Ekoloji MS, PhD

Genel

Program açıklaması

Ekoloji, organizmalar ile onların geçmişi, bugünü ve gelecekteki çevreleri arasındaki ilişkilerle ilgilenen bilimsel disiplindir. USU'daki Ekoloji Merkezi, ulusal ve dünya çapında ekoloji alanında önde gelen bilim adamları olarak bilinen bir dizi yöneticiye sahipti ve ekoloji alanında bir derece ile mezun olan öğrenciler, prestijli görevlerini sürdürürken onlara yardımcı olabilecek etkili fakülte ile temas kurabiliyorlar. dünyadaki üniversitelerde doktora programları ve fakülte pozisyonları. Ekoloji Merkezi, dünyanın her yerinden ünlü bilim insanlarını USU'da konuşmaya davet eden bir seminer dizisine de ev sahipliği yapıyor.

Tüm ekoloji öğrencilerinin çeşitli belirlenmiş alanlarda ders almaları gerekmektedir ve ders ve araştırmanın geri kalanı aşağıdaki bölümlerden birinde tamamlanacaktır:

• Biyoloji: Biyoloji Bölümünde ekoloji okuyan öğrenciler, teorik ekolojiye ve bunun biyoloji içindeki evrim ve diğer disiplinlere nasıl uygulandığına odaklanır.

• Çevre ve Toplum: Bu bölüm insan ekolojisi ve insanlar ile doğal ekosistemler arasındaki ilişkilerle ilgilenir.

• Bitkiler, Topraklar ve İklim: Bu bölümdeki öğrenciler, bitkilerin, toprakların ve iklimin ekolojisini ve onları ekolojiye bağlayan konuları inceler.

• Su Havzası Bilimi: Bu bölümdeki ekoloji öğrencileri su ekosistemlerinin bilimine ve korunmasına odaklanır.

• Wildland Resources: Bu bölümdeki öğrenciler karasal ekoloji ve ekosistemlerle ilgilenirler.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a wri ... Devamını oku

Our college is unique. We have a diverse range of academic offerings and are able to honestly say, we have something for everyone. If you want to be a doctor, an aviator, a farmer, a researcher, a writer, a businessperson, a designer, a dietitian, an economist or any other type of professional, CAAS is the perfect place for you. We in CAAS know more than your name; we know who you are. Our faculty pride themselves on understanding your personal and scholarly ambitions and then helping you reach those goals. From research opportunities to one-on-one mentorship, your professors work to help you succeed. Daha Az