Fiji'de Yüksek Lisans Dereceleri

Fiji'de Yüksek Lisans Dereceleri 2018/2019

Fiji Eğitim

Fiji Yükseköğretim

Fiji Yükseköğretim birçok öğrenci için mükemmel bir seçenektir. Fiji resmi dili uluslararası bir deneyim istiyorum ama bir yabancı dil bilmeyenler öğrenciler için mükemmel bir seçim yapmak, İngilizce'dir. İngilizce rağmen, kültür zengindir ve dünyada gelen öğrenciler ülkede ise zengin bir eğitim deneyimi var bulacaksınız.

Fiji Yükseköğretim Komisyonu uluslararası bir öğrenci ülkede yurtdışında eğitim için tercih neden bu nedenlerden sunmaktadır:

 

Eğitim · Kalite Yükseköğretim yürürlüğe koyan tarafından izlenir

Diğer benzer ülkeler ile karşılaştırıldığında · Kurs ücretleri rekabet vardır.

· Birçok popüler planı önerilir.

· Araştırma tesisleri yüksek lisans öğrenciler için mevcuttur.

· Üniversite konut kullanılabilir hem de diğer konut seçenekleri olduğunu.

· İngilizce büyük üniversitelerde ana dildir.

· Fiji insanlar öğrencilerin ziyaret yönelik dostudur.

· Öğrenciler diğer kültürlere geniş bir karışımı ile çalışma fırsatı var.

 

Fiji Popüler Üniversiteler

Bir dizi seçenek kadar okul ile ilgili olarak bulunmaktadır. Fiji en büyük yüksek öğretim kurumu Fiji Ulusal Üniversitesi. Bu ülke çapında 33 kampüsleri oluşan büyük bir okuldur. 1800 üzerinde üyesi ve kayıt bir kadro 20.000 üzerinde yükselişe geçmiştir vardır. Bu üniversite size ilaç, teknoloji ve tarım da dahil olmak üzere 30 üzerinde programlarına erişim sağlar. Orada ülkedeki diğer bazı daha küçük okullar, ve Fiji bir çok internet anlayışlı bir ülkedir, bu nedenle öğrenci dünya çapında okullardan çevrimiçi ders alabilirler.

 

Öğrenim Ücretleri

Fiji ders için ücretleri öğrencinin istiyor derece türüne bağlı olarak değişir. Genel olarak maliyeti Fiji yaşayan öğrenciler için daha uluslararası öğrenciler için biraz daha yüksektir. Bu maliyetleri genellikle ABD veya Kanada gibi ülkelerde eğitim ile karşılaştırılabilir, söyleniyor. Birçok öğrenci okul kendileri veya bağımsız kuruluşlardan burs için hak kazanabilirsiniz. Onlar Fiji kalır ve bazı gerekli sektörlerde çalışmayı taahhüt zaman öğrenciler de indirimli oran için uygun olabilir.

 

Çalışma Vizeler için uygunluk

Bir Fiji çalışma vizesi almak için hak kazanmak için, potansiyel öğrenciler Göç Fiji departmanı tarafından belirtilen gereksinimleri takip etmelidir. Bu ayrı ayrı bir dava üzerinde verilen ve değerlendirilen bir ücret olabilir. Daha fazla bilgi bulunabilirfj / index.php / vize "veri cke-kayıtlı-href = " http://www.immigration.gov.fj/index.php/visa "> Fiji Göç web sitesi.

 

Neden Fiji Eğitim?

Fiji yüksek öğretim devam etmek isteyen uluslararası öğrenciler ile ilgili bazı maliyetler olabilir rağmen, ülke kadar eğitim kalitesi olarak büyük bir üne sahiptir. Ayrıca, farklı kültür ve güzel bir ortamda ilginç ve dinamik bir yaşam deneyimi yanı sıra öğrenmek için harika bir atmosfer sağlar.

Fiji hakkında

Resmi olarak "Fiji Cumhuriyeti" olarak bilinen Fiji, bir ada ülkesidir. Kuzeydoğu Yeni Zelanda bulunan Fiji en yakın komşuları Vanuatu, Yeni Kaledonya, Kermadec ve Samoas vardır. Fiji oluşur adalar sahil alanı ülkede bol veren, kalıcı sakinleri sahip 100'ün üzerinde olan 330 den fazla bireysel adalar, içerir. Adalar kendilerini volkanik faaliyet sonucu olarak 100 milyon yıl önce oluştuğu için pek çok uzman tarafından düşünülmektedir. Ancak, bugün volkan büyük ölçüde uykuda. Onun ada kültürü rağmen, Fiji, çünkü doğal kaynakları ve bölgedeki gelişmeye turizm için fırsat bolluğu Güney Pasifik en gelişmiş ülkelerinden biridir.

