Dijital pazarlama stratejisi ve pazarlama planlaması, UX, içerik pazarlaması, gelen pazarlama, e-posta pazarlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), müşteri adayı oluşturma, sosyal medya, e-ticaret becerilerini geliştirerek Dijital Pazarlamacı olun. , çevrimiçi itibar yönetimi ve bağlı kuruluş pazarlaması.

Başlangıç tarihi Süre, müddet Eğitim Seçenekleri Okul harcı, eğitim ücreti Şimdi başarılı ol Ortalama maaş
15 Ocak 2020 12-18 Ay Göçebe veya Çevrimiçi İki yıl boyunca% 1500 gelir
veya 18 bin dolar açık
Sadece bir iş bulursan öde 70.000 - 150.000 ABD Doları

İstihdam Odaklı Yüksek Lisans Derecesi Programı

Dijital Pazarlama Ustası, dijital pazarlama ve satışın temelini oluşturan temel kavramları daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Etkili dijital pazarlama stratejilerini uygulamak ve yönetmek için gereken pratik becerileri edinmenin yanı sıra, Yüksek Lisans Tez Projenizin araştırılması ve geliştirilmesi yoluyla kritik uzman bilgileri de geliştireceksiniz. Bu süreç, programdaki eğitim pedagojisini - yapılandırılmış öğrenme çıktıları ve amaca uygun içerik ve değerlendirme kriterleri ile doğrular.

Bu Yüksek Lisans derecesi, talep üzerine etkili bir dijital uzman olarak statünüzü güçlendirecektir. Programı tamamladığınızda, kariyerinizdeki herhangi bir zorlukla başa çıkmak için dijital uzmanlığınızı uygulayabilirsiniz.

Öğrenciler 1 yıl boyunca 10 ders alacaklardır. Zorunlu derslerin yanı sıra Contech, kredisiz Kişisel Gelişim sunar

Sponsor organizasyonlardan paylaşılan gerçek verilerle zorlu problemler üzerinde çalışarak becerilerinizi kullanma şansınız olacak Uygulamalı Programlara aktif olarak katılacaksınız. Staj yedi aydır ve yönetici düzeyinde bir rapor ve işveren örgütüne sunumla sonuçlanır.

122280_MSDM.png

Başvuru süreci

1. Adım Uygulama

Başvuru formunu doldurun. Sadece birkaç dakika sürer.

 • Lisans İşletme veya İşletme veya Yönetim ile ilgili sektörlerde 2 yıllık deneyime sahip herhangi bir Lisans derecesi.
 • CV veya Linkedin Hesabı.
 • IELTS 6,0 veya TOEFL 550 / Önceden en az üç yıl İngilizce öğrenmiş olmanın kanıtı.

2. Adım Seçimi

Akademik kurulumuz başvurunuzu inceleyecek ve sizden destekleyici belgeleri sunmanız istenecektir. Ayrıca son bir karar için bir görüşme için çağrılabilir.

Adım 3 Kayıt

Seçim üzerine, başvuru ve öğrenim ücretini ödeyerek başvuru sürecinizi tamamlayabilir ve kayıt sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

Çalışmanın 2 Yolu

Nomad Dünya Turu

122569_NomadWorldTour.png

Contech Nomad Öğrenciler, dört farklı dünya kentinde (San Francisco, New York, Berlin) yaşamayı ve öğrenmeyi elde ediyorlar

Contech Nomad Students aşağıdakilerden yararlanır:

 • Farklı kültürleri deneyimlemek
 • Yerel işverenlerle tanışmak
 • Sınıf arkadaşlarınızla ömür boyu sürecek bir bağ oluşturma
 • Göçebe yaşam tarzını uyarlamak

Çevrimiçi Şehrinizi Seçin

122570_OnlineOption.png

Yarı zamanlı öğrenciler için, Contech öğrencilerine, şehir seçiminde 9 aylık çevrimiçi çalışma ve 3 aylık eğitim sunulur. Programın teslimi çevrimiçi olarak yapılandırılmıştır, bu nedenle genellikle haftada dört akşam derslerine ve hafta sonu çalıştaylarına çevrimiçi eğitim, atölye çalışmaları, 1-1 rehberlik ve grup vaka çalışmaları şeklinde katılmak zorundasınız.

