Deniz Koruma Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Hem Güney Pasifik bölgesinde hem de dünya çapında deniz ortamındaki artan baskılar ile deniz organizmaları ve ekosistemlerin korunması ve yönetimi konusunda uzmanlar talep edilmektedir.

Deniz korumada bir dünya lideri olarak, Yeni Zelanda, sahada uzmanlığınızı geliştirmek için harika bir yerdir. Onun eşsiz ve uzun kıyı şeridi, küçük fitoplanktondan nesli tükenmekte olan Yeni Zelanda deniz aslanı olan çok sayıda deniz organizmasına ev sahipliği yapmaktadır.

Deniz biyolojisi araştırmasında lider olan Victoria'nın Biyolojik Bilimler Okulu ile çalışın. Dünya çapında uygulanabilecek Yeni Zelanda, Avustralya, Güney Pasifik ve daha geniş Indo-Pasifik bölgesinden örnekler kullanarak deniz koruma konularını inceleyin ve pratik yapın.

Deniz Koruma iki vasıfla incelenebilir. Deniz Koruma Master (MMarCon) bir tez bileşeni ile öğretilen bir Yüksek Lisans olduğunu ve Yeni Zelanda'da tek Denizcilik Yüksek Lisans derecesi öğretti.

Veya uzmanlıklarını yeni bir ilgi alanına genişletmek isteyenler için daha kısa bir kalifikasyon olan Deniz Koruma Yüksek Lisans Sertifikası (PGCertMarCon) için eğitim almayı seçebilirsiniz.

Topluluk

Victoria'daki yüksek lisans eğitimi, akranları, üniversite personeli ve gelecekteki meslektaşları ile değerli ilişkiler ve ağlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Etkinlikler, atölyeler, sosyal fonksiyonlar ve seminerlere katılma fırsatınız olacak.

Yüksek Lisans Öğrencileri Derneği size bilgi verebilir ve kampüste sizin için bir ses sağlar.

Çalışmaya dönüyor

Birçok öğrenci birkaç yıl sonra lisansüstü eğitim için üniversiteye geri döner. Çalıştığından beri bir süre geçmiş olsaydık, irtibat subaylarımız üniversite hayatına geri dönmenize yardımcı olabilir.

Kariyer

Hem ılıman hem tropik iklimlerde, deniz organizmaları ve ekosistemlerin korunması ve yönetimi alanlarında geniş bir alanda bilgi ve beceri kazanacaksınız. Crown Araştırma Enstitüleri, özel araştırma enstitüleri veya deniz koruma ve balıkçılığını yöneten ulusal hükümet kurumları ile çalışabilirsiniz.

Çalışabileceğiniz diğer kuruluşlar arasında şehir, bölge ve ilçe meclisleri gibi bölgesel yetkililer, sözleşmeli deniz biyolojisi çalışmaları yürüten danışmanlık şirketleri veya hükümet dışı kurumlar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar bulunur.

Burslar

Eğitim seviyenizi, konu alanınızı ve arka planınızı temel alarak burslar edinebilirsiniz.

Commonwealth içinde gelişmekte olan bir ülkedeyseniz, NZAID web sitesinde burs almaya hak kazanabilirsiniz.

Uzmanlık alanınızı Ph.D. ders çalışma

Doktora Biyoloji Bilimleri Okulu tarafından sunulan en yüksek akademik niteliktir. Dünya standartlarında akademisyenlerin gözetiminde orijinal ve sürekli araştırmalar yapacaksınız.

Genellikle doktora Çalışma, bir araştırma tezi ile Şeref derecesi veya Yüksek Lisans gerektirir. Ph.D.'ye devam etmeyi düşünüyorsanız Çalışma, giriş şartları ile size yardımcı olmak için kurs seçimlerinden biri olarak araştırma tabanlı, özel konular kağıt alabilir.

Ph.D. Victoria adayı, aynı zamanda Yüksek Lisans Araştırma Fakültesi tarafından desteklenecek.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Devamını oku

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Daha Az
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Daha fazla Daha az