Deneysel Geosciences MSc

Genel

Program açıklaması

hakkında

Yüksek Lisans programı 'Deneysel Jeoloji', modern Yer Bilimleri'nin merkez alanlarından birinde eğitim ve araştırmayı sürdürmektedir: Dünyada meydana gelen süreçlerin deneysel simülasyonu. Bu, bu tür özellikleri anlamamızı ilerletmek için Dünya malzemelerinin fiziksel ve kimyasal özelliklerinin karakterizasyonunu içerir. M.Sc. 'Deneysel Jeoloji' programı, bir dizi geleneksel bilimsel alanı kapsar: mineraloji, kristalografi, katı hal fiziği, inorganik kimya, malzeme bilimleri, jeokimya ve kozmimya, jeofizik. Sadece bu farklı alt alanları bütünleştirerek Dünya'nın yapısını ve dinamiklerini tam olarak anlayabiliriz.

Yüksek Lisans Programının Profili

M.Sc. 'Experimental Geosciences' programı, Bayerisches Geoinstitut'un (Bavyera Araştırma Deneysel Jeokimya ve Jeofizik Araştırma Enstitüsü, BGI) uzmanlığı üzerine kurulmuştur. BGI, University of Bayreuth merkezi bir araştırma tesisi ve deneysel jeokimya ve jeofizik alanında araştırma ve eğitim alanında küresel bir liderdir. Enstitü aynı zamanda malzeme bilimi araştırmalarında yer alır ve endüstri ortakları ile güçlü ilişkiler geliştirmiştir.

M.Sc. Program, öğrenciler başlangıçtan itibaren küçük araştırma gruplarına entegre edilmiştir. Deneyimli bilim adamlarının yakın ve kişisel denetimi altında bağımsız projeler üzerinde çalışırlar. Laboratuar temelli çalışma, dersler, edebiyat ve araştırma seminerleri ile desteklenmektedir. Eğitim dili İngilizcedir.

İstihdam Alanları

Öğrenciler, yaptıkları çalışmalar boyunca, endüstri ve akademi alanında kariyer yapmalarına izin verecek, yer bilimi ve malzeme bilimi konusunda sağlam bir uzmanlık oluştururlar.

Kabul şartları

Bir Fen Bilgisi Bilimi (Lisans) veya bir doğa bilimleri veya ilgili bir mühendislik alanında eşdeğerdir.

Son Güncelleme Kas 2018

Okul Hakkında

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Devamını oku

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Daha Az