Asıl Lisans Hakkındaki İleri Program

Sunulan: Eğitim Fakültesi

Genel bakış

Yüksek Lisansınızı Eğitim Yönetiminde Kazanın

Büyük Kanyon Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisansı, bir lisans müdürünün peşinde koşmak ve K'tan başlayarak 12'ye kadar olan ayarda eğitim yönetiminde çalışmak isteyenler için oluşturuldu. Eğitim Yüksekokulu aracılığıyla sunulan eğitim yönetimi derecesi bu ustalar, bir Hıristiyan dünya görüşünün mercekleri aracılığıyla görülen mesleki ve etik uygulamaları öğrenmenize yardımcı olurlar.

Eğitim yönetimi çevrimiçi programında yüksek lisans derecesinde, staj ve saha deneyimleri ile birlikte bir staja katılırsınız. Bu fırsatlar, programın öğrenme hedef ve yetkinliklerinin pratik bir şekilde uygulanmasını sağlar. Bu pratik uygulama sayesinde, mezun olduktan sonra eğitim yönetimi pozisyonlarını sürdürmeye hazırlanırsınız. Eyaletlerarası Lider Licenslik Konsorsiyumu (ISLLC) ve Eğitim Liderliği Oluşturucu Konseyi (ELCC) standartları, bu bölgesel onaylı ve Arizona onaylı çalışma programının temelini oluşturmaktadır.

Eğitim yönetimi lisans programında bu yüksek lisanslara başvurmak için, doğrulanmış öğretim deneyiminin iki yıllık belgelerini sağlamanız gerekir.

Lisans Sonuçları

Olumlu PK-12 Okullarını Sürdürmenin Becerilerini Öğrenin

Ders konuları idari ve liderlik temelleri, olumlu okul kültürleri yaratma ve sürdürme, PK-12 hukuki konuları, finans, müfredat geliştirme ve mesleki gelişim ve öğretmenlerin güçlendirilmesini içermektedir. Uygulamalı ve stajyerlik pratik başvuru, sınıfları ve ötesinde, liderlik özelliklerini ve teorilerini kullanarak yerel okulları ve ilçeleri gözlemleme ve etkileme fırsatları sunar.

Öğreneceksiniz nedir

Becerilerini Düzeltmek için Pratik Staj Deneyimi Kazanın

Ders konuları şunlardır:

  • İnsanları liderlere dönüştürmek
  • Eğitim yasası
  • Eğitim Finansmanı
  • Okul kültürünü şekillendirmek
  • Okul gelişimini teşvik etmek için müfredat programlarının güçlendirilmesi
  • Mesleki kapasitenin geliştirilmesi
  • Öğretmen performansını ve öz yeterliliğini artırmak
  • Öğretim liderlerinin geliştirilmesi ve güçlendirilmesi
  • İlke yönetiminde stratejik liderlik ve yönetim

Kariyer Çıktıları

Yönetim veya Liderlikte Bir Kariyer için Hazırlanın

Eğitim yönetimi çevrimiçi programında yüksek lisans eğitimini tamamlayan bir öğrenci olarak, kamu, özel ve charter okullarında idari ve liderlik pozisyonları için liderlik ve modern eğitim ile ilgili kurslar ve el-saha deneyimi kombinasyonu ile iyi hazırlanacaksınız.

Not: Bu program kısa bir süre önce gözden geçirildi. Bu program gözden geçirilmeden önceki bilgilendirme istatistiklerinde, öğrencilerin% 93'ü zamanında (28 ay içinde) mezun olmuş ve 33.393 ABD doları tutarındaki orta vadeli bir kredi borcu ile mezun olmuştur.

Program Konumları

Çevrimiçi

Grand Canyon Üniversitesi'nden bir online derecesi ile yeni nesil eğitim takip. her yerde, her zaman çalışma izin online kurslar ile kolaylık ve esneklik ile derece kazanmak. GCU online lisans programlarının teslim en deneyimli liderlik sunuyor. Tam zamanlı öğretim üyesi ve güçlü bir akademik geçmişe ve kendi alanlarında pratik deneyim ile donatılmış tam eğitimli yardımcı eğitmenler, yolun her adımını destekliyoruz. kariyer odaklı akılda profesyonel, online sınıflar ilgi çekici ve zorlu tartışmalar uyarır samimi bir ortam sağlamak ile tasarlanmıştır. Yüksek talep istihdam alanlardaki farklı üniversiteler arasında programlardan birini seçin. Sınıflar sık ​​sık başlar.

Akşam

Grand Canyon Üniversitesi akşam programları bir-kişinin öğrenme ortamı tercih çalışan profesyonellerin taleplerine hitap. Bizim gece sınıfları sadece haftada bir kez toplanır ve tipik bir üniversite sınıf etkileşimi ve tartışmayı sunuyoruz. Gece sınıfları ilgi çekici bir deneyim destekleyen bir sıcak ve besleyici bir ortam sağlayarak, öğrencilerin belirli bir sayıda için tasarlanmıştır. Bir akşam kohort olarak, ağ ve sınıfın ötesinde gitmek ilişkiler kurma fırsatı sağlayan, aynı kariyer düşünen sınıf arkadaşları ile lisans programı aracılığıyla ilerleyecektir. Sınıflar ana kampüs dahil olmak üzere çeşitli yerlerde, sık sık başlar.

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Program dili:
Ingilizce

Grand Canyon University için 51 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date