Enerji Sistemleri Yönetimi Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Program Detayları

Öğrenciler ızgarayı tarihsel ve bugün anlar; elektrik piyasaları; elektrik üretimi, verimliliği ve korunumu; yönetişim, risk ve uyumluluk (GRC); çevresel etkiler ve enerjiden kaynaklanan kısıtlamalar; ve politika ortamı. Stratejik yönetim, iletişim, değişim yönetimi, paydaş katılımı ve kritik ve sistem düşüncesi becerilerini geliştirirler.

Disiplinlerarası programımız, araştırma, staj ve profesyonel katılım için küçük sınıf boyutları ve fırsatları sunar.

Program Öğrenme Çıktıları

Öğrenciler yapabilecekleriniz:

  • enerji sisteminin ekolojik sistemi ve sosyal sistemi nasıl etkilediğini ve bu sistemleri nasıl etkilediğini anlamak için bütün sistemlerin ilkelerini ve süreçlerini kullanır.
  • enerji politikası ve pazar ortamları ile bunların enerji tüketimi ve üretimi üzerindeki etkilerini anlar.
  • Değişim yönetimi, paydaş katılımı ve müşteri katılımı gibi enerji sistemlerinin insan boyutunun anlaşılmasını göstermelidir.
  • Yazılı raporlar vasıtasıyla ustaca iletişim kurar ve enerji alanıyla ilgili stillerde sözlü sunumlar.
  • mevcut elektrik üretim ve dağıtım sisteminin neden evrimleştiğini ve 21. yüzyıl ızgarasına nasıl taşınacağını anlamak için eleştirel analizi kullanın.

Programın Önemli Noktaları

  • Sınıflar, tam zamanlı öğretim üyelerinin yanı sıra enerji sektöründe deneysel bilgiye sahip yarı zamanlı öğretim üyeleri tarafından da öğretilir.
  • Endüstrinin birçok yönünü temsil eden konuk konuşmacılara (hükümet, kamu hizmetleri, STK'lar, özel firmalar) ev sahipliği yaparız.
  • Akşam sınıfları USF 101 Howard Caddesi'ndeki San Francisco kampüsünde yapılır . Cumartesi sınıfları ana kampusta yapılır.
İÇİNDE TAZMİNAT

Ana Kampüs, Downtown

Eğitim programı

Öğrenciler programı 18 ayda (tam gün) veya iki yıl (tam zamanlı öğrenciler) tamamlama hakkına sahiptir.

2 YIL PROGRAMI

18 AYLIK PROGRAM

* Bir seçenek seçin. Staj seçeneği yaz ya da sonbaharda tamamlanabilir.

** Topluluk Projeleri için Fırsatlar (1) program boyunca değişiklik gösterecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Devamını oku

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Daha Az
San Francisco , Buenavista , Portakal + 2 Daha fazla Daha az