Eğitim master (med / alta) öğretim liderliği

Genel

Program açıklaması

Öğretim Liderliği programı mükemmellik kültürleri okul bölgeleri dönüştüren kritik görev için aday geliştirir liderlik üzerinde durulacak. Bu amaçla, adayların organizasyonel değişim kolaylaştırmak için uygun bilgi, yetenek ve tasarruflar ile donatılmış olacak. Bizim kurumsal akademik hedefleri doğrultusunda, bizim misyonlarından biri yardımcı olabilir ve başarı boşluğu ortadan kaldırmak için okul sistemlerini kurşun ve çok uzun bunda eğitimsel üzere yetersiz için sahip ekonomik ve sosyal açıdan dezavantajlı yaşamlarını iyileştirmek için olacak adayları geliştirmektir devlet ve ulus. Adaylar iyileştirme çabaları, değerlendirmelerini sürücü verilerini kullanarak uzmanlık geliştirmek ve oluşturmak ve öğrenci öğrenme ve başarı taahhüt okulları ve okul sistemlerini kurşun beklenmektedir.

Program Gereksinimleri

Öğretim Liderlik Eğitim Uzmanı Programı altıncı yıllık seviyede ya da üzerinde olması ders çalışma dönem saat hiç az 30 ile 30-33 kredi saat içerir. Adaylar teknolojisi dahil temel derslerin 21 kredi saat, altı kredi problem analizi saatleri ve üç kredi saatlik danışman seçmeli tamamlayacak. Olağanüstü Öğrenci - adaylar başarıyla Özel Eğitim elbette Anketi almamış, bunlar SED'yi 500 almak gerekir.

aşağıdaki gibi temel dersleri ve problem analizi projesi 27 kredi saatleri:

 • Öğretim Teknolojisinde ILP'sinin 674 Liderlik
 • TDP 680 Örgütsel Teori ve Pratik
 • TDP 681 Müfettisligi'ne ve Okul Örgütü Semineri
 • TDP 682 Okul İşletme Yönetimi ve Sorumluluk
 • Eğitim Liderleri için ILP'sinin 683 Müfredat ve Öğretim
 • Superintendents için TDP 684 Etik ve Hukuki Karar Verme
 • TDP 685 İleri İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi
 • Öğretim Liderliği I ILP'sinin 686 Klinik Çalışma
 • Öğretim Liderliği II ILP'sinin 687 Klinik Çalışma

Adaylar seçecekler Bir Danışman onaylı seçmeli aşağıdakiler arasından:

 • EDU 602 Orta İstatistiksel Yöntemler
 • 600 seviye okuma programı
 • 600 seviye Özel Eğitim kursu

Kapsamlı Sınav: Çekirdek kurs 15 dönem saat sonra, tüm adaylar almalıdır ve programın araştırma aşamasında girmeden önce kapsamlı bir muayeneden geçmesi. Programın tez veya alan çalışması araştırma aşamasında, adayların sürekli kaydolması gerekmektedir.

Lisans Ücretleri

2017-18 akademik yılında kampüste oturan tam zamanlı yüksek lisans öğrencileri için tahmini öğrenim ücreti ve masraflar aşağıda belirtilmiştir. Gerçek masraflar ve ücretler, kayıt ve yaşam tarzı kararlarına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, yarı zamanlı lisansüstü kayıt için tahmini öğrenim ücretlerimizi ve maliyetlerimizi, Bütçe çalışma sayfası. Kredi saat ve dönem başına ücretlerin dökümü için, 2017-18 Öğrenci Ücretleri ve Ücret Tarifeleri.

In-Devlet Eyalet dışı
Faturalanan Giderler
Eğitim / Ücretler $ 10.156 $ 17.572
Oda / Board $ 5422 $ 5422
ara toplam $ 15.578 $ 22.994
Diğer Tahmini Giderler
Kitaplar 1000 $ 1000 $
Taşıma $ 1552 $ 1552
Çeşitli / Kişisel $ 1840 $ 1840
ara toplam $ 4392 $ 4392
Tahmini toplam $ 19.970 $ 27.386
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Devamını oku

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Daha Az