Enerji hukuku msn, iş, düzenleme ve politika

Genel

Program açıklaması

"Güçlü bir motivasyon ile, Hukuk ve Siyasal Bilimler, İktisat, İşletme Araştırmaları ve Mühendislik mezunları için tasarlanmış enerji ile ilgili alanlarda kariyer"

IHU "Enerji Hukuku, İş, Yönetmelik ve Politika Yüksek Lisans of Science" hedefine olarak lisansüstü düzeyde çalışmaları, Enerji Hukuku, Βusiness, Enerji Politikası ve jeostratejik uzmanlık ve deneyim sağlanması yanı sıra, genel düzenleyici müdahale olarak vardır Bir bütün olarak enerji sektörünün alanı. Birçok sektörde kariyer fırsatları geniş bir yelpazede için uygun son derece esnek bir nitelik sunmaktadır.

Vurgu Enerji kaynakları ve altyapı, uluslararası enerji işlemleri, taşıma ve depolama ile ilgili, hukuki, ekonomik, jeopolitik, iş ve çevre sorunlarının ortaya çıkan ve büyük Avrupa ve Uluslararası Enerji sektöründe sunulan, siyasi, hukuki ve yasal çözümlere verilir Enerji, hukuki, ticari - iş, düzenleyici, jeopolitik, ekonomik ve mali konular ve enerji konularında bütüncül bir amacı, enerji sektöründe ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümü, all-around disiplinler arası bir yaklaşım.

Bu MSc temel amaçları aşağıdaki gibidir:

  • Enerji konularında dizi ile uğraşmak ulusal ve uluslararası kuruluşlar, işletmeler ve enerji şirketleri, hukuk büroları ve firmalar, Düzenleyici Otoriteler ve kamu hizmetlerinin ve kuruluşlar, başarılı bir kariyer için özel bilgi edinimi.
  • Enerji temini, enerji işlemleri ve onların jeostratejik ve çevre ramifications çağdaş uluslararası çevre yanı sıra ilgili anlaşmazlıkların hızlı ve başarılı bir çözüm ortaya çıkan sorunların anlaşılması.
  • düzenleyici kapsamında yanı sıra, ulusal, Avrupa ve uluslararası düzeyde enerji politikası ve tasarım formülasyonuna ilişkin konularda derinlemesine bir çalışma.
  • ticaret, işletmeler, uluslararası değişim, hukuk, ekonomi, finans ve ADR konulara ilişkin enerji sektörünün, ulusötesi Avrupa ve karşılaştırmalı yönlerini kapsamlı biliş.

Bu program, enerji ile ilgili alanlarda kariyer için güçlü bir motivasyon ile, Hukuk ve Siyasal Bilimler, İktisat, İşletme Araştırmaları ve Mühendislik Üniversitesi mezunları için tasarlanmıştır.

Yapısı

Enerji Hukuku, İş, Yönetmelik ve Politika (tam-zamanlı modu) Yüksek Lisans üç dönem boyunca öğretilen bir 14 aylık bir programdır. Dersler hafta sonları gerçekleşecek. Bu iş taahhütleri ya da diğer nedenlerle ya tam zamanlı programa taahhüt edemez olanlar için 26 ay boyunca part-time modunda da mevcuttur.

Sipariş Yüksek Lisans derecesi verilecek, öğrenciler 90 kredilik toplam tamamlamak zorundadır. Dokuz zorunlu ders (54 kredi), iki seçmeli ders (6 kredi), Yüksek Lisans Tezi (30 kredi): Bu alarak içerir.

İlk döneminde, tüm öğrenciler beş (5) zorunlu temel dersleri takip etmek gerekmektedir. İkinci döneminde, tüm öğrenciler bir başka dört (4) çekirdek ders ve iki (2) seçmeli dersleri izleyin. Son olarak, üçüncü dönem boyunca, iş Lisans tez münhasıran adamıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The International Hellenic University (IHU) was established by Law No. 3391 in October 2005 and is based in Thessaloniki, Greece. The IHU is Greece’s first state university, where programmes are taugh ... Devamını oku

The International Hellenic University (IHU) was established by Law No. 3391 in October 2005 and is based in Thessaloniki, Greece. The IHU is Greece’s first state university, where programmes are taught exclusively in English. Daha Az