hand, commercial, science and technology4832970 / ×

Dijital Pazarlama Yeteneğiniz

Sektörün aradığı beceriyi kazanın:

 • Ücretli sosyal medya reklam uzmanlığı
 • Satış yetenekleri
 • Özel pazarlama kanalı uzmanlığı
 • Nesnel olarak düşünebilme yeteneği
 • Damla pazarlama kampanyalarını yürütme ve analiz etme becerisi
 • Yaratıcılık ve analitik yeteneklerin bir karışımı
 • İyi kopya ve görsel hikaye anlatımı yetenekleri
 • Sevimli bir kişilik
 • Kendini terbiye anlayışı
 • Kısalık anlayışı
 • Ölçülebilir ölçümleri analiz edebilme
 • Dinleme becerileri
 • Çeviklik
 • Temel tasarım becerileri

Dijital pazarlama, her sektörde pratik olarak herhangi bir şirketin pazarlama yönetiminin önemli bir parçası haline geldi. Dijital Pazarlamada Online Yüksek Lisans, öğrencileri eğitmeyi ve çoklu görev becerileri, hızlı öğrenme ve uyarlama becerisi, esneklik ve bağlanabilirlik gerektiren modern dijital olarak dönüştürülmüş uluslararası ekonominin zorluklarına hazırlıklı olmalarını sağlamayı amaçlar.

Dijital Pazarlama Yüksek Lisans öğrencilere dijital pazarlama sektöründe gerekli becerileri sağlar ve farklı uluslararası pazarlarda çeşitli iletişim kanalları, platformlar, araçlar ve dijital pazarlama modellerinin entegre bir sistemi yönetmek için onlara öğretir. Dijital Pazarlama Ustası, öğrencilerin dijital pazarlamanın dinamik ve karmaşık alanını keşfetmesine yardımcı olur ve hem teorik hem de pratik bilgi sağlar.

Program süresince ele alınan başlıca alanlar web sitesi yönetimi, UX, e-posta pazarlaması, dijital pazarlama stratejisi ve pazarlama planlaması, arama motoru optimizasyonu (SEO), içerik pazarlaması, kurşun üretimi, gelen pazarlama, arama motoru pazarlaması (SEM), çevrimiçi itibar yönetimi, web seminerleri, bağlı kuruluş pazarlaması, sosyal medya ve e-ticaret.

Dijital Pazarlama Yüksek Lisans mezunları, farklı uluslararası pazarlarda çeşitli elektronik cihazlar ile çalışabileceklerdir. Büyük veri analizi, iletişim becerileri ve kültürel zeka, girişimcilik ruhu ve yenilikçi problem çözme, ileri yönetim ve liderlik becerileri konularında analitik beceriler ve yüksek düzeyde uzmanlık kazanacaklar. Dijital Pazarlamada Online Yüksek Lisans öğrencileri dijital pazarlama ve e-ticaret kavramlarını ve stratejilerini inceliyorlar ve atölye çalışmaları, vaka çalışmaları ve pratik simülasyonlarla kullanabilecekleri teknolojiler kullandılar. Dijital Pazarlama Yüksek Lisans öğrencileri hem kişisel hem de profesyonel düzeyde yaşamı değiştiren bir deneyime katılırlar ve uluslararası dijital pazarlama ortamında inovasyon dünyasına ve yeni kariyer fırsatlarına girerler. Çevrimiçi kampüste sahip olduğumuz en yüksek teknolojili dijital uygulamalardan öğrenmek, sektördeki profesyonellerle iletişim kurmak ve gerçek dünyadaki dijital pazarlama projeleri öğrencilerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Program dili:
 • Ingilizce

Contemporary Technology University için 2 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Ekim 13, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul, Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Oca 15, 2020
Duration
12 - 18 ay
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
5,400 USD
Üç yıl ya da 18 bin dolar açık olmak üzere% 11,400 bin dolar gelir.
Deadline
Ara 15, 2019
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 15, 2020
End Date
Ara 2020
Son başvuru tarihi
Ara 15, 2019

Oca 15, 2020

Location
Son başvuru tarihi
Ara 15, 2019
End Date
Ara 2020