Fizikte Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

hakkında

University of Bayreuth master programı Fizik, araştırmaya erken katılımı teşvik eder. Program, bir dizi yetenek ve beceriyi, özellikle yüksek uluslararası standartlarda konuya ilişkin ileri düzey bir bilimsel anlayış, bilimsel çalışmaları bağımsız olarak yürütebilme yeteneğini ve ayrıca proje yönetimi, takım çalışması ve karmaşık konuları açık bir şekilde sunmak.

Yaratıcılıkla Başarıya Ulaşmak

Fizik yüksek bir akademik düzeyde çalışma, yaratıcılık için bol yer gerektirir. Bu nedenle, University of Bayreuth yüksek lisans programı Fizik, öğrencilere konsantrasyonlarını seçmede büyük bir özgürlük sağlar; örneğin biyolojik fizik, katı hal fiziği, doğrusal olmayan dinamikler, yumuşak madde fiziği alanlarında uzmanlaşmalar veya moleküler sistemlerin fiziği. Öğrencilerin kendi girişimleri de aktif olarak desteklenmektedir. Deneyimli öğretim elemanlarının rehberliği ve gözetimi ile öğrenciler, yurtdışında harcanan süreyi içeren zorlu bireyselleştirilmiş müfredat geliştirmek için konsantrasyonlarını seçebilirler. Yürülebilir kampüsümüz, iyi donanımlı laboratuvarlarımızda profesörler ve küçük akademisyenler arasındaki işbirliğini teşvik eder.

Ama bekleyin - dahası var!

2016/17 Kış Dönemi University of Bayreuth “Fizik” veya “Biyokimya” programlarının yanı sıra, Bavyera Elite Network'ün bir parçası olarak, “Biyolojik Fizik” adlı yeni disiplinler arası programı sunmaktadır.

Kariyer olasılıkları

Doğa bilimlerindeki karmaşık ilişkileri araştırmak, öğrencilere şu anda bilim, teknoloji, kalkınma, endüstri ve yönetimde yüksek talep gören becerileri kazandırmaktadır. Giderek daha çok, fizik, geniş bir mesleki alan yelpazesinde inovasyonda vazgeçilmez bir faktör olarak görülmektedir. Fizik mezunlarına yönelik talebin önümüzdeki 15 yıl içinde% 50 oranında artması bekleniyor. Bu nedenle, güncel araştırma konularına yönelik bir eğitim programı, kariyerinizi başlatmak için mükemmel bir temel sağlar.

Başarılı mezunlar doktora araştırması yapabilir ve örneğin Bayreuth Matematik ve Fen Bilimleri Enstitüsü (BayNAT) çerçevesinde yapılandırılmış bir doktora programına katılabilirler. Doktora programına hızlı yol seçeneği mevcuttur.

Kabul şartları

Lisans programının University of Bayreuth Fizik University of Bayreuth veya eşdeğer bir derece ile tamamlanması.

Son Güncelleme Kas 2018

Okul Hakkında

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, o ... Devamını oku

As one of Germany’s youngest universities, we are able to operate in an unbiased, self-confident spirit of academic freedom, scientific progress, and social responsibility. In line with our vision, our top priorities are individual supervision, maintaining high academic standards, and creating programmes of study that take current research into account. Our interdisciplinary focus and the innovative collaboration between many of our disciplines are key features of Bayreuth’s research culture. Daha Az