Güvenlik ve Kaza Araştırması Msc

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kimin icin?

Güvenlik ve Kaza Araştırması Yüksek Lisansı, kaza araştırması alanında uluslararası kabul görmüş bir nitelik kazanmanızı sağlar. Öğrencilerin çoğu bu kursa katılarak kaza araştırmasında veya ulaştırma endüstrisindeki diğer güvenlikle ilgili alanlarda kariyer gelişimlerini ilerletmelerine olanak sağlayacak bir yeterlilik alma niyetiyle.

Neden bu ders?

40 yıldan fazla süredir uçak kazası soruşturmasında mükemmellik merkezi olduk. 2011 yılında, hava kazası soruşturmasında araştırma ve eğitim yoluyla havacılık güvenliği alanında dünya lideri çalışmalarımız için Kraliçe'nin Yıldönümü Ödülü'ne layık görüldük.

Bu dersin önemli bir yönü, araştırmacı olarak gerekli pratik becerilerin geliştirilmesi için uygulamalı atölye çalışmaları ve benzetimlerin kullanılmasıdır. Bu, teknik yazı, araştırma ve mülakat teknikleriyle birlikte, titiz araştırma ve bilimsel analiz yapmanızı sağlayan oturumlar ve modüller tarafından tamamlanmaktadır.

Kurs formatı, dünyanın dört bir yanındaki profesyoneller için uygundur, çünkü öğretim modüller halindedir ve gerektiğinde uzaktan araştırma ve değerlendirme yapılabilir. Cranfield University , dünyanın her yerinden yarı zamanlı öğrencileri ziyaret etmek için çok iyi bir konumdadır ve çalışmalarınızı desteklemek için bir dizi kütüphane ve destek olanakları sunar. Bu, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin iş / yaşam taahhütlerini dengelerken bu yeterliliği tamamlamalarını sağlar.

Endüstri Tarafından Bilgilendirilen

Bu ders için Sanayi Danışma Kurulu, güvenlik ve kaza soruşturması ile ilgilenen çeşitli kuruluşlardan temsilcilerinden oluşmaktadır. Kurul, ders içeriğinin güncel ve güncel kalmasını sağlamak için yıllık olarak toplanır.

Kurs ayrıntıları

Program, Soruşturmanın Temelleri bölümünde üç haftalık iki modül olarak tamamlanan Kaza Soruşturma modülüne devam ederek başlamaktadır.

Bu çekirdek modüllerin tamamlanması üzerine, daha sonra dört opsiyonel modül seçebilirsiniz (çekirdek araştırma becerileri, yönetim, mühendislik, insan faktörleri ve uzman teknikler). En isteğe bağlı modüller bir hafta ve çoğu bağımsız kısa kurslar olarak sunulur.

Bireysel Araştırma Projenize başlamadan önce, son ana modüle, Araştırma Yöntemlerine ve İstatistiklere katılmanız gerekir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Daha Az
Cranfield , Swindon + 1 Daha fazla Daha az