Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans (Araştırma)

Genel

Program açıklaması

Bir yıllık Yüksek Lisans Derecesi, Elektronik Mühendisliği alanında, ileri düzeyde bilgi ve beceriler için ideal bir temel sağlayan, uluslararası kabul görmüş bir ileri lisans derecesidir. Geleneksel Yüksek Lisans dereceleri öncelikli olarak öğretilen modülleri içerirken, Research tarafından MSc yoğun bir şekilde araştırma veya pratiğe dayalıdır ve uygulamalı projeler aracılığıyla öğrenirsiniz.

Öğretilen bir Yüksek Lisans, mevcut konu bilgisinde uzmanlık geliştirirken, Research tarafından MSc, araştırmaya ve pratik uzmanlığa daha fazla önem verir ve modül tabanlı değil, proje temellidir. Araştırma ile MSc, bir doktora derecesi (PhD) düşünen öğrenciler için inşa etmek için güçlü bir temel sağlayarak, bireysel araştırma becerilerine odaklanabilir. Alternatif olarak, Araştırmamızın MSc'si, endüstriye daha fazla yönelmiş, uygulamaya dayalı bir yaklaşımla yapılabilir. Tamamen nihai tasarıma yol açacak şekilde tamamlanmış, açıkça tanımlanmış görevlerle iyi yapılandırılmış bir yapıdır.

Elektronik Mühendisliğinde Araştırma ile MSc için örnek konular

  • Ultrafast gerçek zamanlı mikroskopi ve spektroskopi
  • Mikroskopik Görüntülerden Otomatik Analiz ve Biyolojik Hücrelerin Anlaşılması
  • Giyilebilir Antenlerin 3D Baskı
  • Biyometri ve duygu izleme için beyin-bilgisayar arayüzleri

Ders yapısı

Elektronik Mühendisliği Araştırmaları tarafından MSc, bir Harici Araştırma Derecesi (uzaktan) veya Canterbury kampüsümüzde geleneksel fiziksel katılım ile gerçekleştirilebilir.

Yüksek Lisans derecemizi Araştırma tarafından alan öğrenciler, kredi ile ilgili öğretim modüllerini üstlenmezler ve yazılı sınavlar yoktur. Bunun yerine, kendi alanında lider bir uzman olan bir süpervizör görevlendirileceksiniz. Çevrimiçi seçenekle Araştırma tarafından MSc'yi üstlenmeyi seçenler için Skype veya Google Hangout gibi çevrimiçi araçlarla 1 saate kadar süren iki haftalık bir denetime katılmanız bekleniyor. Bu toplantılarda ilerlemenizi amirinize sunacaksınız. Görevler ve son tarihler programınıza göre belirlenir.

Görevler bir rapor bölümünün, bir prototip tasarımın ve deney düzeneğinin yazılmasını içerebilir. Genellikle, tamamladığınız görevinizin her iki ayda bir resmi olarak sunulmasını bekleriz. Gönderimler, Kent'in Moodle adlı çevrimiçi öğrenme sistemi aracılığıyla sağlanır.

Bu nedenle, derece, sizin için özel bir ilgi alanı içinde kendi kariyer yolunuzu (ya araştırma ya da endüstride) şekillendirme esnekliğini sağlarken, aynı zamanda kapsamlı bir konu uzmanlığı ve bağımsız araştırma ya da pratik beceriler geliştirmenizi sağlar. uzun dönem.


Genel olarak, Elektronik Mühendisliği Araştırmaları tarafından MSc aşağıdaki bölümlere ayrılabilir:

  • Bölüm I: Proje tanımı ve en son teknolojinin gözden geçirilmesi
  • Bölüm II: Proje planlama ve metodolojileri
  • Bölüm III: Pratik çalışma (araştırma ve geliştirme, deneyler, vb.)
  • Bölüm IV: Raporlama

Elektronik Mühendisliği Araştırmaları tarafından MSc, sözlü bir vahiy sınavında "savunulması" gereken yazılı bir araştırma tezinin sunulmasıyla sonuçlanır.

Kariyer

Programlarımızı bir dizi sanayi kuruluşuyla geliştirdik, bu da başarılı öğrencilerin bu önemli disiplinde uzun vadeli bir kariyer inşa etmek için güçlü bir konumda olduklarını göstermektedir. Problem çözme, bağımsız düşünce, rapor yazma, zaman yönetimi, liderlik becerileri, takım çalışması ve iyi iletişim gibi işverenlerin aradığı beceri ve yetenekleri geliştirirsiniz.

Kent, lisansüstü istihdam için mükemmel bir rekor sahibidir: 2015'te mezun olan lisansüstü öğrencilerin% 96'sından fazlası, altı ay içinde bir iş veya daha fazla çalışma fırsatı buldu.

Kent'in öğrenci istihdam edilebilirliği için öncü kuruluşu olarak başarısını temel alarak, değerli bir deneyim kazanmanız ve işverenlerin değer verdiği özel yetenekleri ve yetenekleri geliştirmeniz için size birçok fırsat sunuyoruz.

Giriş koşulları

Bir bilgisayar, multimedya ve dijital sanat veya ilgili bir tasarım konulu bir 2.2 veya onur derecesi veya Merit veya üstü ile MSc.

Tüm başvuru sahipleri bireysel olarak değerlendirilir ve ek yeterlilikler, mesleki nitelikler ve deneyimler de dikkate alındığında dikkate alınacaktır.

Tüm başvuru sahipleri bireysel olarak değerlendirilir ve ek yeterlilikler, mesleki nitelikler ve deneyimler de dikkate alındığında dikkate alınacaktır.

Uluslararası öğrenciler

Ülkeye giriş koşulları ve ülkenize ilişkin diğer bilgiler için lütfen Uluslararası Öğrenci web sitemize bakın.

İngilizce dil girişi şartları

Üniversite, anadili İngilizce olmayan tüm öğrencilerin, lisansüstü derecesine başlamadan önce, yazılı ve sözlü İngilizce'de asgari bir yeterlilik standardına ulaşmasını şart koşmaktadır. Bazı konular daha yüksek bir seviyeye ihtiyaç duyar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research.

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research. Daha Az