Finans Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Finans Bölümü'nde Manhattanville Koleji'nin Yüksek Lisans of Science bir organizasyon üzerinde finansmanı daha büyük etkisi anlamak için sayıların ötesine geçmeye odaklanır. CFO'nun üst düzey organizasyonlardaki rolü, çığır açan numaralardan CEO'nun stratejik ortağı olmaya doğru evrildi. En üst düzey finans pozisyonlarında akıllı, iletişimsel ve düşünceli insanlar için talep gelecekte daha da artacaktır. Hissedar zenginliğini, mali tablo analizini ve finansal kurumları en üst düzeye çıkarmak için finansal karar süreçlerini anlayın ve Manhattanville'in Finansman programındaki güncel finansal özel konularına kendinizi bırakın.

Program üç uzmanlık sunuyor: Kurumsal Finansman, Yatırım Yönetimi ve Muhasebe.

Kurumsal Finansman Uzmanlığı

Kurumsal Finansman Uzmanlığı öğrencileri, kurum ve kuruluşlar için parayı yönetmeyi, firmanın hissedarlarına değerini artırma, şirket varlıklarını ve yükümlülüklerini yönetme ve geleceği planlamayı öğrenir. Bu uzmanlık sınıfları, Yönetim Muhasebesi, Finansal Risk Yönetimi ve Hazine İşlemlerini içermektedir.

Yatırım Yönetimi Uzmanlığı

Yatırım yönetimi konusunu araştırın ve Yatırım Yönetimi Uzmanlığı aracılığıyla kurumlar veya bireyler için sermayeyi yükseltmek ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri elde edin. Nasıl bir analist olacağınızı öğrenin ve çeşitlendirme ve risk yönetimini tavsiye edin, stratejinizi geliştirin ve destekleyin. Yatırım Yönetimi sınıfları, Yatırım ve Güvenlik Analizi, Küresel Yatırımlar ve Seçenekler ve Gelecek Piyasaları içerir.

Muhasebe Uzmanlığı

Lisans derecesi muhasebede olan öğrenciler için Muhasebe Uzmanlığı, CPA lisansı için gereken ek akademik dersleri sağlar ve öğrencinin profesyonel profiline değerli ve tamamlayıcı bir finansal boyut ekler. Bu yoğunlaşma, kurumsal finansal pozisyonlarda bir çekici hale getirmek için değerli muhasebe becerileri sağlar. Muhasebe sınıfları Gelişmiş Finansal Muhasebe, Adli Muhasebe ve Bilgisayar Denetimi içerir.

Finans için merkezi konum

Manhattanville College, New York şehrinin finans piyasalarına yakın Westchester County'de yer almaktadır. Business School'daki endüstri uzmanlarına ek olarak, Westchester sayısız Fortune 100/500 şirketine ev sahipliği yapmaktadır. Bu program finans sektöründeki liderler arasında çalışmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Uygun program

Yüksek Lisans programımız, yoğun programlara uyum sağlamak için akşam ve hafta sonu dersleri sunmanın yanı sıra, kendi hızınızda dereceyi tamamlamak ve tamamlamak için seçenekler sunar. Manhattanville ayrıca, İşletme Okulu ve Kadın Liderlik Enstitüsü aracılığıyla paneller ve atölyeler gibi yüksek lisans öğrencileri için birçok kaynak sunmaktadır.

Program Çıktıları

Finans alanında kariyer farklıdır ve finansal hizmetler, finansal planlama, fon yönetimi, mevzuata uygunluk, ticaret, finansal yönetim, bankacılık, muhasebe ve yatırım yönetimi gibi alanları içerir. Finans Yüksek Lisans programı, öğrencilere CFA Enstitüsü tarafından sunulan prestijli Chartered Financial Analyst (CFA) ataması için hazırlanmasına yardımcı olmak için temel sağlar.

Uygulama Gereksinimleri

Tüm eyaletlerden ve dünyadan uygulamalar alıyoruz. Yetenekli öğrencilere bazı iş tecrübeleri ve ne yapmak istedikleri konusunda bir tutkuyla bakıyoruz. Yeni öğrencilere hoş geldiniz, öğrencileri aktarıyor, orduda görev yapanları ve uluslararası öğrencileri ağırlıyoruz. Finans Yüksek Lisans öğrencileri bir yuvarlanma esasına göre kabul edilir. Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? Bu sayfanın sağındaki sorgulama formundan daha fazla bilgi isteyin.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend for ... Devamını oku

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend formats, and extensive faculty and alumni network. Daha Az