Carthage, okuma, yönetim, özel eğitim ve İngilizce dil öğreniminde lisans alanlarının yanı sıra üç yoğunlaşmaya sahip 38 kredili bir Eğitim Yüksek Lisans programı sunmaktadır. Akşam çalışmaları boyunca, M.Ed.'nizi kazanabilir, ek öğretim lisansları ekleyebilir veya kişisel zenginleştirme için kursları tamamlayabilirsiniz.


M.Ed. hakkında program

Kartaca'daki Eğitim Yüksek Lisans programı, liberal sanat eğitimi bağlamında entelektüel ve profesyonel öğrenme fırsatlarını teşvik etmektedir. Sınıflar, öğretmenlerin müfredat, danışmanlık, rehberlik ve yönetim gibi eğitimle ilgili güncel konuları takip etmelerini sağlar. Tüm kurslar seçilen alanlarda Wisconsin öğretmen lisansı gereksinimlerini karşılar ve Wisconsin Kamu Eğitimi programı onayını taşır.


Konsantrasyonlar ve Lisanslama

Üç uzmanlık yoğunluğuna sahip 38 kredilik bir lisansüstü programına ek olarak, Carthage aşağıdaki eğitim lisansını da sunmaktadır:

 • Okuma öğretmeni: # 316 lisans
 • Uzmanlık alanı: # 17 lisans
 • Eğitim yönetimi: # 51 ana lisans
 • Kategorik özel eğitim: # 801 lisansı
 • İkinci dil olarak İngilizce: # 395 lisans

Ek olarak, Carthage öğretmenler için Hızlandırılmış Sertifikasyon veya halihazırda lisans diplomasına sahip olan ve Wisconsin'de lisanslı bir öğretmen olmak isteyenlere yardımcı olan ACT'yi sunmaktadır.


konsantrasyonları

Bu konsantrasyonlar K-12 öğretmenleri ve yöneticileri ve Kartaca ekibi tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir.


Uzmanlaşmış Konsantrasyonlar

Öğretimde Liderlik

Konsantrasyon Öğretiminde Liderlik, size site tabanlı yönetim, müfredat geliştirme, değerlendirme programları ve veriye dayalı karar verme konularında liderlik rolleri hazırlar. Müfredat konuları, değerlendirme, profesyonellik ve eylem araştırması konusunda yenilikçi dersler, öğretmenlerin eğitim ortamı değiştikçe profesyonel olarak gelişmesini sağlar.


Müfredat ve Öğretim

Müfredat ve Öğretimdeki yoğunlaşma, eğitimci rolleri müfredat geliştirme, değerlendirme ve veriye dayalı karar verme için hazırlar. Çok kültürlü eğitim, öğrenim ortamını etkileyen kentsel konular ve öğrenci başarısı ve öğrenme gibi alanlarda kurslar, eğitimcilerin değişime devam etmesi nedeniyle eğitimcilerin profesyonel olarak gelişmesine olanak tanır.


Yüksek öğretim

Bu konsantrasyon, öğrencileri bir kolej veya üniversitede yönetici rolü için hazırlar. Yükseköğretimde dersler yoluyla, öğrenciler çeşitli alanlarda liderlik için hazırlanır.


Lisanslı Konsantrasyonlar

Yönetim / Asliye Ruhsatı (# 51)

Yönetim konsantrasyonu, K-12 ayarında liderler olarak liderlik rolleri için hazırlar. Kurs, saha tabanlı yönetim, okul hukuku, okul finansmanı ve liderlik gelişimi üzerine odaklanır.


Okuma Lisansları (# 316 ve # 17)

Carthage lisanslı eğitimciler için bir lisans okuma programı sunuyor. Reading # 316 lisansı, doğrudan çocuklarla çalışan öğretmenleri okumak için tasarlanmış Reading Teacher lisansıdır. Reading # 17 lisansı, K-12 ortamında bir okuma programını yönetmekten veya denetlemekten doğrudan sorumlu olanlar için tasarlanmış Okuma Uzmanı sertifikasıdır; Bu lisans hem Reading # 316 lisansının hem de Yüksek Lisans Derecesinin tamamlanmasını gerektirecektir.


Çapraz Kategorik Özel Eğitim Lisansı (# 801)

Bu yoğunlaşma lisanslı öğretmenleri Özel Eğitimde bir sertifikasyona yönlendirmektedir. Sertifikasyon ve araştırma dizisinin tamamlanmasıyla, özel eğitimde yoğunlaşarak yüksek lisans derecesi kazanacaksınız.

