Enerji Düzenleme ve Hukuk Vermont Hukuk Fakültesi Yüksek Lisans (MERL)

Vermont Law School Yüksek Lisans Derecesi hukuk teorisi daha fazladır. Savunuculuk, yönetmelik, mevzuat ve pazarları inceleyerek, sen daha sürdürülebilir bir dünya yaratmak için gerekli araçları elde edeceğiz.

Vermont Law Yüksek lisans online olarak Juris Doktor programı ile birlikte takip edilebilir ve sonbaharda veya ilkbaharda başlamış olabilir. 30-kredi programları vls 'dünyaca ünlü öğretim üyeleri tarafından öğretilen 50 ders arasından seçim sağlar. Programlar 12 ay içinde tamamlanmak üzere tasarlanmıştır ama öğrenciler derece elde etmek için beş yıla kadar vardır.

Enerji ve Çevre Vermont Law School'un saygın Enstitüsü ile ilişkili fakülte tarafından öğretilen, MERL programı hukuk ve politika yöneten enerji kullanımı, üretim ve iletim odaklanmıştır. Sen enerji ve yasa, yönetmelik, politika ve ekonomik analiz kesiştiği bir geniş tabanlı bir anlayış geliştirmek gerekir. Yasal ve politika izleyici için kamu savunuculuk ve yazılı olarak uygulamalı eğitim, ülke ve dünya çapında organizasyonlar fakülte desteği ile bağımsız araştırma için fırsatlar ve externships acil zorluklar ve fırsatlar için hazırlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Vermont Law School için 2 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
1 - 5 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date