Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı - Film ve Televizyon

Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı (Film ve Televizyon), deneyimli film ve televizyon uygulayıcılarına ve üst düzey film öğrencilerine alanlarında bağımsız araştırma yapma fırsatı sunar. Derecesi, öğrenci araştırmacılarının ustalığı geliştirmelerine ve alanlarındaki pratik ve teorileri ilerletmelerine olanak tanır.


Adaylar öneri sunacak ve danışmanları ile kendi araştırma konularını geliştireceklerdir. Genellikle proje üretim esas alınmayacaktır. Örneğin, uygun bir yaratıcı proje, tamamlanmış bir film senaryosu yazıyor olabilir veya film ve televizyon uygulamalarının bir yönünü araştırıyor olabilir. Projeler, uygun olduğu yerde bazı üretim öğelerini içerebilir (örn. Bir römork veya kısa animasyon).


Esas olarak kendi kendine yönetilirken, öğrenciler Film ve Televizyon Akademisyenlerinden bir veya iki denetçi ile birlikte çalışacaklardır. Adayların seçimi, okulun başvuru sahiplerinin projelerini mevcut gözetim ile eşleştirmesine bağlıdır. Tüm yaratıcı projelere, yaratıcı çalışmayı öven ve aydınlatan ve bilimsel bağlamda yerleştiren yazılı bir tez var (normalde 12.000 kelime).


Süre:

  • 24 ay tam zamanlı; 48 ay yarı zamanlı


Başvuru Tarihleri:

  • 31 Mayıs veya 30 Eylül


Burs Son Teslim Tarihi:

  • Uluslararası başvuranlar için 31 Ağustos
  • 31 Ekim'de yerli başvuru sahipleri için
Program dili:
  • Ingilizce

Victorian College of the Arts için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Oca 2020
Duration
2 - 4 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date