E-Tedarik Zinciri Yönetimi MBA / Yüksek Lisans International

Genel

Program açıklaması

Kariyerinizi operasyonlar ve Tedarik Zinciri alanında liderlik rolüne taşımak istiyor musunuz? Uluslararası eSupply Zincir Yönetimi (IMSCM) MBA yaparak , şirketin yönetimini oluşturan çeşitli alanlarda stratejik ve entegre vizyon kazanacaksınız.

Bu program sayesinde öğrencilerin teknoloji ve insan sermayesini kullanarak, tedarik zinciri yönetimi alanındaki zorluklarla yüzleşmek için gerekli becerileri ve liderlik yetkinliklerini geliştirmeleri sağlanır.

Dil

Tamamen İngilizce

Program Müfredatı

Tedarik Zinciri Yönetimi Stratejik ve Global Vizyonu (SCM)

SCM Yenilik ve Optimizasyon

SCM'de Talep, Strateji, Satın Alma, Kaynak Yaratma ve Tedarik

Dağıtım, Depolama, Taşıma, Nakliye ve Tersine Lojistik, SCM'de Stokların Stratejik Yönetimi

Verimlilik ve Operasyonlar, Kalite, İş Güvenliği ve Risk Önleme ve SCM'de çevre

İşletme Oyunu Simülasyonu

Final Yüksek Lisans Projesi


Profesyonel Kariyer Fırsatları

Satınalma Müdürü, Üretim Direktörü veya Danışman olarak, tam olarak eğitileceksiniz:

  • Geleneksel ve dijital kollarla çalışan bütünsel bir uçtan uca tedarik zinciri yürütün.

  • Dijital tedarik zinciri uygulamalarını destekleyen süreçleri ve işletim sistemlerini uygulama stratejileri ve teknoloji yol haritaları oluşturma konusunda müşterilerinizin ekiplerine etkili bir şekilde yardımcı olun.

Çift Akreditasyon

Mezun olduktan sonra, öğrenciler çift diploma alırlar:

  1. BEBS Barcelona Executive Business School'dan Uluslararası e-Tedarik Zinciri Yönetimi'nde Mba

  2. Murcia Üniversitesi'nden Uluslararası e-Tedarik Zinciri Yönetimi Konusunda Yüksek Lisans Derecesi

Ustanın tamamlanması bir akademik yılı alır.

Murcia Üniversitesi (İspanyolca: Universidad de Murcia ) ana ve Murcia'daki en büyük üniversite, 34.000'den fazla öğrenciyle İspanya'nın en eski üçüncü üniversitesidir. Nacional ve Uluslararası tanınmış bir üniversitedir. "Campus Mare Nostrum" projesindeki Uluslararası Mükemmellik Kampusu programına aittir.

Not: Murcia Üniversitesi tarafından çift dereceli akreditasyon şu anda 2020-2021 akademik yılı için devam etmektedir, bu nedenle bu program için değişiklikler mümkündür.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Devamını oku

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Daha Az