İngilizce Dil Öğrenim Lisansı (# 395)

Carthage, İkinci Dil Wisconsin eğitimci lisansı olarak İngilizce için yeni bir lisans programını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu program, İkinci Dil lisansı olarak # 395 İngilizce'ye ve Yüksek Lisans eğitim derecesine sahip olan lisansüstü seviyesinde tamamlanabilir ya da sadece lisansa giden bir lisans sonrası program olarak tamamlanabilir. Şu anda bu lisanslardan birine sahipseniz, yalnızca lisansa giden post-lisansüstü programı tamamlayacaksınız: Erken Çocukluk-Adolesan (K-12 Düzey 74), Orta Çocukluk-Erken Adolesan (1-8. Sınıflar) 72) ve Erken Ergen-Adolesan (6-12. Seviye 73) alanları.


Kabul şartları

Yüksek Lisans eğitimine girmek isteyenler aşağıdaki nitelikleri karşılamalıdır:

 • Bir lisans derecesi başarıyla tamamlandı.
 • 50 eyaletten biri tarafından verilen geçerli bir öğretim sertifikası veya amaca hizmet eden bir meslekte istihdam (örneğin hemşirelik, sosyal çalışma, vb.).
 • Minimum not ortalaması 2.75.

Carthage College , çalışanlara, öğrencilere veya başvuru sahiplerine, ırk, cinsiyet, engellilik, kıdemli statü, ulusal köken, din veya kişisel ilişki temelinde ayrımcılık yapmaz.


Kabul Prosedürleri

Adaylar kabul için kabul edilmeden önce şunları yapmalıdır:

 • Bir başvuru, kişisel beyan ve 35 ABD doları başvuru ücreti gönderin.
 • Tüm üniversite çalışmalarının resmi transkriptlerini gönderin. En az 2.75 GPA gerekli.
 • Geçerli bir öğretim sertifikasının kanıtını sağlayın (lisanslı öğretmenler için).
 • İki tavsiye mektubu ekleyin (Kişisel Değerlendirme Formu'nu indirin):
  • Bir danışmandan biri.
  • Mevcut iş yerinizdeki bir meslektaşınızdan, eski bir profesörden veya ek süpervizörden biri.
 • Lisansüstü Programı Direktörü ile görüşme (isteğe bağlı, ancak tavsiye edilir).

Başvuru tamamlandığında, Lisansüstü Programı Direktörü doğrulamayı kabul eden bir mektup gönderecektir. Kabul edildikten sonra, öğrenciler, lisansüstü komitesinde görev yapmak üzere iki tam zamanlı öğretim üyesi seçmelerine yardımcı olacak bir danışmana atanacaktır.


Uluslararası öğrenciler

Tüm lisansüstü öğrenciler için kabul koşullarına ek olarak, uluslararası öğrenciler:

 • İngilizce dilinde yeterlilik gösterin. Öğrenciler, TOEFL'de kabul edilebilir performansın kanıtlarını sağladıklarında İngilizce dil şartlarını yerine getirirler.
 • İngilizce'ye çevrilmiş tüm önceki üniversite derslerinin resmi bir transkriptini gönderin.
 • İngilizce olarak, bir lisans diplomasına sahip olduklarını kanıtlayınız.
 • Öğrenci için bağımsız bir fon kaynağının mevcut olduğuna dair kanıt sunan ABD Destek Formunu gönderin.


Kredilerin Aktarılması

Adaylığa kabul edilmeden önce, öğrenciler, Yüksek Lisans of Education programı için çalışma programına doğru Carthage'de kazanılan en fazla 12 yüksek lisans kredisi başvurusunda bulunabilirler. Kolej başka bir kurumdan 12 kredi kabul edebilir:

 • Öğrenci son beş yıl içinde kredileri kazandı.
 • Öğrenci, dönemin bitiminden önce ya da Kartaca'nın öğrencinin adaylığını kabul ettiği yaz oturumundan önce dersi tamamladı.
 • Öğrenci, aktarılan tüm derslerde “B” ortalaması tuttu. Kolej “pass” veya “credit” çalışmaları kabul etmeyecektir.
 • Kurs, öğrencinin yoğunlaşma alanıyla ilgilidir.
 • Öğrenciler, lisansüstü kuruldan ve Lisansüstü Programı Direktöründen onay almadan önce 12 krediden fazla kredi programını kendi programlarına aktarabilirler.


