Eğitim yönetiminde usta

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans

Eğitim Yönetimi lisansüstü programında Yüksek Lisans yönetimi ve liderlik nitelikli değil, aynı zamanda eğitim geliştirme konularında ve mesleki sosyal sorumluluk düzeyi yüksek farkında değil sadece yukarı-to-date eğitimli uzman eksikliği doyurmak için tasarlanmıştır.

Biz eğitim alanında çalışmak üzere idari personelin eğitimi, diğer yöneticilerin eğitimden farklılık olduğuna inanıyorum. Çağdaş yönetim yöntemleri elbette kuruluşunda yatıyordu ama toplumda eğitimin özel rolünün anlaşılması da var.

Bu yüksek lisans programı gibi multipronged noktadan geliştirilmiştir. Bu temel akademik bilgi, gelişmiş araştırma ve analitik beceri ve iki veya daha fazla yabancı dil ustalığı gibi niteliklere dayanmaktadır.

Elbette, stratejik, ekonomik, sosyal, eğitim yönetiminde, planlama ve eğitim kurumlarının faaliyetlerinin düzenlenmesinde ileri eğitim sunmaktadır. mezunları eğitim düzenleyen devlet ve kamu kurumları tarafından talep edilir; Farklı düzeylerde eğitim kurumları; danışmanlık, destek, sosyal ve kültürel projeler, merkezler ve şirketler.

Kampüs Okul

SÜRE - 2 yıl

Yarı zamanlı - Evet

Tam gün - Evet

Yer - Rusya, Rostov-on-Don

Başlangıç ​​Tarihi - Eylül 2015

Son Güncelleme Şub 2015

Okul Hakkında

Rostov State University of Economics (RSUE) was founded in 1931, it is a modern university with deep-seated traditions. RSUE is located in the South of Russia, namely in Rostov-on-Don, the informal so ... Devamını oku

Rostov State University of Economics (RSUE) was founded in 1931, it is a modern university with deep-seated traditions. RSUE is located in the South of Russia, namely in Rostov-on-Don, the informal southern capital of Russia. It is a megalopolis (1,1 mln. residents) with... Daha Az
Rostov-on-Don , Moskova + 1 Daha fazla Daha az