fiziği ve nanoteknoloji alanında yüksek lisans

Genel

Program açıklaması

Fizik ve Nanoteknoloji Yüksek Lisans

&nbsp

Fizik ve nanoyapıların teknoloji bölümü bu alanda yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamak için tasarlanmıştır.

&nbsp

Elektronik ve mekanikten biyoteknolojiler için: nanoyapıların modern görüşteydi malzemeler ve kesinlikle farklı alanlarda uygulanabilir cihazların geniş bir yelpazede kucaklar.

&nbsp

Bölümün laboratuvarları yanında, kursiyerlere tesisleri Akademik Üniversitesi, Ioffe Enstitüsü ve Mikroelektronik Bilim-Mühendislik Merkezi tarafından sağlanmaktadır.

&nbsp

Bölümü aşağıdaki lisans programları sunmaktadır:

  • Mikroelektronik ve Nanoelektronik;
  • Quantum ve Optik Elektronik;
  • Yarı iletkenler ve Dielektriklerin Fizik.

&nbsp

&nbsp

Öğrenim Ücreti

&nbsp

  • Rusya, Khazakstan ve Belarus vatandaşları için hiçbir öğrenim ücreti;
  • BDT diğer eski üyeleri vatandaşları için dönem başına 20 000 RUB;
  • Diğer uluslararası öğrenciler için dönem başına 30 000 RUB.

&nbsp

&nbsp

Akademik Üniversitesi Hakkında

&nbsp

Akademik Üniversitesi Yükseköğretim Merkezi Rusya Bilimler Akademisi'ne bağlı ve tek yüksek öğretim kurumudur. Yüksek Eğitim Merkezi eğitim yüksek lisans ve doktora amaçlayan ve sürekli mesleki eğitim ve ileri eğitim vermektedir.

&nbsp

Akademik Üniversitesi Khlopin str yer almaktadır. 8/3, St Petersburg, Rusya. Akademik Üniversitesi derslik ve laboratuvarlar güzel donatılmıştır. Akademik Üniversitesi'nde bilgisayar sınıfları, kapalı yüzme havuzu, kapalı içeren bir konferans salonu, tiyatro gösterileri için bir salon, kütüphane, kantin, ilk yardım merkezi, bir otel kompleksi ve spor kompleksi de var tenis kortu, bir spor salonu.Öğrenci ve Akademik Üniversitesi personeli RAS Petersburg Klinik Hastanesi servislerini kullanabilirsiniz. Akademik Üniversitesi yurt Maurice Toreza Ave yer almaktadır. 37/2.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Akademik Üniversitesi Yükseköğretim Merkezi Rusya Bilimler Akademisi'ne bağlı ve tek yüksek öğretim kurumudur. Yüksek Eğitim Merkezi eğitim yüksek lisans ve doktora amaçlayan ve sürekli mesleki eğitim ... Devamını oku

Akademik Üniversitesi Yükseköğretim Merkezi Rusya Bilimler Akademisi'ne bağlı ve tek yüksek öğretim kurumudur. Yüksek Eğitim Merkezi eğitim yüksek lisans ve doktora amaçlayan ve sürekli mesleki eğitim ve ileri eğitim vermektedir. Akademik Üniversitesi aşağıdaki lisans programlarına (# 0724, 17 Şubat 2011) eğitim faaliyetini yürüten devlet lisans vardır: Uygulamalı matematik ve fizik (Matematik ve Bilgi Teknolojileri Bölümü): Teorik Bilgisayar Bilimi; Yazılım Mühendisliği; Algoritmik Biyoinformatik. &nbsp Fizik (Teorik Fizik Bölümü): Teorik ve Matematiksel Fizik. Uygulamalı Fizik Elektronik ve Mikroelektronik (Fizik ve Nanoyapılar bölüm Teknolojisi): Düşük boyutlu Devlet Fiziği. Akademik Üniversitesi aşağıdaki alanlarda lisansüstü eğitim sağlar: Astrofizik ve Stellar Astronomi Deneysel Fizik Cihazlar ve Yöntemleri Yoğun Madde Fiziği Yarıiletkenler Fiziği Atom Çekirdek ve Temel Parçacıklar Fiziği Bilim ve Teknoloji Felsefesi Akademik Üniversitesi Khlopin str yer almaktadır. 8/3, St Petersburg, Rusya. Akademik Üniversitesi derslik ve laboratuvarlar güzel donatılmıştır. Akademik Üniversitesi'nde bilgisayar sınıfları, kapalı yüzme havuzu, kapalı içeren bir konferans salonu, tiyatro gösterileri için bir salon, kütüphane, kantin, ilk yardım merkezi, bir otel kompleksi ve spor kompleksi de var tenis kortu, bir spor salonu. Öğrenci ve Akademik Üniversitesi personeli RAS Petersburg Klinik Hastanesi servislerini kullanabilirsiniz. Akademik Üniversitesi yurt Maurice Toreza Ave yer almaktadır. 37/2. Daha Az