Eğitim programı

Yüksek Lisans programına kabul edildikten sonra öğrenci ve danışman tarafından bireyselleştirilmiş bir eğitim programı geliştirilecektir. Bir çalışma formu programı doldurulmalı ve lisansüstü öğrencilerine sunulmalıdır.

Program 38 kredilik ders çalışmasından oluşmaktadır.

Bireylerin 5000 seviyesinde veya daha üstü kurslara kayıt olmaları gerekmektedir. Sürekli bir eğitim kredisi yüksek lisans derecesine doğru sayılmayacaktır.

Yüksek lisans programı, bir programın yürütülmesinden önce son beş yıl içinde Kartaca'da kazanılan 12 transfer kredisini kabul etmeyecektir.


Program Planlama

EĞİTİM PROGRAMI ANA UYGULAMASI

Kartaca'da 12 kredilik lisansüstü çalışmadan önce bir başvuru formu doldurulmalıdır.


EĞİTİM PROGRAMI BAŞVURULARINA KABUL

Programa kabul edildikten sonraki 30 gün içinde, öğrenciler kendilerine atanmış danışman ile görüşmelidir. Aday ve danışman bir yüksek lisans komitesi oluşturmak için çalışacaktır.


LİSANS KURULU

Lisansüstü Programı Direktörü, her öğrenci ile bir danışman seçmek için çalışır. Danışmanın yardımıyla öğrenciler, yüksek lisans komitesinde görev yapacak iki ek kişi seçerler. Komite, öğrencinin akademik danışmanını, öğrencinin yoğunlaştığı alandaki bir kişiyi ve Eğitim Departmanından bir kişiyi içerir.

Mezunlar Komitesi dört işlevi yerine getirir: öğrencinin bir büyük harf deneyimi için teklifini onaylar; tez veya projeyi inceler ve onaylar; ve programın sonunda savunmaya katılır.


FAKÜLTE DANIŞMANLARI

Öğrencilerin fakülte danışmanlarını seçmede aktif rol almaları beklenir. Öğrencileri kendi fakültelerini öğrenmeye ve belirli uygulamalarla çalışma konusundaki ilgilerini göstermeye teşvik ediyoruz. Fakülte danışmanları, öğrencilerle yakın bir mentorluk ilişkisini sürdürürler ve bireysel isteklerine göre bireyselleştirilmiş planlar geliştirmelerine yardımcı olurlar. Öğrenci uygunluk sağlamak için komite üyelerinin hizmetlerini bizzat talep etmelidir.


TÜM KONSANTRASYONLAR İÇİN GEREKLİ DERSLER

 • EDU 5060 Eğitim Temelleri (2 kredi)
 • EDU 5240 Eğitim Araştırmalarında Niteliksel Yöntemler (4 kredi)
 • EDU 5250 Eğitim Araştırmalarında Kantitatif Yöntemler (4 kredi)
 • EDU 5550 Yüksek Lisans Derecesi Capstone Deneyimi (4 kredi)


Lisanslı Parça Seçenekleri

Carthage, ek lisanslamaya ve öğretmenlerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanan üç parça seçeneğine yol açan beş parça seçeneği sunuyor:

 • Seçenek Bir: Müfredat ve Öğretim
 • İkinci Seçenek: Okuma Lisansı # 316 ile Müfredat ve Öğretim
 • Seçenek Üç: Öğretmen Liderliği
 • Seçenek Dört: Okuma Lisansı ile Öğretmen Liderliği # 17
 • Seçenek Beş: Yüksek Eğitim
 • Seçenek Altı: # 801 Lisansı ile Çapraz Kategorik Özel Eğitim
 • Seçenek Yedi: # 51 Lisans ile Eğitim İdaresi (K-12)
 • Seçenek Sekiz: # 395 Lisans ile İkinci Dil Olarak İngilizce


İkinci bir dil olarak İngilizce

Carthage, İkinci Dil Wisconsin eğitimci lisansı olarak İngilizce için yeni bir lisans programını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu program, İkinci Dil lisansı olarak # 395 İngilizce'ye ve Yüksek Lisans eğitim derecesine sahip olan lisansüstü seviyesinde tamamlanabilir ya da sadece lisansa giden bir lisans sonrası program olarak tamamlanabilir.

