Düzenleyici Bilimde MS

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

genel bakış

STEM-Düzenleyici Bilim Bilim Ustası, düzenlenmiş biyomedikal ürünleri yönetmek için gereken bilgi ve becerilerle güçlendirilmiş, biyolojik, farmasötik ve biyomedikal bilimlerdeki geçmişleri mezun olan öğrenciler yetiştirmek için tasarlanmış yoğun, disiplinlerarası bir derece programıdır.

USC Düzenleyici Bilim müfredatı sizi yerel ve küresel düzenlemenin yanı sıra biyoteknoloji, ilaç ve tıbbi cihaz endüstrilerindeki kalite uygulamalarındaki son trendlere maruz bırakacaktır. Sınıfta, düzenleyici, kalite ve klinik bilimlerin temelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için gerçek dünyadan örnekler ve projeler kullanacaksınız. Ayrıca küresel ölçekte mühendislik, ilaç ve düzenleyici bilimlerin harmanlanmasının karmaşıklığını anlayacaksınız.

120443_business.jpg

En son üniversite mezunları, diğer ileri derecelere sahip bireyler ve halen düzenleyici, kalite veya klinik kapasitelerde çalışan profesyonellerle ders alacaksınız. Benzer şekilde, tüm fakülte ve misafir konuşmacılarımız konu uzmanlarıdır ve sektörde geniş bir deneyime sahiptir.

Öğrencilerimiz, misafir konuşmacılar ve fakülte dünyanın her yerinden geliyor ve ağ oluşturma fırsatlarınızı artırıyor. Her sınıf, düzenleyici işler, kalite güvencesi ve kontrolü, klinik araştırma ve denemeler, tıbbi işler, araştırma ve geliştirme, farmakovijilans, pazarlama ve biyoteknoloji, tıbbi cihazdan satış dahil olmak üzere, geniş bir yelpazedeki profesyonel geçmişe sahip bireylerin bilgi ve uzmanlıklarından yararlanır, ve ilaç şirketleri.

Eğitim ve mesleki hedefleriniz önce gelir. Programı herhangi bir dönemde (Güz, İlkbahar veya Yaz) herhangi bir dönemde başlatabilir veya sonlandırabilir, tüm kurslar hafta sonlarında (ayda bir kez) buluşabilir ve gerekirse her kurs çevrimiçi olarak tamamlanabilir.

Hafta sonları çalışan profesyonelleri ağırlamak için kurslar düzenlenir ve çalışmalarını Los Angeles bölgesi dışından tamamlamak isteyenlere çevrimiçi olarak katılabilir. Öğrenciler, her sömestr almak istedikleri kadar ders alarak kendi hızlarını belirlediler.

İşe alım etkinlikleri, kariyer fuarları ve düzenli olarak iş ilanlarının şirketlerden ulusal ve uluslararası olarak dağıtılması dahil tüm öğrencilere ve mezunlara kariyer desteği sunulmaktadır. İşverenler mezunlarımızın itibarının bilincindedir ve mezunlarımızı işe almaya isteklidir.

Yüksek Lisans Kabulleri

Kabul kriteri

Yüksek Lisans programlarına başvurmak için yapmanız gerekenler:

 • Akredite bir kolej veya üniversiteden en az 3.0 not ortalaması ile not ortalaması almış olmak.
 • Yeteneklerinizi ve başarılarınızı bilen profesyonellerden veya profesörlerden iki öneri mektubu gönderin.
 • En güncel özgeçmişinizi gönderin.
 • Dereceye ilginizi çeken kişisel bir bildiri gönderin.
 • İngilizce Yeterliliği: Lisans derecesi İngilizce konuşamayan bir ülkede kazanılmışsa ve ABD vatandaşı veya daimi ikametgahınız değilse, resmi bir TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi) veya IELTS (Uluslararası İngilizce) Dil Test Sistemi). Lütfen İngilizce konuşulan bir ülkeden olsanız bile, puan göndermeniz gerekebileceğini unutmayın. Amaçlanan kaydınızın iki yıl içinde aşağıdaki puanları doğrulamanızı istiyoruz:
  • İnternet Tabanlı TOEFL (iBT) puanı, her bir alt puanda 20'den az olmamak üzere 100; veya
  • Her grup skorunda 6'dan az olmayan 7 IELTS.

* Kabul Komitesi tüm başvuru materyallerini dikkate alacak ve her bir başvuruyu dikkatlice okuyacak ve programdaki başarınıza uygunluğunuzu ve yeteneğinizi belirlemek için başvurunuzdaki geniş göstergelere dayanacaktır. Özel durumunuz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Düzenleyici Bilimler Yüksek Lisans (RS) | Müfredat ve Gereksinimler

Düzenleyici Bilimler derecesindeki USC MS , lisans derecesinin ötesinde 36 birimin tatmin edici bir şekilde tamamlanmasını gerektirir. Çekirdek müfredat, temel düzenleyici çerçeveler, gelişmiş düzenleyici çerçeveler, kalite güvencesi, klinik araştırma, istatistik, tıbbi ürün hukuku ve proje yönetimi ile seçmeli seçeneklere odaklanan dersler içermektedir. Uygulamalı deneyim, akademik ve endüstri stajlarına veya TRAQS programına katılım yoluyla teşvik edilir.

120407_Keck.jpeg

Gerekli dersler

Düzenleme ve Kalite Bilimleri Bölümü tarafından verilen derslerin tamamı şahsen veya çevrimiçi olarak (ABD içinde) alınabilir. Kabul ettikten sonra, ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

Tanıtım Yönetmeliği

MPTX 511: Tıbbi Ürün Yönetmeliğine Giriş

Gelişmiş Düzenleyici (En az 2 tane seçin)

MPTX 512: Farmasötik Düzenleme

MPTX 513: Tıbbi Cihazların Düzenlenmesi

MPTX 514: Gıda Düzenlemesi

MPTX 524: Gıda Bilimine Giriş

Kalite Güvencesi (Seçiniz 1)

RSCI 508: İlaçlar ve Biyoloji için Kalite Güvencesi

RSCI 509: Tıbbi Cihazlar İçin Kalite Güvencesi

MPTX 515: Kalite Sistemleri

Klinik araştırma

MPTX 517: Yapı

İstatistikler (En az 1 tane seçin)

RSCI 507: Kalite Sistemleri

MPTX 522: Klinik Araştırma Tasarımına Giriş

Medikal Ürün Kanunu

MPTX 516: Medikal Ürünler

RSCI 601: Biyomedikal Ticaret

Seçmeli Dersler

Kalan herhangi bir birim, Düzenleyici ve Kalite Bilimleri Bölümü tarafından sunulan derslerden seçilen seçmeli derslerle doldurulabilir.

Mezuniyet şartları

Düzenleyici Bilimler alanında Yüksek Lisans derecesi ile mezun olmak için tamamlamış olmanız gerekir:

 • En az 36 adet zorunlu ve seçmeli ders
 • 3.0 veya daha iyi bir toplam not ortalaması aldı.
 • Tüm güz ve bahar dönemlerinde sürekli kayıt tutmak
 • Dereceyi beş yıl içinde tamamla
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Devamını oku

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Daha Az