Endüstri Mühendisliği MEng

Genel

Program açıklaması

Mühendislik Yönetiminde Konsantrasyon ile, stratejik kararlar almak ve personel, finans ve operasyonlarla ilgili politikaları şekillendirmek için en iyi uygulamaları ve mühendislik yaklaşımlarını uygulamayı öğrenin.

Mühendislik Yönetiminde Konsantrasyonlu Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisansı (MEEM) programı, teknik yeterliliklerini geliştirmek ve bir organizasyon içinde liderlik rollerini daha etkin bir şekilde üstlenmek isteyen mühendisler için lisansüstü çalışma sağlar.

Mühendislik, bilgisayar bilimi, matematik, fizik bilimleri veya ilgili bir alanda lisans derecesi olan ve üç ila beş yıllık deneyime sahip öğrencilerin başvurmaları şiddetle tavsiye edilir. Mühendislik dışı derecelere sahip adaylar da başvurabilirler.] Tüm başvurular, her bir başvuru sahibinin yeteneklerini bireysel bir uzun vadeli "potansiyel" temelinde inceleyen Mastermind Europe "en uygun" felsefesi kullanılarak incelenir. GRE gerekli DEĞİLDİR.

Kurslar şunları içerir:

Mühendislik Yönetiminin İlkeleri I: Uygulamaya Geçirilen Liderlik İlkeleri

Mühendislik Yönetiminin İlkeleri II: Karar Verme Ekonomisi

Üretim Planlama ve Kontrol: İşe Yarayan Operasyon Yönetimi Stratejileri

Kalite Güvencesi: Başarıyı Sağlayan Yönetim Araçları

Mühendislik Yönetiminde Örnek Olaylar: En İyi Uygulama ve Kaçınılması Gereken Tuzaklar

Teknik İletişim: Küresel Toplumda Karşılık Gelen

Program mezunları, stratejik kararlar almak ve personel, finans ve operasyonlarla ilgili politikaları şekillendirmek için en iyi uygulamaları ve mühendislik yaklaşımlarını uygulayabilir.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

You have a life. Whether you want to complete your degree, go to the next level, or explore new passions, SUNY Online is designed to help you succeed on your schedule. With The State University of New ... Devamını oku

You have a life. Whether you want to complete your degree, go to the next level, or explore new passions, SUNY Online is designed to help you succeed on your schedule. With The State University of New York, you have a degree you can trust to help open doors at a cost you can afford. No games or gimmicks - just access to more than 30,000 faculty experts across 64 colleges statewide. It's easy to see why SUNY has more than 3 million proud alumni across the globe who are leaders in fields as diverse as business, healthcare, data science, engineering, and much more. Join the SUNY family today, 100% online, on your time. Daha Az