Şu anda bu lisanslardan birine sahipseniz, yalnızca lisansa giden lisans sonrası programı tamamlayabilirsiniz:

 • Erken Çocukluk-Ergen (K-12 Seviye 74 notları)
 • Orta Çocukluk-Erken Ergen (1-8. Seviye 72)
 • Erken Ergen-Adolesan (6-12. Seviye 73)

Carthage College Yüksek Lisans programında sınıflar yıl boyunca sunulacak. Bu program hakkında daha fazla bilgi için lütfen 262-551-6300 numaralı telefondan Devam Eden Çalışmalar Ofisi ile iletişime geçin.


Çokkültürlü Çocuk ve Genç Yetişkin Edebiyatında Okuma ve Araştırma

EDU 5230 (GÜZ, BAHAR, YAZ) 4 KREDİ

Lisansüstü öğrencilerinin çocuk ve genç yetişkin edebiyatının doğasını, çocukların ve genç yetişkin edebiyatının okulda, kamuda ve özel kütüphane ortamlarında kullanılmalarını, çocukların ve genç yetişkin edebiyatındaki eğilimlerin, tüm edebiyatın bir parçası olarak araştırmasını sağlayacak bir fırsat. ve alanda bir eğitim gücü ve güncel araştırma olarak.


ELL Okuryazarlığı ve Konaklama

EDU 5280 (GÜZ) 4 KREDİ

Öğretim, katılımcıların farklı seviyelerde dil ve okuma yazma gecikmeleri olan öğrencilerle çalışırken kullanacakları beş geniş alanı kapsayacaktır. Odaklanma alanları: Çocuklarda dil ve okuma-yazma gecikmelerini belirlemek için kullanılan kriterler, biliş, konuşma ve dil arasındaki ilişkiler, kültürel ve dilsel farklılıklar, farklı öğrenme stilleri için öğretimsel düzenlemeler ve etkili okuryazarlık öğretiminin temel bileşenleri. Bu ders, derse ek olarak ESL sınıfında 10 saatlik klinik çalışma içerir.


İkinci Dil Yöntemleri Olarak İngilizce

EDU 5281 (GÜZ) 4 KREDİ

Bu ders öğrencilere yabancı dil ve / veya İngilizce öğretiminde ikinci bir dil olarak yöntem, müfredat ve güncel uygulamaları tanıtmaktadır. Bu ders, derse ek olarak ESL sınıfında 10 saatlik klinik çalışma içerir.


Kültürel Duyarlı Öğretim

EDU 5282 (GÜZ, BAHAR, YAZ) 4 KREDİ

Öğrenciler, diğer kültürlerin katkıları için olumlu bir değerlendirme geliştirmek amacıyla yerel, ulusal ve küresel düzeyde var olan kültürel çeşitliliği inceleyeceklerdir. Öğrenciler diğer kültürlerin üyeleriyle kişisel iletişim kuracak ve farklı dünyamız için etkili kültürlerarası iletişim becerilerini öğrenecekler.


ESL Sınıflarında Staj

EDU 5284 (GÜZ, BAHAR) 4 KREDİ

Bu kapsül dersi, öğrencilere bu pratik deneyimin yanı sıra okullarda ESL / iki dilli sınıflardaki paraprofesyonellerle çalışma teknikleri için kendi ESL öğretimine uygulamak için gözlem ve analiz becerileri sağlar. ESL bileşenleri / eserler öğretim lisansı için mevcut portfolyoya eklenecektir.


Farklı Öğrencilerin Öğretmenleri için Dilbilimin Temelleri

EDU 5285 (GÜZ, BAHAR) 4 KREDİ

Bu ders öğrencilere iletişimin doğası dahil olmak üzere dilbilimin parametrelerini daha iyi anlamalarını sağlayacak bir çerçeve sunacaktır. fonetik, fonoloji, morfoloji ve sözdizimi gibi fonolojik bileşenler; toplumdilbilim; ve dilbilimsel antropoloji. Öğrenciler ayrıca, İngilizce Dil Öğrenenlerinin benzersiz dil edinim ihtiyaçlarına vurgu yaparak, öğrenci okuryazarlığı öğrenme çıktılarına başvurusu ile ilgili dil edinme sürecini inceleyeceklerdir.

Program dili:
 • Ingilizce

Carthage College için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Price
612 USD
Öğrenim ücreti: Kredi saat başına 612 dolar.
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date