Eğlence sektöründe bilim ustası

Genel

Program açıklaması

eğlence sektörü

Başarılı herhangi bir alanda payı girişimciler birkaç önemli özellikleri: yaratıcılık, tutku, liderlik ve kutunun dışında düşünmek bir yetenek. Eğlence sektöründe yenilikçi için, bu özelliklerin sadece yararlı değil - onlar temel konum. Eğlence medya dünyasının iş aleminde fırsatları sürekli genişletiyoruz. Şimdi, her zamankinden daha fazla, yaratıcı profesyoneller olan tek sınır anahtar oyuncuların hayal olan bir endüstri haline onların vizyon ve becerilerini kanalize etmek için bir ihtiyaç vardır.

Deneyim yıllardır eğlence sektöründe kariyer için mezun hazırlamak ile Full Sail University iş excel ihtiyacımız olacak becerilerin tür benzersiz bir bakış açısı vardır ve biz müfredat işçiliği bu bilgiyi uygulanan ettik bizim Eğlence İş Yüksek lisans programı.

Eğlence İşletme Finansı, Gelişmiş Eğlence Kanunu, ve daha fazlası - - master derecesi gelişmiş iş konularının sayısını kapsamasına rağmen sizin eğitim sadece sınıfta yer almayacaktır. Eğer sektörün liderleri işletmek ilk elden öğrenmek olarak eğlence, iş ve geleneksel iş toplulukları ile etkileşerek, siz, iletişim becerileri profesyonel ağ oluşturmak ve bilemek olacak.

Vaka çalışmaları ve ilgi alanınızda şirketlerin derinlemesine araştırma sayesinde, gelişmek, başarılı bir iş yapar ne daha iyi bir anlayış elde edersiniz. Ve yüksek lisans programının boyunca, konuk konuşmacılar da başarı elde etti ve zorlukların üstesinden ettik nasıl içine size daha fazla fikir veren, eğlence sektöründe kendi deneyimlerini paylaşacaklar.

Eğlence İş Yüksek Lisans lisans programının sonuna doğru, sizin derslerde inşa ettik bilgi ve becerileri bir temsili olarak görev yapacak İş Planı Final Projesi, zanaat gerekir. Bir gerçeklik halinde rüya dönüştürmede ilerledikçe potansiyel iş ortakları veya yatırımcılara sunmak için kullanılabilecek bir - Kendi eğlence veya medya şirketi için bu ayrıntılı öneri emrinde çok değerli bir araç olacaktır.

Son Güncelleme Şub 2016

Okul Hakkında

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Devamını oku

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Daha Az