eğitim topluluklarında işverenler tarafından tanınıyor.

Önceki öğrenciler danışmanlık endüstrisindeki veya devlet araştırma kurumlarındaki kariyerleri takip ettiler; diğerleri ise kendi şirketlerini başarıyla yönetiyor.

Giriş koşulları

İlgili bir bilim, mühendislik veya ilgili disiplinde birinci veya ikinci sınıf İngiltere Başarı derecesi; veya bu İngiltere niteliklerinin uluslararası eşdeğerliliği. Diğer ilgili yeterlilikler, önemli deneyimlerle birlikte değerlendirilebilir.

Son Güncelleme Nis 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az