 

Fiji hakkında Temel Bilgiler

· Fiji başkenti ve en büyük şehri Suava olduğunu.

· Fijians turistlere karşı genellikle çok misafirperver ve bu iş veya okul için ülkeyi ziyaret.

· İngiltere'nin Kraliçesi (ya da Kral) yüceltici "Fiji Şefleri Büyük Konseyi Paramount Başkanı" ihsan edilir.

· Ülkenin her yıl dünyanın dört bir yanından yaklaşık 500.000 turist görür.

· Fiji etnik çeşitlidir. Nüfusun yüzde 57 Melanesian kökenli iken, yüzde 37 bir Hint mirası var ve geri kalan yüzde tüm kültürlerin bir pota.

· Fiji 28 havaalanı olsa da, sadece birkaç asfalt pist var ve daha büyük uçaklar trafik işleyebilir.

Fiji tüm arazi · toplam ABD'de New Jersey eyaletinde daha küçüktür.

Fiji · en yüksek noktası 4.344 metrelik Mt. Tomanivi.

· Viti Levu en büyük adada Fiji ev canlı aramak 883.000 insanların üç çeyrek boyunca.

· Çevre Fiji mercan resifi ve diğer deniz yaşamı 4.000 metrekare mil bitti. Bu ünlü Büyük Astrolabe Reef içerir.

 

Iklim

Fiji iklim büyük açık havada macera sevenler için idealdir. 78 ve 86 Fahrenheit derece arasında bir yıl boyunca maksimum sıcaklığı genellikle ortalama. Bu Fiji plajları ve havuzları, kış ve yazın tadını çıkarmak için harika bir yer yapar! Aralık ilk bölümü kadar geç Mart tarihleri ​​arasında Fiji ziyaret genellikle en güneşli hava ve sıcak sıcaklıkları sunacak. Bu kendi yolunda güzel olabilir sezon olsa da ıslak yaşayacaksınız zaman Nisan-Kasım olduğunu.

 

Para

Fiji para Fiji dolar, standart dolar işareti ($) veya FJ $ diğer dolar ayırmak için kullanılan kısaltmadır.Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da para aşina anlamak Fiji para kolay bulacaksınız. Her bir dolar 100 sent ayrılmıştır. 1 cent $ 1.00 dan arasında değişen paralar vardır. Bono, 5 $, 10 $, 20 $, 50 $ ve 100 $ $ 2'den mevcuttur. Faturaları en özel hatıra faturaları, özellik İngiltere'nin Queen Elizabeth II dışında, bugün basılı.

 

Din

Bugün, Hıristiyanlık Methodist veya Roma Katolik olanların en pratik sakinlerinin% 55 üzerinde Fiji en büyük dindir. Ancak, Hint mirası uygulama Hindu çeşit birçok Fijians 33% üzerinde bugün bile. Fijians geri kalan yüzde din başka tür uygulama. Bu Fiji nispeten büyük bir Müslüman nüfus da var olduğuna dikkat çekicidir.

Bilgiler Fiji

Fiji, Fiji resmen Cumhuriyeti, Güney Pasifik Okyanusu'nda Melanesia bir ada ülkesidir. Ülkenin 110 kalıcı yerleşim olmak üzere fazla 332 ada, ve 500'den fazla adacıktan oluşan takımadalar oluşur. Fiji orman, maden ve balık kaynaklarının bolluğu nedeniyle Pasifik ada alanda en gelişmiş ekonomilerinden biri. Bugün, döviz ana kaynakları olan turizm sektörü ve şeker ihracat vardır.

 

Sermaye: Suva
Resmi Diller: İngilizce, Fijan ve Fijan Hintçe
Hükümet: askeri döşenmiş hükümet tarafından çalıştırmak Parlamenter Cumhuriyet
Nüfus: 858.038
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 4 $.250 milyar
Para birimi: Fijan doları (FJD)
Zaman dilimi: (UTC 12)