Dijital Filmcilik Güzel Sanatlar Yüksek Lisans üç yıllık, 60 kredi saat terminali derecesidir. MFA programı tamamlayan mezunlar üniversite düzeyinde öğretmek veya sinema sektörünün değişen manzara rekabet tam olacaktır. Program üretim seminerler dizisi ve tez projesi hem aracılığıyla üretim becerileri vurgular. Buna ek olarak, öğrenciler bir daha yuvarlak eğitim yaratmak için yazma, tarih, ve teori dersleri almak zorundadırlar. Öğrenciler dokuz kredilik bir dönem tam zamanlı kayıt ve almaları beklenir. Öğrenciler tam zamanlı ders çalışma tam iki yıl. üçüncü yıl, öğrenciler yazma, direkt üretmek ve bir tez filmi (yaklaşık 30 dakika) düzenleyin.

MFA Programı Hakkında

MFA programı üç yıl, tam zamanlı bir programdır. tam zamanlı ders çalışma iki yıl tam Öğrenciler üçüncü yılında tez projesi başlamadan önce.

Maç Özetleri

 • hem de devlet ve out-of-devlet eğitim ülkedeki en düşük öğrenim oranlarından birini
 • Rekabet gücü yüksek, her yıl en fazla on yeni öğrenci kabul.
 • Küçük sınıflar fakülte ile temas dolu samimi bir program anlamına gelir.
 • Dijital film yapımı teknolojisindeki son.
 • Adanmış, ödüllü öğretim.
 • özel düzenleme suit, ses kayıt standında, yeşil ekranlar, iki ses aşamaları ve bilgisayar laboratuarları da dahil olmak üzere üretim tesisleri, 24/7 erişim.
 • Yapılandırılmış müfredat öğrencilerin bilgilerini oluşturmak ve sınıfları değil almak, sınıf programları planlama odaklanmasını sağlar.
 • Her öğrenci kendi tez projesini yönlendirir
 • Little Rock ve Kaplıca Belgesel film festivalleri ile güçlü çalışma ilişkisi.
 • Los Angeles, New Orleans New York'tan ülke genelinde istihdam Mezunlar
 • nitelikli öğrenciler için kullanılabilir lisansüstü asistanlık

Ücretler

255 $ bir taban ders ile / kredi (-devlet) saat veya 510 $ / (out-of-devlet) kredi saat, TDM de MFA programı ülkedeki Mevcut en uygun seçeneklerden biridir. Geçerli öğrenim oranları daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Arkansas ödeme-devlet eğitim oranları sınırındaki ülkelerden gelen üniversite öğrencileri. Buna ek olarak, kampüste yaşamak için seçtiği devlet öğrencinin herhangi dışında da-devlet eğitimi için uygundur.

Mali Yardım

Öğrenciler lisansüstü asistanlık için uygun olabilir. krediler dahil mali yardım diğer formları, hakkında bilgi UCA Mali Yardım Bürosu, 501 450-3140 elde edilebilir. Öğrenciler alan lisansüstü asistanlık ve mali yardım diğer formları Mali Yardım Ofisi onların birleştirilmiş mali paketi belirlemek için başvurmalısınız.

Lisansüstü asistanlık

Bir Asistanlık için hak kazanmak için, bir öğrenci mükemmel bir akademik rekor elde etti ve büyük alanda önemli ders çalışma tamamlamış olmalıdır. sunulan lisansüstü asistanlık sayısı mevcut finansman dayanmaktadır. yüksek lisans asistanlık ilgilenen öğrenciler lisansüstü asistanlık başvuru formunu doldurmak ve lisansüstü okul uygulaması ile sunmalıdır.

aktarım Saatleri

akredite bir kurumdan lisans çalışması 15 saate kadar, Yüksek Lisans Bülteninde kurulan kurallarına uygun olarak lisans dekan ve bölüm başkanı tarafından onayına tabi, TDM kabul edilebilir. Tüm aktarma saatleri eşdeğer TDM de mevcut olduğu için dersler olmalıdır. Öğrenciler, ilgili derslerin ders programı da dahil olmak üzere destek malzemeleri sağlamak için istenebilir. Tez saatleri transfer edilemez.

film üretimi (veya yakından ilgili alanda) tamamlanmış bir MA veya MS derecesi ile kabul edilen öğrenciler lisansüstü dekan ve bölüm başkanı tarafından onayına tabi lisansüstü ders çalışma 18 saate kadar devredebilir. Tüm aktarma saatleri eşdeğer TDM de mevcut olduğu için dersler olmalıdır. Öğrenciler, ilgili derslerin ders programı da dahil olmak üzere destek malzemeleri sağlamak için istenebilir. Tez saatleri transfer edilemez. Lisansüstü Bülteni uyarınca, UCA konutunda 24 saat kredi minimum gereklidir.

Konut

hakkında ve kampüs konut arrangments kapalı sorgulamak için, UCA Konut Sayfamızı ziyaret edin. kampüs daire ve aile konut birimleri de dahil olmak Lisansüstü Öğrenciler için pek çok konut seçeneği vardır.

Program dili:
 • Ingilizce

University of Central Arkansas için 24 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi