Dijital Iş Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

360 derecelik görüşe sahip tüm dijital karar vericiler için.

Her işletme dijitalleşmeden etkilenir. Dijital İşletme Yüksek Lisans programımızda, dijital dönüşüm sürecinden önce veya dijital olarak olan şirketler için dijitalleştirme stratejilerinin nasıl tanımlanacağını ve uygulanacağını öğreneceksiniz. Gerçek liderlik yetkinliği geliştireceksin. Uzmanlığınıza bağlı olarak, Dijital İnsan Kaynakları Yönetimi, Dijital Pazarlama Yönetimi veya BT ve Veri Yönetimi konularında uzman olacaksınız.

Ana çalışma alanları

  • Kurumsal Yönetim
  • Kurumsal Gelişim
  • Organizasyon ve Süreç Yönetimi
  • Liderlik Değerlendirme Merkezi
  • Liderlik özellikleri

Uzmanlık

  • (Dijital) İnsan Kaynakları Yönetimi
  • (Dijital Pazarlama
  • BT ve Veri Yönetimi

Yurt dışında okumak

2. Uluslararası Yaz Okulu. dönem

Uygulama

Pratik projeler, iş oyunları, laboratuvarlar, geziler (tam ve yarı zamanlı seçenek)

Dijital İşletme Yüksek Lisansını başarıyla tamamladın mı? Sırada ne var?

Dijital İşler konusundaki yüksek lisans dereceniz, sizin için nitelikli profesyoneller için dijital stratejiler geliştirme, uygulama ve yönetme talebi yüksek ve artmaya devam ettiği için çok çeşitli iş fırsatları yaratır.

Sizin gibi karar vericiler, dijital yol haritalarının geliştirildiği ve uygulandığı herhangi bir büyük bölümler arası pozisyonda bulunabilir. Bu, dijital dönüşümü ilerletmek için dijital kurumsal yönetim, geliştirme ve yönlendirme kavramlarının, yöntemlerinin ve araçlarının gerekli olduğu tüm alanları içerir. Organizasyonda, Dijital Pazarlamada, İnsan Kaynaklarında veya BT ve Veri Yönetiminde.

Yarının stratejilerinin arkasındaki beyni olan Dijital İş Geliştirme'de kariyer yapmaya ne dersiniz?

Yoksa bir bilişim ve veri uzmanı olarak kariyer yapmayı ve kuruluşların geleceğini söylemeyi tercih eder misiniz?

Yoksa Dijital İnsan Kaynakları Yönetimi'ne geçmek ve kuruluşun merkezinde yer almak ister misiniz?

Neye karar verdiğiniz önemli değil, çok çeşitli sektörlerde ve sektörlerde yüksek talep görmektesiniz. Bu da büyük şirketler, köklü şirketler, acenteler, danışmanlık şirketleri, sivil toplum kuruluşları ve yeni kurulan şirketler için aynı derecede geçerlidir.

Son Güncelleme Ara 2019

Okul Hakkında

The private university XU Exponential University is Germany’s first university to focus exclusively on digitization and technology. At Studio Five on the grounds of the Filmpark Babelsberg in Potsdam, ... Devamını oku

The private university XU Exponential University is Germany’s first university to focus exclusively on digitization and technology. At Studio Five on the grounds of the Filmpark Babelsberg in Potsdam, we set up a campus that focuses specifically on the education, advancement, and networking of future heroes of digital change. A place for you! Daha Az