Diğer Dilleri Konuşanlara İngilizce Öğretme (Yüksek Lisans of Arts)

İngilizcenin dünyadaki lingua francası olarak küreselleşmesi ve ana dili İngilizce olmayan popülasyonlarda ulusal ve bölgesel bir artış, evde ve yurt dışında yetişkin İngilizce öğrenen öğrencilerin yaygın değişken ve uzmanlaşmış eğitim ihtiyaçlarını ele alan yüksek eğitimli uygulayıcılara ihtiyaç duymaktadır. Göçmenlerin sayısı artarken, kanıtlar dil engelinin gittikçe yaygınlaştığını göstermektedir.

Açıklama

İşgücü piyasası, Pennsylvania'daki dil okulu endüstrisinin, 2015 ve 2025 yılları arasında% 22 oranında büyüyerek, sadece Pennsylvania'daki ortalama% 7,4'lük büyüme oranından çok daha hızlı olduğunu göstermektedir. Buna göre bölge, dil okulu hizmetlerine ve yaygın olarak iyi eğitimli bir dil eğitimci işgücüne ihtiyaç duyuyor. Bir MA TESOL kazanmak, bölgenin bu önemli acil ihtiyacı karşılamasına yardımcı olacaktır.

Slippery Rock University MA TESOL, dünya dillerinin kazanılmasını sağlayan ve entelektüel kültürleşme yoluyla dil becerilerini edinen dünya vatandaşlarını eğitmeyi hedefleyen, giderek birbirine bağlı bir dünyanın zorluklarına karşı mezunlar hazırlar. Zorlu, kaliteli ve disiplinler arası eğitim yoluyla, SRU mezunları, TESOL yayıncılığında yüksek öğretim, toplum okuryazarlığı ve çok kültürlü küresel ortamlarda yetişkinlere yönelik ELL eğitimi ve eğitici medya ve materyal geliştirme sağlayarak dinamik ve önemli rollerde çalışmaya hazır olacaklardır. Endüstriler, bu sayede TESOL'un giderek artan yaşam alanlarında yaşam boyu beceri geliştirmelerini kolaylaştırmaktadır.

Önemli

Slippery Rock University Yüksek Lisans Derecesi, seçtiğiniz parçaya bağlı olarak 30 ila 33 kredidir ve şunları sunar:

 • Yoğun programınıza uyacak esneklik - çevrimiçi, karma ve haftada bir kez akşam kursları
 • Iki parça; 16-24 ay içinde tamamlanabilen deneyimsel ve genel
 • Beş akademik bölümden disiplinler arası eğitim
 • Kazanılmış doktoralı uzman öğretim üyesi

Gereksinimler

 • Çevrimiçi uygulama
 • Başvuru ücreti
 • İki Tavsiye Mektubu
 • Niyet Beyanı (kişisel ve profesyonel hedefler dahil)
 • Resmi Transkript - Lisans / Mezuniyet (Resmi transkriptler, kurum tarafından elektronik transkript e-share ile lisansüstü olarak gönderilmelidir. SRU .edu veya posta ile fakslanan kopyalar resmi olarak kabul edilmeyecektir.)
 • 2.75 asgari not ortalaması ile lisans transkriptleri

GRE gerekli değil

* Başvuru sahipleri, ek uygulama materyallerini PDF veya JPEG dosyası olarak e-posta (graduate.admissions @ SRU .edu), faks (724.738.2146) veya posta yoluyla gönderebilirler.

Program dili:
 • Ingilizce
Slippery Rock University
Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul, Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Eyl 2019
Duration
16 - 24 ay
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019