Erken çocukluk eğitiminde eğitim ustası

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Okulöncesi Eğitimi Yüksek Lisans Eğitim

Erken Çocukluk Eğitiminde vurgu ile Eğitim Yüksek Lisans programı, sınıf üç aracılığıyla çocuklu, doğum ile çalışan özel konularda gelişmiş ders sağlamak için tasarlanmıştır. Erken Çocukluk vurgu yapan Eğitim derecesi Yüksek Lisans, aileleri ve toplum, ve savunuculuk ile çalışan, erken çocukluk eğitimi, çocuk büyüme ve gelişme, müfredat, öğretim stratejileri, değerlendirme ilkeleri güçlü, mevcut arka plan varsayar. derece erken çocukluk eğitimi belgelendirme için ders sağlamak için tasarlanmıştır.

Başvuru Koşulları

Her başvuru yüksek öğrenim veya akredite yabancı kurumdan eşdeğer tam zamanlı üniversite çalışmalarının dört yıllık bir bölgesel akredite ABD kurumdan lisans derecesine sahip olmalıdır.

kabul için gerekli olan minimum lisans not ortalaması (GPA) 4.00 üzerinden 3.00 olduğunu. Onlar kabul edilebilir bir GRE veya GMAT başvuru tarihinden son beş yıl içinde çekilmiş veya program yönetmenin takdirine başına diğer gereksinimlerini karşılamak sağlamak eğer 2.75 ve 3.0 arasında bir not ortalaması ile öğrenciler kabul için düşünülebilir. Bazı durumlarda deneme durum asgari kabul standartlarına uymayan kişilere verilebilir. Kendileri tarafından giriş test puanları verilmesi veya herhangi bir öğrencinin kabul inkar için tek veya nihai kriter teşkil etmese de, test puanları kullanan her program tam kabul verilmesi için gereksinimleri önemli bir parçası olarak, diğer kriterleri ile birlikte, bunları ele alacağız .

Yüksek Lisans derecesine sahip Adaylar GRE veya GMAT puanları teslim etmeleri gerekmektedir değildir.

Büyük ölçüde yanlış bilgi temelinde ya da başvuru sırasında eğer biliniyorsa, inkar sonuçlandı olurdu ilgili gerçekler, ihmal üzerine verildi eğer Kabul geri çekilebilir. Başvuru işlemini tamamlamak için,
aksi ilke tarafından belirtilmediği sürece başvuranların Enstitüye aşağıdaki belgeleri sunmalıdır:

  • Bir uygulama ücreti.
  • Erken Çocukluk Eğitimi, Çocuk ve Aile Çalışmaları, Çocuk Büyüme ve Kalkınma, veya İlköğretimde lisans resmi bir transkript veren kurum tarafından enstitüye gönderdi. Başka bir seçenek, erken çocukluk eğitimi alanında akredite bir kurum ve önemli iş deneyimi bir lisans olduğunu.
  • Uygun ve gerekirse, test ajansı tarafından enstitüye doğrudan gönderilir hangisi GRE veya GMAT, bir yetenek bölümleri üzerinde puanı resmi bir kayıt.
  • Ceza arka plan onay ve FBI parmak izi kontrolü.
  • Çocuk istismarı ve ihmali taraması.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a ... Devamını oku

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a member of the North Central Association of Colleges and Schools. Daha Az
Parkville , Kansas Şehri + 1 Daha fazla Daha az