Dijital Özellikli Film Yapım Programında Yüksek Lisans

Filmbase

Program Açıklaması

Resmi açıklamayı okuyun

Dijital Özellikli Film Yapım Programında Yüksek Lisans

Filmbase

Dijital Özellik Film Prodüksiyon Programı Hakkında

Dijital Özellikli Film Üretim Programı

Gerçek Sinema Eğitimi

Filmbase , film yapımcılarının dijital film formatındaki özellikli filmleri yazarken, geliştirirken, atarken, üretirken, çekerken, düzenlemeyle yayınlamaya ve dağıtmaya hazırlanmalarını hedefleyen endüstriye yönelik benzersiz, ustalık düzeyinde bir kurs sunar.

Temel özellikler

 • Digital Feature Film Production'daki programımız, sinema filmi prodüksiyonuyla ilgilenen endüstri profesyonellerini geliştirmek için tasarlanmış esnek bir derstir.
 • Öğrencilerimiz direkt olarak İrlanda ve İngiltere'deki deneyimli film yapımcılarından öğrenirler.
 • Öğrencilerimiz en yeni endüstri standart ekipmanlarını kullanmaktadır.
 • Endüstri entegrasyonu, bu programın temel özelliğidir.

Bu ne hakkında

Dijital Özel Film Prodüksiyon Programı , öğrencileri dijital film prodüksiyonunda ve yaratıcı endüstrilerde gelecek roller için hem yaratıcı hem de teknolojik becerilerle donatan heyecan verici ve yenilikçi bir derstir.

Felsefemiz araştırma ve pratik üretim yoluyla teknik uzmanlık ve yaratıcı profesyonellik geliştirmektir.

Özgün film yapımları yaratma yeteneğine sahip yenilikçi düşünürler üretmeyi, dijital teknolojinin artan ve gelişmiş bir anlayışla oluşturulmasını hedefliyoruz.

Öğrencilerin dijital kameralara, film yapım ekipmanlarına ve post-prodüksiyon tesislerine erişimleri, öğrencileri pratik bir film yapımında gelecek için bilgilendirecek ve hazırlayacak çağdaş teknik beceri ve tekniklerin karışımına yardımcı olacaktır.

Ne yaptın

Elbette dijital film yapım bileşeni, dijital film yapımının teori ve uygulamalarını inceler ve son derece el-pratik ve pratik olacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrenciler, çeşitli modüllerde bireysel ve grup bazlı film bazlı projeler üretecek ve tam uzun metrajlı bir filmin üretimiyle sonuçlanacak. Bu programlar, mezuniyet sonrası yüksek kaliteli bir iş portföyüne katkıda bulunmak üzere tasarlanmıştır.

Dijital Özellikli Film Üretim Programı, gelişmiş üretim standartlarına ulaşma becerisinin kanıtını gerektirir. Uzun metrajlı film yapım tecrübesine sahip olan denetçiler, öğrencilere tam uzunlukta bir film yaratma hedeflerine ulaşmada yardımcı olurlar. Öğrenciler, artan teknoloji bilgisi ve özellikli film yaratma anlayışının yanı sıra pazarlama ve dağıtım stratejilerini açıkça gösterecek. Bu sonuçlara ulaşmak için derece, özerk ve bağımsız bir birim olarak işlev gören bir üretim ekibine güvenmektedir.

Bu program süresince yaptığınız çalışmalar, grup ve bireysel proje çalışmasıyla müttefik olarak, bağımsız bir gelişme ve araştırmanın önemli bir unsurunu gerektirir. Devam eden atama çalışmalarınızla birlikte, film akademisyenleri, uzman uygulayıcılar, endüstri stratejistleri ve İrlanda ve yurtdışındaki film ve yayın dünyasından önemli figürler tarafından sunulan resmi konferanslara katılacaksınız.

Öğrenciler, Dublin İşletme Okulu (Aunjier Caddesi kampüsü) ve İrlanda Film Enstitüsü kaynak kütüphanesi aracılığıyla tam kütüphane erişimi ve kredi haklarına sahip olacaklar.

Ek Olanaklar

Öğrenciler, önemli sanayi stratejistleri, distribütörler, satış temsilcileri ve post-prodüksiyon tesisleri ile bağlantı kurmak ve ziyaret etmek için Londra'ya isteğe bağlı bir sanayi ziyareti yapma seçeneğine sahip olacaklar.

Şubat ayında Berlin Film Festivali'nde Avrupa Film Pazarını ziyaret etme olanakları kolaylaştırılacak. Bu, öğrencilerin dünyadaki önemli sektör profesyonelleriyle tanışma ve film pazaryosunu harekete geçirme konusunda benzersiz bir fırsat sağlayacaktır.

Öğrenciler, bir dizi İrlanda film festivalinde endüstri etkinliklerine ve panellerine erişebilecek. Öğrenciler, bu etkinliklerde sunulan ek öğrenme ve ağ oluşturma fırsatlarından yararlanmaya teşvik edilmektedir.

Gerçek dosya

 • Yeri: Filmbase , Curved Street, Temple Bar, Dublin 2
 • Başlangıç ​​Yılı: Eylül 2018
 • Dersin Süresi: 1 yıl full-time
 • Devam: Tam gün
 • Giriş Koşulları: Normal şartlar en az ikinci sınıf onur derecesi veya eşdeğeri. Yukarıda belirtilenleri yerine getirmediğiniz halde önemli bir tecrübeye sahipseniz, üniversiteyi tatmin etmeniz şartıyla lisansüstü eğitimin zorluğuna tepki verebildiğiniz için başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.
 • Başvuru Sahipleri, doğrudan Filmbase . Daha fazla bilgi için lütfen Başvuru Yapma Yöntemi sayfasına bakın.
 • Onaylayan Kuruluş: West Scotland Üniversitesi (UWS)
 • Ücretler: € 6,450 (kayıt ücretleri dahil)
 • Diğer Notlar: Uygulama, programa girişini garanti etmez. Başvuru süreci bir mülakat aşamasını içerebilir.

Nasıl Başvurulur?

Genel Uygulamalar

İlgi ifadeleri şu anda aday öğrencilerden davet edilmektedir. Aday adaylardan Filmbase bulunmadan önce dersi görüşmek üzere Filmbase ile iletişime geçmeleri istenir. Başvurular, bir mülakat aşamasını içerebilir. *

Endüstri Uygulamaları

Zaten bir Uzun Metraj Filmi profesyonel bir kapasitede tamamlayan film yapımcıları, daha önceki çalışmalarını ders amaçlı olarak onaylamaları için başvuruda bulunabilirler. Bu temelde başvuran film yapımcıları, bir Creative Media Project'in ve belirli akademik modüllerin tamamlanmasından sonra Masters niteliklerini kazanabilir. Bu gibi durumlarda indirimli kurs ücretleri uygulanır.

Filmbase bulunmak isteyen endüstri profesyonelleri, bu Filmbase ilk iletişim noktası olan Filmbase Direktörü Alan Fitzpatrick ile temasa Filmbase .

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi February 12, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
6,450 EUR
Information
Deadline
Locations
İrlanda - Dublin
Başlangıç tarihi: Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
İrlanda - Dublin
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Price
6,450 € (kayıt ücretleri dahil)
Videolar

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase