Ekoloji ve Evrim Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Genel akademik yüksek lisans derecesi Ekoloji ve Evrim çalışmaları, çağdaş ekolojik ve evrimsel konularda uzmanlık eğitimi almak isteyen İngilizce konuşan lisans öğrencilerine yöneliktir. Uluslararası, kültürlerarası akademik çevreye aşina olan deneyimli kadromuz, ekip çalışmasına vurgu yaparak, problem çözme becerilerini geliştirerek ve planlama alanı ile deneysel araştırmalar yaparak derin ve her zaman güncel teorik ve uygulanabilir bilgiler verir. Eşsiz, disiplinlerarası çalışma programı, iyi donanımlı, modern laboratuarlarda çok sayıda pratik etkinlik sağlar. Öğrenci, ekolojik ve evrimsel prensiplere dair geniş bir anlayış kazanır ve tanınmış uluslararası bilimsel dergilerde kendi kendine yürütülen araştırma sonuçlarını yayınlayabilen başarılı bir bilim insanı olma yoluna girer. Ekolojik bilgiyi pratik çevre koruma ve kaynak yönetiminde kullanmak için bir tasarım zihniyetinin yanı sıra uyarlanabilir sosyal ve yönetsel yetkinlikler edinir.

Lisansüstü profili

Mezunlar, uygun ve modern yöntemler kullanarak deneyler ve araştırmalar (saha araştırması / çalışma dahil) kurabilen, elde edilen sonuçları analiz edebilen, bilimsel makale ve raporlar yazabilen ve sözlü veya grafik sunumlarını hazırlayabilen etkili bilim adamları haline gelir. İki yıllık çalışmaların tamamlanması, dünya çapında dinamik olarak gelişen kamu veya özel sektörlerde istihdama izin verir: laboratuarlar, kamu yönetimi, devlet kurumları, çeşitli araştırma birimleri ve sivil toplum kuruluşları ve özel kuruluşlar.

Kalifikasyon sonucu

Sıralama listesi, adayların çalışmanın programını, ekoloji alanına ilişkin genel bilgilerini ve İngilizce dilinde yeterliliklerini üstlenmeye yönelik motivasyonunu doğrulamak amacıyla, mülakat temelinde hesaplanan nihai yeterlilik sonuçlarını yansıtır.

harç

Başvuru ücreti 22 USD'dir (veya 85 PLN veya 20 EUR). Her kayıt için ücret ayrı olarak ödenir ve her kayıt, ödeme için atanmış kendi banka hesap numarasına sahiptir.

Polonya vatandaşları için öğrenim ücreti: yok
Yabancılar için öğrenim ücreti:
  • ilk yıl öğrenim ücreti: 9 500 PLN (yaklaşık 2 500 USD)
  • ikinci yıl öğrenim ücreti: 8 500 PLN (yaklaşık 2 250 USD)
Öğrenim bir dönem için tutarında ödenir. İlk yıla kabul edilen adaylar, ilk taksitleri kayıt tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödemekle yükümlüdür.

Bizimle iletişime geçin

Telefon: 48 12 664 68 75; 48 12 664 51 24

Email: studia.inos@uj.edu.pl

Son Güncelleme Tem 2019

Okul Hakkında

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Devamını oku

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Daha Az