Fizikte Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Fizik Yüksek Lisans programı, modern fizik üzerine yoğunlaşmıştır ve hem endüstride hem de lisansüstü çalışmalarda analitik çalışma olasılığını açmaktadır.

Fiziğin bir bilim olarak amacı, doğanın özüne mümkün olduğu kadar açık olmaktır. Fizikteki araştırmalar, birçok bilim ve teknolojiye uygulanabilecek bir dizi temel yasa ve ilişki ile sonuçlanmıştır.

Eğitiminiz sırasında, araştırma projelerine katılan öğretmenler ve bilim adamları ile yakın çalışacaksınız. Fizikteki kavramlar ve modeller hakkında daha derin bir bilgi ve anlayış kazanacak ve bağımsız olarak araştırma başlatabilecek ve yürütebileceksiniz. Program İngilizce olarak sunulmaktadır ve dünyanın her yerinden öğrencilere yöneliktir. Bazı dersler uzaktan ders olduğundan, programın bazı bölümlerini çevrimiçi olarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, ilgili programın sunulduğu Como, İtalya'daki Insubria Üniversitesi ile bir anlaşmamız var. Bu, seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kurslara erişiminiz olduğu anlamına gelir. Ayrıca, herhangi bir çalışma ücreti olmadan, bir çift diploma vermek için Como'da bir veya iki yarıyıl, yani her üniversiteden bir diploma almak için bir uluslararası eğitim düşünüyorsanız, bu bir avantaj olabilir. kariyer.

Deneyler, hipotezleri test etmek ve yeni teorileri formüle etmek için önemli bir araçtır. Bu nedenle laboratuvar çalışması deneysel metodolojiyi uygulamak için bir öğretim yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Bir fizikçi olarak, problemleri çözmek için modelleri inşa etmeyi, hesaplamalar yapmayı ve tahminlerde bulunmayı öğreneceksiniz. Fizik homojen bir disiplin değil, yoğunlaştırılmış madde fiziği, nanofizik, biyofizik, nükleer fizik, meteoroloji, oşinografi ve astronomi gibi pek çok farklı alanı kapsar.

Giriş koşulları

İkinci aşama çalışmaları ve spesifik giriş şartları için genel giriş şartları:

  • En az 30 kredi modern fizik veya eşdeğeri olan Fizik Lisans Derecesi.
  • İngilizce B / 6 veya eşdeğeri.

Seçimler

Alternatif seçim: Uygulanan öğrencilerin seçimi akademik mükemmeliyete ve bireysel değerlendirmeye dayanmaktadır.

Müfredat

Click burada on-kampüs programı müfredat için.

Click burada mesafe programın müfredatı için.

Kariyer

Bir fizikçi olarak, özellikle sektörlerde araştırma ve geliştirme ile çalışabilirsiniz. Kural olarak, fizikçiler analitik ve simülasyon görevlerini yerine getirirken aynı zamanda laboratuar çalışmaları da yaparlar. Eğitim ayrıca fizikteki yüksek lisans çalışmaları için iyi bir temel sağlar.

derece

Yüksek Lisans of Science (120 kredi)

Ana çalışma alanı: Fizik

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Daha Az
Vaxjö , Kalmar + 1 Daha fazla Daha az